Σύνδεση internet στην Πάτρα

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Αυτη η hοl θελει καψιμο. Τελειωσε η περσινυ μου φοιτητικη προσφορα και δεν μας ενημερωσαν ποτε για ενημερωση πακετου. Ερχεται λοιπον λογαριασμος τωρα απο 17 ευρω που εδινα, 35 ευρώ!!!! Παιδιά πλήρωνα τόσο καιρό γύρω στα 25 αλλά νόμιζα οτι ειναι απο τηλέφωνα επειδή είχα μόνο ιντερνετ. Και το κοιτάω και βλέπω 26 το ιντερνετ + τηλεφωνα τα υπολοιπα. Πειτε τι εχετε να προτεινετε. Πρεπει να παω στις επομενες μερες να κανω αλλαγη εταιριας.
(Η hol πλεον λεει δεν εχει φοιτητικο πακετο και το πιο φτηνο και παλι ειναι 23 ευρω....) Μονο ιντερνετ θελω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα. Πως μπορώ να έχω internet στο σπίτι που θα νοικιάσω? Θα αγοράσω ένα λαπ τόπ.
Θα πρέπει απλά το διαμέρισμα να έχει τηλεφωνική γραμμή?
Την σύνδεση την κάνουμε στο όνομα του ιδιοκτήτη ή όλοι λένε να την κάνουμε πάνω μας?

Αν ξέρει κανείς άς απαντήσει.
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Στο δικο σου ονομα ναι θα πρεπει να εχει τηλεφωνικη γραμμη ενεργει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Όσοι έχετε forthnet, πόσες μέρες έκαναν να σας το συνδέσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Όσοι έχετε forthnet, πόσες μέρες έκαναν να σας το συνδέσουν;
καπου 2 βδομαδες-20 μερες παιρνει ...νομιζω
σε ολους τους παροχους τον ιδιο χρονο παιρνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά επειδή πέρασε σχεδόν 1 χρόνος απο τις προηγούμενες απαντήσεις.

Με τα σημερινά δεδομένα τι συμφέρει για internet στο σπίτι?Και να έχω και wifi (να μπορώ να συνδέεομαι δηλαδή κι από το κινητό εκτός από το lap top που θα πάρω?)
Το σπίτι έχει τηλεφωνική γραμμή,να έχω σταθερό τηλέφωνο δεν με ενδιαφέρει,ούτε θέλω στικάκι.
Ποιά είναι η καλύτερη λυση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Παιδιά επειδή πέρασε σχεδόν 1 χρόνος απο τις προηγούμενες απαντήσεις.

Με τα σημερινά δεδομένα τι συμφέρει για internet στο σπίτι?Και να έχω και wifi (να μπορώ να συνδέεομαι δηλαδή κι από το κινητό εκτός από το lap top που θα πάρω?)
Το σπίτι έχει τηλεφωνική γραμμή,να έχω σταθερό τηλέφωνο δεν με ενδιαφέρει,ούτε θέλω στικάκι.
Ποιά είναι η καλύτερη λυση?
κοιτα
περα απο το γεγονος οτι καλο θα ταν να ριξεις μια ματια κι εσυ γυρω
η forthnet εχει ενα προπληρωμενο χρονο με 180 δλδ 15 € το μηνα γ 24mbps μονο που σου ερχεται σε ενα λογαριασμο ολο το ποσο και το πληρωνεις μια και καλη ετσι. ο, τι παραπανω τηλφ κανεις τα χρεωνεσαι επιπλεον.
δεν ξερω εαν περιλαμβανει και δωρο το ρουτερ ή εαν χρειαστει να πληρωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
κοιτα
περα απο το γεγονος οτι καλο θα ταν να ριξεις μια ματια κι εσυ γυρω
η forthnet εχει ενα προπληρωμενο χρονο με 180 δλδ 15 € το μηνα γ 24mbps μονο που σου ερχεται σε ενα λογαριασμο ολο το ποσο και το πληρωνεις μια και καλη ετσι. ο, τι παραπανω τηλφ κανεις τα χρεωνεσαι επιπλεον.
δεν ξερω εαν περιλαμβανει και δωρο το ρουτερ ή εαν χρειαστει να πληρωσεις.

