Σπουδές Ιατρικής στην Ελλάδα: Yay or Nay;

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:D δε θα γίνουν και πολλά πράγματα

έγινε σήμερα συνάντηση της καθηγήτριας ανατομίας με τον πρύτανη, αλλά δε γνωρίζω λεπτομέρειες και πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilou96

Νεοφερμένος

Η marilou96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
πανάκριβο.:P
ήθελα να το πάρω. το έψαξα και το μετάνιωσα...:P

σε ποια ιατρική είσαι;
μαθητρια β λυκειου ειμαι κ θελω να περασω ιατρικη κ απλα επειδη το εχω δει απο φιλους π το εχουν γι'αυτο ρωταω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
μαθητρια β λυκειου ειμαι κ θελω να περασω ιατρικη κ απλα επειδη το εχω δει απο φιλους π το εχουν γι'αυτο ρωταω
Καλε χαλαρωσε!!! Β λυκειου εισαι πουλακι μου ακομα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Lol και αμα δεν περασεις τελικα ιατρικη;Θα τα πουλησεις στη λαικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Lol και αμα δεν περασεις τελικα ιατρικη;Θα τα πουλησεις στη λαικη;

φράουλες στην μανωλάδα..:P


νομίζω ότι είναι θέμα ταμπού, η εργασία οπουδήποτε στην χώρα μας: τουλάχιστον πρέπει όλοι οι νέοι να έχουν μια θέση postdoctoral fellow..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilou96

Νεοφερμένος

Η marilou96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Lol και αμα δεν περασεις τελικα ιατρικη;Θα τα πουλησεις στη λαικη;
σε εμενα αναφερεσαι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
εσυ δεν ανεφερες οτι θελεις να αγορασεις βιβλια ανατομιας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilou96

Νεοφερμένος

Η marilou96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εγω ρωτησα αν ειναι ακριβα γενικα αυτα που παρεχουν ...μπορει να θελω να περασω ιατρικη αλλα δεν ειμαι τοσο psycho κ ψωνιο να παω να δωσω τα λεφτα μου εκει στη φαση που ειμαι τωρα.....ας περασω και μετα παιρνω κ εξτρα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
μπορεις να ασχοληθεις με την βιοιατρικη εαν σπουδασεις ιατρικη?Εχει καμια ειδικοτητα τετοια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El_Greko

Νεοφερμένος

Ο El_Greko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ρε παιδια,επειδη δεν ξερω να ανοιξω νεο thread :P,τι ειδικοτητα σκεφτεστε να κανετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
ψυχιατρικη η βιοιατρικη εαν γινεται απο ιατρικη,γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:eek: Δε θα τελειώσεις βιοιατρική για να γίνεις βιοεπιστήμονας
αν σου αρέσει ο τομέας πηγαινε μικροβιολογία

Εγώ θέλω να γίνω γυναικολόγος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σήμερα, πήγαμε στον πρύτανη και ζητήσαμε άτλαντα ανατομίας. Ήμασταν 80-100 άτομα και μας είπε πως θα το προσπαθήσει και θα μας απαντήσει αύριο. Βλέπουμε.

τίποτα δεν έγινε, όπως ήταν αναμενόμενο

θέλω να πω στους επόμενους να το γνωρίζουν και να διεκδικήσουν άτλαντες ανατομίας από νωρίς, εμείς δεν είχαμε καθόλου χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ας μιλήσουμε για μαγεία.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Τα εντοσθια του ανθρωπου κ οι σαρκες μυριζουν τιποτα χαρακτηριστικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Ας μιλήσουμε για μαγεία.

αυτό θα πει κόβω και ράβω...:P
εντεροκοπτική!

Τα εντοσθια του ανθρωπου κ οι σαρκες μυριζουν τιποτα χαρακτηριστικα?

κοίτα, εγώ που έχω μπει σε μια εγχείρηση, μυριζα την καμμένη σάρκα από τον καυτηριασμό που κάνανε για να μην τρέχει αίμα:P
(εμένα προσωπικά δεν με ενοχλούσε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
κοίτα, εγώ που έχω μπει σε μια εγχείρηση, μυριζα την καμμένη σάρκα από τον καυτηριασμό που κάνανε για να μην τρέχει αίμα:P
(εμένα προσωπικά δεν με ενοχλούσε :P)
θα μείνουν αφάγωτα τα καλαμαράκια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.


Με αυτο θα μεινουν αφαγωτα τα καλαμαρακια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.


Με αυτο θα μεινουν αφαγωτα τα καλαμαρακια!:P

Τρώω σοκολάτα. Βλέπω αυτή την εικόνα. Πόσο αναίσθητος παίζει να μαι για να μην έχω αηδιάσει; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top