Σπουδές Ιατρικής στην Ελλάδα: Yay or Nay;

stathis92

Νεοφερμένος

Ο stathis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
salute!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stami*

Νεοφερμένος

Η stami* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πολυ Θεσσαλονικη παιζει εδω βλεπω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elios

Νεοφερμένος

Ο elios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
σαλονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris101

Νεοφερμένος

Ο dimitris101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και εγω 2οετης φοιτητης στην Ιατρική Α.Π.Θ. ειμαι! αν έχετε καμια απορία για τη σχολή ή την πόλη στείλτε p.m. !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα Θεσνικη

Νεοφερμένος

Η Χριστινα Θεσνικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Κ εγω για Αλεξανδρούπολη....Πρωτοετης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
γεια συναδελφοι!:) Εγω φετος περασα ιατρικη πατρας! Κανενας συμφοιτητης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iN`

Νεοφερμένος

Ο iN` αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πρωτοετής στην Αλεξανδρούπολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εεεεε εγώ εδώ!!!!Αλεξανδρούπολη λέμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

touuuut

Νεοφερμένος

Ο touuuut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Περασα Λαρισα και ερχομαι Αθηνα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaki:)

Νεοφερμένος

Η Katerinaki:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πρώτο έτος-Ιατρική Πάτρας εδωωωωωωωωω!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πρώτο έτος-Ιατρική Πάτρας εδωωωωωωωωω!!!:clapup:
Κατερινάκι θα μαστε συμφοιτητές:clapup:. και συ από Αθήνα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Μόνο αυτοί είμαστε; Κανένας πρωτοετής για τη σχολή των Ιωαννίνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaki:)

Νεοφερμένος

Η Katerinaki:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Κατερινάκι θα μαστε συμφοιτητές:clapup:. και συ από Αθήνα?:)

Ναι!!!!!!!από Αθήνα... επιτέλους και κάποιος που πέρασε Πάτρα...:)
σήμερα ανακοινώθηκαν και οι ημερομηνίες εγγραφής στην ιστοσελίδα της σχολής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Μόνο αυτοί είμαστε; Κανένας πρωτοετής για τη σχολή των Ιωαννίνων;
μαλλον εγω με μεταγγραφη! ελπιζω ομως να μπορεσω να αρχισω αμεσως γιαννενα κ να μην χασω το εξαμηνο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexBiohazardou

Νεοφερμένος

Ο AlexBiohazardou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πρωτοετής στην Αλεξανδρούπολη :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iro!

Νεοφερμένος

Η iro! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πρωτοετης στην Αθηνα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι!!!!!!!από Αθήνα... επιτέλους και κάποιος που πέρασε Πάτρα...:)
σήμερα ανακοινώθηκαν και οι ημερομηνίες εγγραφής στην ιστοσελίδα της σχολής...
Εγώ γράφομαι την Τρίτη 21/9!!:), u?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaki:)

Νεοφερμένος

Η Katerinaki:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ γράφομαι την Τρίτη 21/9!!:), u?

την επομενη μερα...22/9 :) ανυπομονωωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ρε παιδια, πως ξερει ο καθενας ποτε να παει? στην ιστοσελιδα της δικης μου σχολης δεν λεει τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
ρε παιδια, πως ξερει ο καθενας ποτε να παει? στην ιστοσελιδα της δικης μου σχολης δεν λεει τιποτα
Aν ακομα δεν λεει κατι,παρε ενα τηλ στην γραμματεια της σχολης ;)
Ιατρικη Αθηνας εδω :D :D :D Ποιος καλος συμφοιτητητης/συμφοιτητρια μου θα μου πει ποτε αρχιζουν τα μαθηματα?! :) Ευχαριστω εκ των προτερων...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top