Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
"Τα στοιχεία ταυτοποίησης που δώσατε δεν μπορούν να επαληθευθούν."

αυτο μου γραφει. μου χει σπασει τα νευρα. τυπογραφικο λαθος παντως δε κανω σιγουρα. τι να πω θα ξαναπροσπαθησω και αυριο αλλιως θα περασω απτη γραμματεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είσαι πρωτοετής, έτσι;
Μήπως θέλει κάποια εγγραφή πρώτα...
Χμ, ναι καλύτερα ρώτα στη γραμματεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
@ g1wrg0s,
έβγαλες άκρη;

:mad: οχι ρε γαμωτο, ευελπιστω να υπαρχει ενα γενικο προβλημα το οποιο θα επιλυθει σε συντομο χρονικο διαστημα και να μην τραβηξει η δουλεια.
Υ.Γ : Αν παρατηρησεις στην προηγουμενη σελιδα σε ενα post μου εχω ανεβασει την σελιδα που μου εβγαζε χθες πριν πατησω συνεχεια και μου ζητησει αυτο τον κωδικο (πλαισιο που ανεβασα πριν λιγο) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ναι, το ειδα. :/:
Δοκίμασε και με explorer, δε χάνεις τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
explorer, mozilla, chrome

τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
μου ειπαν οτι τους κωδικους για το πασο γινεται να τους παρουμε απο τα κ.ε.π. αφου δειξουμε ταυτοτητα και βεβαιωση εγγραφης ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Νταξ της πήρε 2 βδομάδες της γραμματείας (δεν περίμενα κάτι καλύτερο εδώ που τα λέμε :laugh:) αλλά εγκρίθηκα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
τα ιδια Παντελακη μου , τα ιδια Παντελη μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ναι όντως. Και σε εμένα το ίδιο κάνει στο Πανεπιστήμιο Κρήτης.
Ρώτησε τη γραμματεία. :/:

Edit: Ρώτησα παιδιά με το ίδιο πρόβλημα να μου πούνε πως το έκαναν. Θα σε ενημερώσω. :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Starouba45

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μου ειπαν οτι τους κωδικους για το πασο γινεται να τους παρουμε απο τα κ.ε.π. αφου δειξουμε ταυτοτητα και βεβαιωση εγγραφης ισχυει?

Αχ, μακάρι να ισχύει....!!! Ξέρει κανείς?eva1993,αν μάθεις να μου πεις, καίγομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ο αριθμος μητρωου μας ειναι αυτος ο τετραψηφιος πανω στο απολυτηριο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν έχει να κάνει με το Λύκειο, είναι ο "αριθμός" σας στο Πανεπιστήμιο!
Με την εγγραφή σας τον παίρνετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
για να δουμε θα ερθει οντως σε 5 εργασιμες μερες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
για να δουμε θα ερθει οντως σε 5 εργασιμες μερες? :P
Δεν νομιζω! Η αδελφη μου ηδη περιμενει 7 εργασιμες μερες κ ουτε ειδοποιηση ουτε τιποτε ακομη.Εγω εκανα την αιτηση την Πέμπτη ,την Παρασκευη εγκριθηκε απο τη γραμματεια κ τωρα ειμαι στο περιμενε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis007

Νεοφερμένος

Ο mixalis007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
μεχρι ποτε κανουν δηλωση για πασο?και αν δεν δεχτει το αιτημα η γραμματεια θα προλαβω να ξανακανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
μεχρι ποτε κανουν δηλωση για πασο?και αν δεν δεχτει το αιτημα η γραμματεια θα προλαβω να ξανακανω?
Οι αιτήσεις για το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου γίνονται καθ' όλη τη διάρκεια τους έτους .
https://paso.minedu.gov.gr/FAQ.aspx : Φοιτητές > 2η ερώτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αχ, μακάρι να ισχύει....!!! Ξέρει κανείς?eva1993,αν μάθεις να μου πεις, καίγομαι!
ενας φιλος μου που περασε οικονομικο στη κομοτηνη μου ειπε πως ετσι τους πηρε τους κωδικους...αλλα δεν ξερω αν διαφερει απο σχολη σε σχολη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon123

Νεοφερμένος

Η kon123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω εχω κανει τη δηλωση εδω και πανω απο μια εβδομαδα(την προ-προηγουμενη παρασκευη) και ακομα δεν μου εχει εγκριθει.Να ανυσηχησω????Ακουω γενικα οτι σε πολλα παιδια οι αιτησεις εγκρινονται πολυ γρηγορα,ακομη και μετα απο μια μερα απο την υποβολλη της αιτησης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
για να δουμε θα ερθει οντως σε 5 εργασιμες μερες? :P

Δεν νομιζω! Η αδελφη μου ηδη περιμενει 7 εργασιμες μερες κ ουτε ειδοποιηση ουτε τιποτε ακομη.Εγω εκανα την αιτηση την Πέμπτη ,την Παρασκευη εγκριθηκε απο τη γραμματεια κ τωρα ειμαι στο περιμενε....
Μια απο τα ιδια κι εγω... Θα επρεπε να εχω το πασο μου απο την Παρασκευη (η αιτηση μου εγκριθηκε την προ-προηγουμενη Παρασκευη), αλλα ακομη τιποτα!! Παντως ηνωριζω και ατομα που το πηραν πανω στις 5 μερες, οποτε Γιαννη ποτε δεν ξερεις;)...
Ρε παιδια εγω εχω κανει τη δηλωση εδω και πανω απο μια εβδομαδα(την προ-προηγουμενη παρασκευη) και ακομα δεν μου εχει εγκριθει.Να ανυσηχησω????Ακουω γενικα οτι σε πολλα παιδια οι αιτησεις εγκρινονται πολυ γρηγορα,ακομη και μετα απο μια μερα απο την υποβολλη της αιτησης...
Αν εισαι σιγουρος πως εχεις οριστικοποιησει την αιτηση σου, τοτε δε συντρεχει λογος ανησυχιας... Καθε γραμματεια λειτουργει με τους δικους της ρυθμους:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top