Το router περιλαμβανεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
κοιτα
περα απο το γεγονος οτι καλο θα ταν να ριξεις μια ματια κι εσυ γυρω
η forthnet εχει ενα προπληρωμενο χρονο με 180 δλδ 15 € το μηνα γ 24mbps μονο που σου ερχεται σε ενα λογαριασμο ολο το ποσο και το πληρωνεις μια και καλη ετσι. ο, τι παραπανω τηλφ κανεις τα χρεωνεσαι επιπλεον.
δεν ξερω εαν περιλαμβανει και δωρο το ρουτερ ή εαν χρειαστει να πληρωσεις.

Σύν ένα 70αρι ευρώ τελος για νέα σύνδεση.
Δηλαδή 250 ευρώ στον πρώτο χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Σύν ένα 70αρι ευρώ τελος για νέα σύνδεση.
Δηλαδή 250 ευρώ στον πρώτο χρόνο.
ναι.
ολα θα σε χρεωσουν τελη συνδεσης εκτος εαν βρισκεσαι ηδη σε αλλο δικτυο και επιλεξεις το δικτυο αυτο
ισως αλλα δικτυα εχουν φθηνοτερα τελη αλλα δε νομιζω
ψαξε το
ισως υπαρχει προσφορα που να σου κανει 'δωρο' τα τελη συνδεσης:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Για την cyta τι άποψη έχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
μια χαρά είναι η σίτα. και εγώ σίτα έχω και στο ηράκλειο και στο ρέθυμνο που σπουδάζω.

22 ευρώ το μήνα απεριόριστα σταθερά, 160 λεπτά κινητά και 24αρι ιντερνετ.

ΥΓ. τέλη σύνδεσης 50€
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
μια χαρά είναι η σίτα. και εγώ σίτα έχω και στο ηράκλειο και στο ρέθυμνο που σπουδάζω.

22 ευρώ το μήνα απεριόριστα σταθερά, 160 λεπτά κινητά και 24αρι ιντερνετ.

ΥΓ. τέλη σύνδεσης 50€

Θετικά σχόλια έχω ακούσει και γω, για την εν λόγω εταιρία... απλώς έχω ακουστά πως υπάρχουν κάποιες διακοπές σήματος, αραιές βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Στο ηράκλειο είχαμε μόνο τον πρώτο καιρό γιατί τότε ήταν που είχε έρθει η σίτα στην ελλάδα.
στο ρέθυμνο έβαλα πριν κάνα 9μηνο και δεν είχα ποτέ διακοπή σήματος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Θελω να αλλαξω εταιρια παροχης internet ( εχω cyta). Με κατω απο 20 ευρω το μηνα .επισης αν ξερει καποιος να λεει και τα τελη συνδεσεις που θελει καθε εταιρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Θελω να αλλαξω εταιρια παροχης internet ( εχω cyta). Με κατω απο 20 ευρω το μηνα .επισης αν ξερει καποιος να λεει και τα τελη συνδεσεις που θελει καθε εταιρια.

Αν δεν εχεις κλείσει ηδη έναν χρόνο,υπάρχει ποινή προωρης διακοπής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εχει περασει το ετος εδω και καιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Εγώ έχω hol με 18 € (απεριόριστο ίντερνετ και σταθερό και 1 ώρα κινητά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Υπάρχει κάτι που μπορούν να δεχθούν ως αποδεικτικό φοιτητικής ιδιότητας μέχρι να βγει το πάσο; Το πάσο αλήθεια πότε βγαίνει;
Η γραμματεία μπορεί να χορηγήσει κάποια βεβαίωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
παίρνεις βεβαίωση εγγραφής από τη σχολή μόλις κάνεις την εγγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top