Φοιτητικό στεγαστικό επίδομα και iban

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Γεια σασ παιδιά ήθελα να μάθω αν θα πρέπει να γράψω κάπου το iban μεσα στη δήλωση .Δεν μου το ζητάει πουθενά . Τι φταίει ;;;
 

plantbee

Νεοφερμένος

Η plantbee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γεια σασ παιδιά ήθελα να μάθω αν θα πρέπει να γράψω κάπου το iban μεσα στη δήλωση .Δεν μου το ζητάει πουθενά . Τι φταίει ;;;
Θα σου το ζητήσει, αφού πατήσεις το κουμπί για την υποβολή της αίτησης.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
στον κηδεμονα
Ευχαριστώ. Για να ξέρω σε ποιο όνομα θα κάνουμε το συμβόλαιο.
Μια φίλη μου είχε πει ότι γίνεται και στο όνομα των παιδιών και να βάλουν τα δικά τους IBAN.
Επίσης το επίδομα εφόσον είναι δύο τα παιδιά είναι εις διπλούν ή αφού είναι αδέρφια και θα μένουν μαζί δικαιούμαστε ένα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Για να ξέρω σε ποιο όνομα θα κάνουμε το συμβόλαιο.
Μια φίλη μου είχε πει ότι γίνεται και στο όνομα των παιδιών και να βάλουν τα δικά τους IBAN.
Επίσης το επίδομα εφόσον είναι δύο τα παιδιά είναι εις διπλούν ή αφού είναι αδέρφια και θα μένουν μαζί δικαιούμαστε ένα;

