Φετινοί υποψήφιοι για την σχολή αστυφυλάκων

warrel

Νεοφερμένος

Ο warrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καταρχην γεια σας !!! Πόσοι από εδώ μέσα φέτος θα δηλώσετε για αστυφυλάκων ; Επίσης τι λέτε θα πέσουν καθόλου οι βάσεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BIG_DIMIS

Νεοφερμένος

Ο BIG_DIMIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά θα δηλώσω όμως δεν θα είναι η πρώτη μου επιλογή... Πιστεύω ότι οι ενδιαφερόμενοι για αυτή την σχολή θα είναι πολλοί.. σχετικά με τις βάσεις μάλλον θα ανέβουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

warrel

Νεοφερμένος

Ο warrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγώ πάλη πιστεύω ότι θα πέσουν οι βάσεις γιατί πήραν πολλοί αστυνομικοί σύνταξη και έχει έλλειψη το σώμα και πέρυσι δεν πήρε πολλούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Και εγώ φέτος δίνω ξανά Πανελλήνιες και είναι ο βασικός μου στόχος η αστυφυλάκων. Όντως βγαίνουν πάρα πολλοί αστυνομικοί σε σύνταξη και υπάρχουν τεράστια κενά.Για τις βάσεις θα πρέπει πρώτα να βγεί η προκύρηξη να δούμε τον αριθμό που θα πάρει και μετά να κάνουμε προβλέψεις,γιατί το πώς θα διαμορφωθούν παίζει τεράστιο ρόλο ο αριθμός των εισακτέων.Το "θετικό" πάντως είναι το γεγονός οτι υπάρχουν τεράστιες ανάγκες και οι λιγοστοί που πήραν πέρυσι. Όσο αναφορά τώρα το αν θα είναι πολλόι οι ενδιαφερόμενοι θα δείξει, γιατί και οι οικονομικές περικοπές στην αστυνομία είναι πάρα πολλές...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

warrel

Νεοφερμένος

Ο warrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ξέρετε πότε και αν πρέπει να πάμε στο αστυνομικό τμήμα για να δηλώσουμε ότι θέλουμε να περάσουμε στις ακαδημίες της αστυνομίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Πρέπει πρώτα να βγεί προκύρηξη.Έχουμε καιρό μέχρι τότε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

warrel

Νεοφερμένος

Ο warrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
up
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
με το 10% παει κανεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

warrel

Νεοφερμένος

Ο warrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κατά προσωπική σας άποψη ποσα άτομα λέτε να πάρει η αστυνομία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deleted_user

Νεοφερμένος

Ο deleted_user αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
κατά προσωπική σας άποψη ποσα άτομα λέτε να πάρει η αστυνομία?
Πιστεύω δύσκολο να πάρουνε πανω απο 1500 ατομα.Υπομονη ενα μηνα πρεπει να κανουμε!Προσωπικα,εαν παρουνε πανω απο 1500,θα βγω στους δρομους και θα φωναζω "ΠΕΡΑΣΑ,ΠΕΡΑΣΑ!!!" και ας μην εχουν τελιωσει οι πανελ.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanzel65

Νεοφερμένος

Ο vanzel65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
με το 10% παει κανεις ?

εγω θα δωσω με το 10%..ποσα μορια συγκεντρωνεις??πως νομιζεις οτι θα κυμανθει η βαση τ 10%??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quaker

Νεοφερμένος

Ο quaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
κατά προσωπική σας άποψη ποσα άτομα λέτε να πάρει η αστυνομία?
Τι σε νοιαζει η προσωπικη αποψη?
Αφου ετσι και αλλιως λοττο θα παιξουν αυτοι που θα σου απαντησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω θα δωσω με το 10%..ποσα μορια συγκεντρωνεις??πως νομιζεις οτι θα κυμανθει η βαση τ 10%??:hmm:
εχω 15834 μορια.η βαση του 10% θα εξαρτηθει παρα πολυ απο ποσους θα παρει.αμα παρει 900 οπως περσι δυσκολα τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athatsi

Νεοφερμένος

Ο athatsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ποτε βγαινει η προκυρηξη?μηοως δεν βγει καθολου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Λεφτέρη σε ποιες περιοχές δήλωσες να πας;(σειρά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top