Φοιτητικές Εστίες ΠΑΜΑΚ

Big Mak

Νεοφερμένος

Ο Big Mak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα ! Θέλω να κάνω μία ερώτηση σχετικά με τις φοιτητικές εστίες του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.Αρχικά , αληθεύει ότι υπάρχει ένα κόστος ενοικίου ; Έπειτα , τα δωμάτια είναι μονόκλινα η δίκλινα/τρίκλινα ; Επίσης , υπάρχει η δυνατότητα ένας φοιτητής του ΠΑΜΑΚ να στεγαστεί στις εστίες του ΑΠΘ ;

Επίσης θα εκτιμούσα γενικά μία άποψη για την κατάσταση των εστιών του ΠΑΜΑΚ , είτε από ότι έχετε ακούσει η ακόμη καλύτερα αν έχετε διαμείνει σε αυτές.
 

Jocaste

Νεοφερμένος

Η Jocaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ένας φίλος μου έμενε στις εστίες του ΠΑΜΑΚ και πήγαινα πολλές φορές κ τον έβλεπα, οπότε θα σου γράψω ό,τι μου είχε πει.
Οι εστίες βρίσκονται στη Νέα Κρήνη Καλαμαριάς αρκετά μακριά από το κέντρο κ το πανεπιστήμιο. Με το αστικό θα σου παίρνει μισή ώρα μέχρι να φτάσεις στη σχολή σου. Αλλά το κτήριο των εστιών ειναι αρκετά καινούριο, με μεγάλα δωμάτια και καθαρό. Τα δωμάτια είναι μονοκλινα και δίκλινα αλλά έχει και δωμάτια σαν διαμερισμα όπου μένουν περισσότεροι φοιτητές (3-4) και μοιράζονται σαλονο-κουζινα και μπάνιο.
Επειδή έχω φίλους που διαμένουν κ στις εστίες του ΑΠΘ, έχω να σου πω ότι οι εστίες του ΠΑΜΑΚ είναι άκρως καλύτερες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top