Σύνδεση internet στην Πάτρα

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Εγώ πάντως που έχω Cyta και στο Ηράκλειο και στο Ρέθυμνο είναι μια χαρά.
Στο Ηράκλειο το ίντερνετ είναι στα 2 mbps και στο Ρέθυμνο στα 24mbps.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αlireza αφου εβαλεσ cyta εσυ 8α 3ερεισ :redface: πωσ ειναι ?? εχω ακουσει οτι κολλαει κ εινια αργο?:worry::worry:

Κοίτα στο σπίτι μου είχαμε παλιά και ήταν μια χαρά, δεν είχε διακοπές. Και το σταθερό και το ιντερνετ (μετά βάλαμε forthnet μόνο επειδή ήταν πιο φθηνό τότε)
Τώρα στο καινούριο σπίτι βάλαμε cyta με μέγιστη ταχύτητα internet τα 21 mbps (από τα 24 που δίνει καθώς ποτέ δεν πιάνεται το απόλυτο) και απεριόριστα τηλέφωνα. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ακόμα αλλά δε νομίζω να έχει πρόβλημα, αν κρίνω από την εμπειρία μου. Μεθαύριο που θα εγκατασταθώ θα σου πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
και εγω εχω ακουσει καλα λογια για την cyta.και μαλλον αυτο θα βαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
παιδια προσεξτε μονο το κοστος για την εγκατασταση της γραμμης,για οποιαδηποτε εταιρια..εμενα με βολεψε η σπιτονοικοκυρα μου δινοντας τον κωδικο της :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παιδια προσεξτε μονο το κοστος για την εγκατασταση της γραμμης,για οποιαδηποτε εταιρια..εμενα με βολεψε η σπιτονοικοκυρα μου δινοντας τον κωδικο της :P

Πιανει καλα το ιντερνετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Για cyta τι λετε;

Είχα για δύο περίπου χρόνια cyta και ήταν οκ. Θέμα είναι να παρουσίασε πρόβλημα 2-3 φορές από τότε που την βάλαμε. Η τελευταία, για παράδειγμα, ήταν κάποια στιγμή μετά τα Χριστούγεννα, και αυτό για 2 μέρες. Εκ τότε, δεν έχει ξαναπαρουσιάσει πρόβλημα.

@Alireza:
Μήπως το πήρες με κάποια προσφορά? Αυτό το πακέτο είχαμε επί 2 χρόνια και, επίσης, το έκανα ενεργοποίηση το Σάββατο για το σπίτι μου. Αλλά η τιμή ήταν 23Ε το μήνα και όχι 18Ε. 24άρι internet, απεριόριστα σταθερά, 60 (?) λεπτά προς κινητά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Για βοηθειστε με λιγο...θα μεινω τον πρωτο χρονο στο σπιτι της θειας μου( το δευτερο χρονο-καλως εχοντων των πραγματων-θα ερθει η αδελφη μου και θα μεινουμε μαζι). Στο σπιτι της θειας μου δεν εχει ιντερνετ και δε νομιζω να θελουν να βαλουν...ξερετε τι με συμφερει να κανω για να εχω ιντερνετ στο λαπτοπ και στο κινητο μου
???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Για βοηθειστε με λιγο...θα μεινω τον πρωτο χρονο στο σπιτι της θειας μου( το δευτερο χρονο-καλως εχοντων των πραγματων-θα ερθει η αδελφη μου και θα μεινουμε μαζι). Στο σπιτι της θειας μου δεν εχει ιντερνετ και δε νομιζω να θελουν να βαλουν...ξερετε τι με συμφερει να κανω για να εχω ιντερνετ στο λαπτοπ και στο κινητο μου
???

Για το λαπτοπ ή παιρνεις απο γειτονα (με ή χωρις τη συναινεση του) ή παιρνεις στικακι Vodafone 4GB με 4,74€ το μηνα.

Για το κινητο θα εχεις καρτοκινητο ή Vodafone ή Wind και με 5€ πανω κατω το μηνα θα εχεις σχεδον απεριοριστο τηλεφωνο και ιντερνετ.

