Χαμηλόβαθμες σχολές του... μέλλοντος;

Ανδρέας Κ.

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ήθελα να με διαφωτίσει κάποιος για την επαγγελματική αποκατάσταση των σχολών πληροφορικής με εφαρμογές στην βιοϊατρική, αεροδιαστημικής επιστήμης και τεχνολογίας και ψηφιακών συστημάτων. Άρχισα να κοιτάζω για το μηχανογραφικό και είμαι λίγο στα χαμένα. Αξίζουν σαν σχολές ή είναι απλά ένα πτυχίο όπου θα μείνει κορνίζα;
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ήθελα να με διαφωτίσει κάποιος για την επαγγελματική αποκατάσταση των σχολών πληροφορικής με εφαρμογές στην βιοϊατρική, αεροδιαστημικής επιστήμης και τεχνολογίας και ψηφιακών συστημάτων. Άρχισα να κοιτάζω για το μηχανογραφικό και είμαι λίγο στα χαμένα. Αξίζουν σαν σχολές ή είναι απλά ένα πτυχίο όπου θα μείνει κορνίζα;
Πληροφορική πολύ καλή, ψηφιακά συστήματα Λάρισας βγαίνει πληροφορικάριος και με παιδαγωγική επάρκεια
Μπες στις σχολές που ενδιαφέρεσαι και δες μαθήματα και επαγγελματικά δικαιώματα, επαγγελματική αποκατάσταση
Γενικά αν σου αρέσει η πληροφορική έχει μέλλον και παρόν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πληροφορική πολύ καλή, ψηφιακά συστήματα Λάρισας βγαίνει πληροφορικάριος και με παιδαγωγική επάρκεια
Μπες στις σχολές που ενδιαφέρεσαι και δες μαθήματα και επαγγελματικά δικαιώματα, επαγγελματική αποκατάσταση
Γενικά αν σου αρέσει η πληροφορική έχει μέλλον και παρόν
Τώρα η αεροδιαστημική δεν νομίζω
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top