Φυσικό Ιωαννίνων: το δηλώσατε;

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ποιοι από εσάς δηλώσατε φυσική Ιωαννίνων; Με ποια σειρά προτίμησης;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Εγω την δηλωσα!δεν προκειται να παω βεβαια,αλλα τη δηλωσα γιατι ηταν αυτο που ηθελα μετα την ιατρικη.12η την εβαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adler

Νεοφερμένος

Ο Adler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Να ξέρεις πως πρόκειται για ζόρικη σχολή που απετεί διάβασμα, ειδικά αυτή των Ιωαννίνων. Ήμουνα αρκετό καιρό εκεί μέχρι τώρα που ξαναέδοσα πανελλαδικές για πληροφορική.... Θα ακούσεις πολλά περί δυσκολίας από τους παλιούς άμα περάσεις εκεί, να ξέρεις όμως πως όποιος διαβάζει και προσπαθεί ανταμείβεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ιατρική πρώτη επιλογή, ε; :no1: Ωραία! Καλά αποτελέσματα!!!;)
-----------------------------------------
Να ξέρεις πως πρόκειται για ζόρικη σχολή που απετεί διάβασμα, ειδικά αυτή των Ιωαννίνων. Ήμουνα αρκετό καιρό εκεί μέχρι τώρα που ξαναέδοσα πανελλαδικές για πληροφορική.... Θα ακούσεις πολλά περί δυσκολίας από τους παλιούς άμα περάσεις εκεί, να ξέρεις όμως πως όποιος διαβάζει και προσπαθεί ανταμείβεται!!

Alder έχω ακούσει ήδη για το συγκεκριμένο τμήμα ότι είναι δύσκολο.
Κι ο αδερφός μου στο ίδιο τμήμα είναι! Το καλό είναι ότι μ' αρέσει πολύ η φυσική σαν επιστήμη και έχω θέληση για σπουδές...!!! Μακάρι να έχω την ίδια όρεξη και στισ επόμενες χρονιές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
εγω τν δηλωσα πρωτη και θα μπω εκει (κατα 99% :P) γιατι ειμαι 2500+ μορια πανω απο την περσινη βαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
:no1::no1::no1: κι εγώ πρώτη (και μοναδική) τη δήλωσα και θα μπω (κατα 99%:D) γιατί έχω 2902 μόρια παραπάνω από πέρσι!!! Άρα θα είμαστε μαζί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top