Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
εμένα πάντως παιδια μ εχει χρησιμευσει μονο στα κτελ για πατρα-κορινθο...πουθενα αλλου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
"Σας ενημερώνουμε ότι η ισχύς των περυσινών Δελτίων Ειδικού Εισιτηρίου (ΠΑΣΟ) παρατείνεται έως τις 31/10/2011",
(από την Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου).
κάτι πρέπει να μας λέει αυτό, ότι τα πάσο θα αργήσουν...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
το πηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηραααααααααααα:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παντως καλου κακου οσοι περιμενετε μηνυμα απο το Γερμανο ,περαστε απο κει ,της αδελφης μου της ηρθε το μηνυμα να περασει να παρει το πασο της ,μια βδομαδα μετα απο την ημερα που το ειχε παρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
κάτι πρέπει να μας λέει αυτό, ότι τα πάσο θα αργήσουν...:whistle:

Το παράξενο θα ήταν να ΜΗΝ αργήσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ρε εγώ πήρα τον γερμανό τηλ, είπαν ήρθε σήμερα αλλά μπορώ να το παραλάβω αφού έρθει το μήνυμα και μετά. Μήπως να πάω από εκεί με ταυτότητα; Θα μου το δώσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,114 μηνύματα.
Και νααααιιιιιι!!!
10 μερες μετα την οριστικοποιηση της αιτησης, και ηρθε το sms!!
Παω να το παραλαβω!..

Μμμ.. Γλυκουλι ειναι,.. απο μεγεθος καλο, και απο εκτυπωση, απλα η φωτογραφια στην πανω ακρη φαινεται ασπρισμενη.. Κατα τα αλλα, μια χαρα..
Χαλαλι τα 35 5λεπτα, τα 35 2λεπτα και το 1 μονολεπτο που εδωσα..
(Εμενα την ταυτοτητα μου τη ζητησε παντως..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
το πηρα και γω σημερα
η ταμιας μου ζητησε 2,50
τις εδωσα 2,46 σε ψιλα
δεν μιλησε καθολου
ουτε κιχ
και η αποδειξη που μου εδωσε ελεγε κανονικα 2,46 :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Χρόνια μου πολλά,7η μέρα αναμονής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Γραμματεια οικονομικου απλα τελεια! :P

το πηρα και γω σημερα
η ταμιας μου ζητησε 2,50
τις εδωσα 2,46 σε ψιλα
δεν μιλησε καθολου
ουτε κιχ
και η αποδειξη που μου εδωσε ελεγε κανονικα 2,46 :devil:

εγω ειμαι κυμπαρης και θα δωσω 50ευρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,114 μηνύματα.
εγω ειμαι κυμπαρης και θα δωσω 50ευρο.
:lol: :lol:..
Ετσι, να τους βασανισουμε οσο μπορουμε..:devil:

Εγω πηγαινοντας, αφου του εδωσα την ταυτοτητα του λεω "246, ετσι?"
Και αρχισα να ξεφορτωνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
:lol: :lol:..
Ετσι, να τους βασανισουμε οσο μπορουμε..:devil:

Εγω πηγαινοντας, αφου του εδωσα την ταυτοτητα του λεω "246, ετσι?"
Και αρχισα να ξεφορτωνω..

το σακούλι με τα μονόλεπτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
:lol: :lol:..
Ετσι, να τους βασανισουμε οσο μπορουμε..:devil:

Εγω πηγαινοντας, αφου του εδωσα την ταυτοτητα του λεω "246, ετσι?"
Και αρχισα να ξεφορτωνω..

χαχα και γω τους πήγα αρκετά μονόλεπτα. με κοίταζε σαν χάνος η υπάλληλος. (μου ρθε να της πω αυτά λεφτά δεν είναι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
χαχα και γω τους πήγα αρκετά μονόλεπτα. με κοίταζε σαν χάνος η υπάλληλος. (μου ρθε να της πω αυτά λεφτά δεν είναι;)
Εμενα παντως δεν θα με χαλαγε καθολου ναχα ενα τσουβαλι μονολεπτα!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,114 μηνύματα.
το σακούλι με τα μονόλεπτα;
Δεν με προσεχεις Βασιλη!!
ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ

Οχι και μονολεπτα, για κανα γυφτο με περασατε?! :P :lol: :lol:

On topic:
Το χω στο πορτοφολι, και επειδη το βαζω στην κωλοτσεπη, φοβαμαι μη σπασει αν κατσω σε γωνια πιεζοντας το..*
Δεν το κοβω και τοσο ανθεκτικο, γι αυτο..
*Προσπαθησα να ειμαι αναλυτικος σε αυτο το σημειο, γιατι ποιος ξερει τι θα βαλει ο καθενας με το νου του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

queen v

Νεοφερμένος

Η queen v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μεχρι τις 23 η μεχρι τις 31 εχουμε ακομα προθεσμια?
και μια χαζη ερωτηση εκει που λεει για τα 6μηνα αφηνω το 0 η βαζω 1ο?:p(ειμαι πρωτοετης)
Υ.Γ Δεν εχω οριστικοποιησει την αιτηση γιατι δεν εχω βγαλει ακμ καλες φωτ.:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,114 μηνύματα.
Μεχρι τις 23 η μεχρι τις 31 εχουμε ακομα προθεσμια?
και μια χαζη ερωτηση εκει που λεει για τα 6μηνα αφηνω το 0 η βαζω 1ο?:p(ειμαι πρωτοετης)
Υ.Γ Δεν εχω οριστικοποιησει την αιτηση γιατι δεν εχω βγαλει ακμ καλες φωτ.:p
Δεν υπαρχει προθεσμια.. Καθ'ολη τη διαρκεια του ακαδημαϊκου ετους, μπορεις να κανεις αιτηση..
Αλλα οπως και να χει, τον επομενο Οκτωβρη θα πρεπει να βγαλεις αλλο..
Βαζεις 1ο εξαμηνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lef1991sid

Νεοφερμένος

Ο lef1991sid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εχω σοβαρο προβλημα δεν μπορω να βαλω την φωτογραφια μ κολλαει στο φορτωμα τι να κανω??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deina

Νεοφερμένος

Η deina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τελικά όλα οκ, το πήρα το πάσο! κανένα πρόβλημα Ρεβέκα και για μας τους άνω των 29,των 39 ... κτλ. Μάλλον η αναφορά ηλικίας ήταν λίγο μπερδεμένη όσον αφορά τα αρχικά δημοσιεύματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top