α συμφωνησαν να μένουν μαζι? καλο
ναι ολα τα λεφτα 1000χ2.
ε τωρα εγω δεν εχω κανει ποτε..αλλα ξερω οτι στο ονομα των γονιων γινεται ,συμβολαιο και αιτηση.
βεβαα υπαρχουν και μεγαλα παιδια με δικη τους φορολογικη
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ . Εγώ έκανα αίτηση στο όνομα μου γιατί φάνηκε ότι το εισόδημα είναι μεγάλο που έχω για να κάνει ο γονέας .αλλα δεν εργάζομαι οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί έχω εισόδημα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ . Εγώ έκανα αίτηση στο όνομα μου γιατί φάνηκε ότι το εισόδημα είναι μεγάλο που έχω για να κάνει ο γονέας .αλλα δεν εργάζομαι οπότε δεν καταλαβαίδιοτι νω γιατί έχω εισόδημα
διοτι εχεις αυτοκινητο και δηλωνεις οτι κατοικεις σε σπιτι.
βεβαια το σπιτι ειναι των γονιων σου ,αλλα δεν δηλωνεις οτι εισαι φιλοξενουμενος σε αυτο.
τι φαγουρα σε επιασε να κανεις δηλωση?
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δεν ξέρω ο λογιστής έτσι με εβαλε . Μηπωσ παίζει ρόλο το επίδομα ρεύματος ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στο στεγαστικό δέχτηκε μόνο την δική μου αίτηση και όχι τησ μαμάς μου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Δεν ξέρω ο λογιστής έτσι με εβαλε . Μηπωσ παίζει ρόλο το επίδομα ρεύματος ;
ε οι λογιστες ειναι και τα πρωτα παιδια για τα πανεπιστημιακα... ανθόκηπος
το επιδομα το πηρε ο μπαμπας για χ αριθμο μετρητη , εσυ δεν μπορεις να ξαναπαρεις για τον ιδιο χ μετρητη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν ξέρω ο λογιστής έτσι με εβαλε . Μηπωσ παίζει ρόλο το επίδομα ρεύματος ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στο στεγαστικό δέχτηκε μόνο την δική μου αίτηση και όχι τησ μαμάς μου
τι ειναι στεγαστικο?
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Εγώ έκανα αίτηση για το σπίτι που νοικιαζω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Εγώ έκανα αίτηση για το σπίτι που νοικιαζω
α το φοιτητικο ενοικιο λες.
ε η μαμα μπορει να εχει μεγαλο εισοδημα.... αλλα δεν ειναι σιγουρο οτι δεν θα το ψαξουν οταν δουν οτι εισαι μικρος.
εδωσες πουθενα αφμ μαμας ή αμκα?
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Όταν δοκίμασα να κάνω αίτηση για το φοιτητικό στεγαστικό επίδομα με τα στοιχεία της μαμάς μου μου έγραψε ότι πρέπει να κάνω στο όνομα μου λόγο ότι το εισόδημα μου είναι μεγάλο .αρχικά τα δικά μου έβαλα επειδή τα δικά μου ζητούσε και μετά δεν άφησε να συνεχίσω επειδή έβγαλε μήνυμα ότι πρεπει να κάνω εγώ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Όταν δοκίμασα να κάνω αίτηση για το φοιτητικό στεγαστικό επίδομα με τα στοιχεία της μαμάς μου μου έγραψε ότι πρέπει να κάνω στο όνομα μου λόγο ότι το εισόδημα μου είναι μεγάλο .αρχικά τα δικά μου έβαλα επειδή τα δικά μου ζητούσε και μετά δεν άφησε να συνεχίσω επειδή έβγαλε μήνυμα ότι πρεπει να κάνω εγώ
ε τι να κανουμε
οι πλατφορμες δεν φημιζονται για την δημοκρατικοτητα τους, οποτε τι.
οπως λενε και οι αγγλομαθεις take or leave it.
δηλ ... κανε οτι σου λεω ή κάντινα
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ναι οπότε αναγκάστηκα και έκανα την αίτηση στο όνομα μου . Πιστεύω θα πάρω το επίδομα αλλα κανονικά θα έπρεπε να είμαι εξαρτημένο μέλος ώστε να παίρνω το επίδομα παιδιού οπεκα .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και έτσι δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που δεν φαινομαι φέτος εξαρτημένο μέλος ώστε του χρόνου να πάρω το επίδομα οπεκα παιδιού
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Ναι οπότε αναγκάστηκα και έκανα την αίτηση στο όνομα μου . Πιστεύω θα πάρω το επίδομα αλλα κανονικά θα έπρεπε να είμαι εξαρτημένο μέλος ώστε να παίρνω το επίδομα παιδιού οπεκα .
δεν εχω πειρα να σου πω.
εγω νομιζω οτι θα προσθεσουν τα δικα σου και της μαμας και θα αποφασιουν.
θα δειξει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι οπότε αναγκάστηκα και έκανα την αίτηση στο όνομα μου . Πιστεύω θα πάρω το επίδομα αλλα κανονικά θα έπρεπε να είμαι εξαρτημένο μέλος ώστε να παίρνω το επίδομα παιδιού οπεκα .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και έτσι δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που δεν φαινομαι φέτος εξαρτημένο μέλος ώστε του χρόνου να πάρω το επίδομα οπεκα παιδιού
αυτοκινητο εχεις στο ονομα σου?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
ε ωραια ,πες τον λογιστη σου να σε βαλει φιλοξενουμενο και προστατευομενο φετος να παρεις το επιδομα οπεκα...αν δικαιουσαι βεβαια.

για ποιο λογο εκανες δηλωση , εισαι ανίψι του μητσοτακη?
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Θα του πω του λογιστή να μου το αλλαξει . Δεν ξέρω γιατί το έκανε αυτό ο λογιστής πάντα εξαρτώμενο φιλοξενούμενο μέλος εμπαινα .
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Θα του πω του λογιστή να μου το αλλαξει . Δεν ξέρω γιατί το έκανε αυτό ο λογιστής πάντα εξαρτώμενο φιλοξενούμενο μέλος εμπαινα .
τι να σε πω ρε bro... οι λογιστες μπορει να βλεπουν οραματα, μπορει να αλλαξε συνεργατιδα και να πηρε απο το οπα , εκει ο σταικουρας τους λεει, βαρατε θελω χρημα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top