Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
εχω σοβαρο προβλημα δεν μπορω να βαλω την φωτογραφια μ κολλαει στο φορτωμα τι να κανω??????

δοκίμασε από κάποιον άλλο υπολογιστή :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

queen v

Νεοφερμένος

Η queen v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δεν υπαρχει προθεσμια.. Καθ'ολη τη διαρκεια του ακαδημαϊκου ετους, μπορεις να κανεις αιτηση..
Αλλα οπως και να χει, τον επομενο Οκτωβρη θα πρεπει να βγαλεις αλλο..
Βαζεις 1ο εξαμηνο!
Σ ευχαριστω πολυ:).Ναι ενταξει το ξερω οτι καθε χρονο βγαζουμε αλλο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannakhs

Νεοφερμένος

Ο Giannakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ρε παιδια καλημερα.εγω προσπαθω σήμερα να μπω στη σελιδα για να κανω την εγγραφή για το πάσο αλλα τπτ.Μου λεει οτι τα στοιχεια μου δεν μπορουν να επαληθευτουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
από χθες μπορώ να το παραλάβω, αλλά βαριέμαι :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τελικά όλα οκ, το πήρα το πάσο! κανένα πρόβλημα Ρεβέκα και για μας τους άνω των 29,των 39 ... κτλ. Μάλλον η αναφορά ηλικίας ήταν λίγο μπερδεμένη όσον αφορά τα αρχικά δημοσιεύματα

Ωραία!!:)

Πάντως τα ηλικιακά όρια (αν ισχύουν ακόμα) είναι μόνο για δεύτερο και τρίτο κύκλο σπουδών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Penny93

Νεοφερμένος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εγω παλι που το πηρα το πασο σημερα ειχα προβλημα με τα στοιχεια και αντι στο τμημα φοιτησης να γραφει νομικης εγραφε μηχανικων σχεδιασης προϊοντων και συστηματων:mad: σε 1 μηνα θα εχω το σωστο:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soras7

Νεοφερμένος

Ο soras7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
το πηρα και εγω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πως κάνουμε τη φωτογραφία 360χ360;:hmm: Την έβαλα σε εναν resizer αλλά δε μπόρεσα να την μετατρέψω.;/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εγω παλι που το πηρα το πασο σημερα ειχα προβλημα με τα στοιχεια και αντι στο τμημα φοιτησης να γραφει νομικης εγραφε μηχανικων σχεδιασης προϊοντων και συστηματων:mad: σε 1 μηνα θα εχω το σωστο:verymad:
αυτό θα το κρατήσεις μέχρι να βγει το καινούριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω παλι που το πηρα το πασο σημερα ειχα προβλημα με τα στοιχεια και αντι στο τμημα φοιτησης να γραφει νομικης εγραφε μηχανικων σχεδιασης προϊοντων και συστηματων:mad: σε 1 μηνα θα εχω το σωστο:verymad:
πω οτι να ναιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια, τι να πω, τα εχουν εντελως χαμενα στο Γερμανο!! Το προβλημα με τα στοιχεια και το λαθος τμημα φοιτησης το εχουν και αρκετα παιδια απο τη σχολη μου... Αντι να γραφει "παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης", σε πολλους γραφει "μηχανικων περιβαλλοντος" η "μηχανικων παραγωγης και διοικησης"!! Δηλαδη αν ειναι δυνατον, τους ειναι τοσο δυσκολο να περασουν το σωστο τμημα, οταν εχουν μπροστα τους την αιτηση που υποβαλει ο φοιτητης?? Για καλο και για κακο ριξτε κι εσεις μια ματια στα δικα σας πασο παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Και στην περίπτωση π είναι λάθος το κρατάς κάνεις τη δουλειά σου,μέχρι να βγει το καινούριο?
το χω απορία :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Παιδια, τι να πω, τα εχουν εντελως χαμενα στο Γερμανο!!

Δεν είναι θέμα του Γερμανού πάντως...Δεν τα τυπώνει αυτός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα του Γερμανού πάντως...Δεν τα τυπώνει αυτός...

Τοτε ο Γερμανος τι σκατα κανει ρε Ρεβεκκα?? Το διαμεσολαβητη:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τοτε ο Γερμανος τι σκατα κανει ρε Ρεβεκκα?? Το διαμεσολαβητη:P??

Και όμως!!!χαχαχαχα
Με αυτόν συνεργάζεται η εταιρεία που κέρδισε το διαγωνισμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis007

Νεοφερμένος

Ο mixalis007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αλλος ενας τροπος να φανε λεφτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ρε παιδιάαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κάναν λάθος τη σχολή μου!!! Αντί για γαλλική φιλολογία μου βάλαν "Μηχανικών σχεδίασης προΪόντων και συστημάτων".
Εγω παλι που το πηρα το πασο σημερα ειχα προβλημα με τα στοιχεια και αντι στο τμημα φοιτησης να γραφει νομικης εγραφε μηχανικων σχεδιασης προϊοντων και συστηματων:mad: σε 1 μηνα θα εχω το σωστο:verymad:
κατι παιζει με τον κωδικο της σχολης.... στο πρωτο λεω, ε... ετυχε... αλλα στο δευτερο σχεδον εχω πειστει οτι υπαρχει καποιο προβλημα στο προγραμμα μηχανογραφησης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Οι περισσότεροι πρωτοετείς στο ΑΠΘ έχουμε ΟΛΟΙ ημερομηνία γέννησης 1/1/1993.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πως κάνουμε τη φωτογραφία 360χ360;:hmm: Την έβαλα σε εναν resizer αλλά δε μπόρεσα να την μετατρέψω.;/
Στο προγραμμα που εχω εγω(nero photosnap) απενεργοποιησα την επιλογη ''constrain proportions'',οποτε οταν αλλαζα τη μια διασταση της εικονας,δεν μου προσαρμοζε την αλλη αυτοματα,σε αναλογια με τις αρχικες της διαστασεις.Ψαξε αν στο resizer που εχεις σου εχει παρομοια επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Starouba45

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Χθες εκανα την αιτηση....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!Αντε τωρα καλες γιορτες........! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top