Φοιτητές Ιατρικής

StratosRIP

New member

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Αν σας εχει μαγεψει η Βιοχημεια η μαγευεστε πολυ ευκολα η πρεπει να κανετε 10% για καποιο Χημικο :))

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

New member

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών , Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.
Αν σας εχει μαγεψει η Βιοχημεια η μαγευεστε πολυ ευκολα η πρεπει να κανετε 10% για καποιο Χημικο :))
Κριμα να πανε χαμενα τα μορια .Τι θα λενε οι γειτονες μετα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos188

Well-known member

Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 997 μηνύματα.
Το γεγονός σε κάποιον να αρέσει η βιοχημεία και να βρίσκεται στη "σωστή" σχολή δεν παίζει;

PeterTheGreat

New member

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 892 μηνύματα.
Στο εξωτερικό υπάρχει και ειδικότητα Κλινική Χημεία/Χημική Παθολογία, και στην χώρα μας υπάρχει η Μικροβιολογία/Βιοπαθολογία (η οποία περιέχει και το αντικείμενο της Κλινικής Χημείας εν μέρει). Δεν προοριζόμαστε όλοι οι φοιτητές ιατρικής για το χειρουργείο!

Τελευταία επεξεργασία:

nikos kaladas

New member

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 215 μηνύματα.
Τι έτος είσαι?

επι πτυχιω φιλε μου καπου στο δεκατο ετος και χρωσταω καμια τριανταρια μαθηματα:D

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
επι πτυχιω φιλε μου καπου στο δεκατο ετος και χρωσταω καμια τριανταρια μαθηματα:D

Κοριτσάκι είμαι.
Μήπως επειδή τα χρωστάς λες ότι το καλύτερο είναι η χημεία?

nikos kaladas

New member

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 215 μηνύματα.
Κοριτσάκι είμαι.
Μήπως επειδή τα χρωστάς λες ότι το καλύτερο είναι η χημεία?

28 τωρα περασα αλλα 2 στο μεδοδιαστημα.οχι δεν ισχυει αυτο που λες απλα με τρελαινει αυτο το μαθημα αφου να φανταστεις με ξερουν οι καθηγητες της εδρας και μου προτεινουν δουλεια για καποια ερευνα εναντι αμοιβης.

Just a sweetie!!

New member

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Γεια σε όλους :D Αν δεν το έχετε κάνει ήδη, τσεκάρετε την παρακάτω εφαρμογή, είναι εντελώς δωρεάν και αναφέρεται σε φοιτητές και επαγγελματίες υγείας, με real-world case reports, χωρισμένα ανά ειδικότητα και σύστημα. Βοηθά πολύ στο διάβασμα και έχει πολύ ενδιαφέρον :)
http://download.figure1.com/fall2016?utm_campaign=nelly1995

fockos

Well-known member

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,340 μηνύματα.
Έχει πολλά σε άλλη γλώσσα που δεν είναι αγγλικά αλλάζει αυτό;

___

τωρα βρήκα αγγλικά αλλά δεν έχει κάπου να λέμε ότι ενδιαφέρουμαστε μόνο για Αγγλικά.
___

Πάρα πολύ καλή εφαρμογή. Ευχαριστώ πολύ!!!!

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οπ νεος συμφοιτητης,εγω πλεον δευτεροετης! αντε με το καλοο!!

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...