Παντως αν εχουν μονο τηλεφωνο απεριοριστο, μπορει να ειναι στα ιδια λεφτα να βαλουν και ιντερνετ ή αν ειναι μικρη η διαφορα να τη δινεις εσυ, καλο το στικακι αλλα δεν ειναι σταθερη γραμμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Οπωσδήποτε ADSL. Με το στικάκι 2-3 βίντεο να δεις στο youtube τα φτασες τα 4GB! Δεν είναι δυνατόν το 2014 να μην έχει κάθε σπίτι ADSL, εκτός κι αν τα οικονομικά είναι τόσο περιορισμένα οπότε πάω πάσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heydelilah

Νεοφερμένος

Η heydelilah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ φέτος άλλαξα πακέτο στη hol, είχα το απλό μόνο με ίντερνετ χωρίς δωρεάν κλήσεις και πλήρωνα πόσα έξτρα αν τύχαινε να πάρω κανένα τηλέφωνο :P

Έβαλα με 24Mbps, απεριόριστα σταθερά και 240' προς κινητά. Αν έχεις και vodafone είναι -5 ευρώ από 22. Αλλά το πακέτο είναι 24μηνο. Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένη. Τα routers που δίνει η hol είναι λίγο παρακμιακά και υπερθερμαίνονται αλλά τι να κάνουμε, τουλάχιστον από τα 24mbps που τάζουν, πιάνει 17 και κάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Εγώ φέτος άλλαξα πακέτο στη hol, είχα το απλό μόνο με ίντερνετ χωρίς δωρεάν κλήσεις και πλήρωνα πόσα έξτρα αν τύχαινε να πάρω κανένα τηλέφωνο :P

Έβαλα με 24Mbps, απεριόριστα σταθερά και 240' προς κινητά. Αν έχεις και vodafone είναι -5 ευρώ από 22. Αλλά το πακέτο είναι 24μηνο. Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένη. Τα routers που δίνει η hol είναι λίγο παρακμιακά και υπερθερμαίνονται αλλά τι να κάνουμε, τουλάχιστον από τα 24mbps που τάζουν, πιάνει 17 και κάτι :P

αυτο το πακετο με ποσο το μηνα ειναι?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heydelilah

Νεοφερμένος

Η heydelilah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Να ναι καλα ο γειτονας..μου εδωσε τον κωδικο και ετσι δε θα χρειαστει να βαλω σταθερο και να πληρωνω 20-25 ευρω το μηνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Είχα για δύο περίπου χρόνια cyta και ήταν οκ. Θέμα είναι να παρουσίασε πρόβλημα 2-3 φορές από τότε που την βάλαμε. Η τελευταία, για παράδειγμα, ήταν κάποια στιγμή μετά τα Χριστούγεννα, και αυτό για 2 μέρες. Εκ τότε, δεν έχει ξαναπαρουσιάσει πρόβλημα.

@Alireza:
Μήπως το πήρες με κάποια προσφορά? Αυτό το πακέτο είχαμε επί 2 χρόνια και, επίσης, το έκανα ενεργοποίηση το Σάββατο για το σπίτι μου. Αλλά η τιμή ήταν 23Ε το μήνα και όχι 18Ε. 24άρι internet, απεριόριστα σταθερά, 60 (?) λεπτά προς κινητά.

18 το έβαλα εγώ. Δεν ξέρω αν το πήρα με προσφορά πάντως πιάνει τέλεια. Πεντακάθαρη συνομιλία, πολύ γρήγορο ίντερνετ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
18 το έβαλα εγώ. Δεν ξέρω αν το πήρα με προσφορά πάντως πιάνει τέλεια. Πεντακάθαρη συνομιλία, πολύ γρήγορο ίντερνετ :clapup:

για άνετο facebooking με τις συμφοιτήτριες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν καμία εταιρία προσφέρει ιντερνετ χωρίς να είσαι υποχρεωμένος να βάλεις και σταθερό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σε παρακαλώ. skyping.
:P

Πλακα πλακα, μονο γι' αυτο θα χρησιμευσει ο υπολογιστης και το ιντερνετ :P
(off topic, μια φιλη μου αγορασε λαπτοπ με μνημη 1 terabyte και απο χθες, που μου το ειπε, αναρωτιεμαι τι στο καλο θα βαζει μεσα :P :confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τα στικάκια είναι καλύτερη λύση από το να βάλω ίντερνετ σε κάποια υπηρεσία όπως π.χ. στη forthnet?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top