Το απόλυτο Δέκα στο Μαθηματικό ΑΠΘ

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Για να λυθούν κάποιες απορίες, τυχαίο γεγονός ότι και οι δύο γονείς της είναι καθηγητές ΑΠΘ στο χημικό
Ένα ελαφρύ αεράκι την έσπρωξε, πιστεύω
Εσείς τι λέτε;
Σίγουρα η προσωπική προσπάθεια μετράει αλλά αν ήταν από κανένα χωριό, άγνωστη,
θα της έβγαζα το καπέλο
Τότε όμως οι καθηγητές της δεν θα έπαιρναν τους γονείς της,να συζητήσουν για την πρόοδο και την εξέλιξη της
Άδικος κόσμος και πάλι
Στους κοινούς θνητούς πάντα θα υπάρχουν καθηγητές στραβόξυλα, εδώ όλα καλά, αλοιφή
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Για να λυθούν κάποιες απορίες, τυχαίο γεγονός ότι και οι δύο γονείς της είναι καθηγητές ΑΠΘ στο χημικό
Ένα ελαφρύ αεράκι την έσπρωξε, πιστεύω
Εσείς τι λέτε;
Σίγουρα η προσωπική προσπάθεια μετράει αλλά αν ήταν από κανένα χωριό, άγνωστη,
θα της έβγαζα το καπέλο
Τότε όμως οι καθηγητές της δεν θα έπαιρναν τους γονείς της,να συζητήσουν για την πρόοδο και την εξέλιξη της
Άδικος κόσμος και πάλι
Στους κοινούς θνητούς πάντα θα υπάρχουν καθηγητές στραβόξυλα, εδώ όλα καλά, αλοιφή
I love Nala!!!
Όπως τα λες κοπέλα μου!!!
Σπούδαζα δεκαετία '90 Αρχιτεκτονική ΑΠΘ και μας έκοβαν οι καθηγητές για μικρολαθη, μας μουτζουρωνανε τα σχέδια να τα ξανακάνουμε και έβαζαν βαθμούς κι αποθέωναν παιδιά που οι γονείς τους ήταν καθηγητές ή μηχανικοί με μεγάλα γραφεία που ασχολούνταν με δημόσια έργα.
Απλά εγώ το ζώον άργησα να καταλάβω τι παίζει, εσύ το έπιασες πολύ νωρίς.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
I love Nala!!!
Όπως τα λες κοπέλα μου!!!
Σπούδαζα δεκαετία '90 Αρχιτεκτονική ΑΠΘ και μας έκοβαν οι καθηγητές για μικρολαθη, μας μουτζουρωνανε τα σχέδια να τα ξανακάνουμε και έβαζαν βαθμούς κι αποθέωναν παιδιά που οι γονείς τους ήταν καθηγητές ή μηχανικοί με μεγάλα γραφεία που ασχολούνταν με δημόσια έργα.
Απλά εγώ το ζώον άργησα να καταλάβω τι παίζει, εσύ το έπιασες πολύ νωρίς.
Είναι επειδή έχω και εγώ mummy που ήταν φοιτήτρια ιατρικής του ηρωικού ΑΠΘ:bye2:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Είναι επειδή έχω και εγώ mummy που ήταν φοιτήτρια ιατρικής του ηρωικού ΑΠΘ:bye2:
δηλαδη Ναλα εσεις του απθ την εχετε ψιλοβαμενη ... δεν μπορειτε να πειτε κατι ...μια μπουρδα δηλαδη στην μαμα ..σας πιανει αμεσως
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
δηλαδη Ναλα εσεις του απθ την εχετε ψιλοβαμενη ... δεν μπορειτε να πειτε κατι ...μια μπουρδα δηλαδη στην μαμα ..σας πιανει αμεσως
Άσε Γιάννη, εγώ που είμαι και στην ίδια σχολή, τά τραβάω όλα χα χα χα
Όχι αλήθεια με βοηθάει πολύ, όταν πήρα να διαβάζω ανατομία μου έδωσε τά βιβλία τής, τά παλιά είναι πιο περιεκτικά και λιτά, εξάλλου μου λέει ή ανατομία δεν άλλαξε, ίδια είναι
Τελικά οι σημειώσεις που μας έδωσαν από το πανεπιστήμιο ήταν φωτοτυπίες του βιβλίου της μαμάς μου!!!
Τά δικά μας ασηκωτα, τεράστια και γυαλιστερό χαρτί, μόνο για διάβασμα δεν είναι
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Άσε Γιάννη, εγώ που είμαι και στην ίδια σχολή, τά τραβάω όλα χα χα χα
Όχι αλήθεια με βοηθάει πολύ, όταν πήρα να διαβάζω ανατομία μου έδωσε τά βιβλία τής, τά παλιά είναι πιο περιεκτικά και λιτά, εξάλλου μου λέει ή ανατομία δεν άλλαξε, ίδια είναι
Τελικά οι σημειώσεις που μας έδωσαν από το πανεπιστήμιο ήταν φωτοτυπίες του βιβλίου της μαμάς μου!!!
Τά δικά μας ασηκωτα, τεράστια και γυαλιστερό χαρτί, μόνο για διάβασμα δεν είναι
Τι μάστιγα και αυτή με τα χαρτιά βέλβετ στις 1000 σελίδες προσθέτουν μισό κιλό έξτρα από ότι με κανονικό χαρτί...
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Τι μάστιγα και αυτή με τα χαρτιά βέλβετ στις 1000 σελίδες προσθέτουν μισό κιλό έξτρα από ότι με κανονικό χαρτί...
Και πως να το κουβαλάς στην βιβλιοθήκη, πώς να υπογραμμίσεις, άσε τα χειρότερα βιβλία, μόνο για ομορφιά στο έπιπλο της βιβλιοθήκης!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Άσε Γιάννη, εγώ που είμαι και στην ίδια σχολή, τά τραβάω όλα χα χα χα
Όχι αλήθεια με βοηθάει πολύ, όταν πήρα να διαβάζω ανατομία μου έδωσε τά βιβλία τής, τά παλιά είναι πιο περιεκτικά και λιτά, εξάλλου μου λέει ή ανατομία δεν άλλαξε, ίδια είναι
Τελικά οι σημειώσεις που μας έδωσαν από το πανεπιστήμιο ήταν φωτοτυπίες του βιβλίου της μαμάς μου!!!
Τά δικά μας ασηκωτα, τεράστια και γυαλιστερό χαρτί, μόνο για διάβασμα δεν είναι
ειδες η μαμα το ειχε δει ονειρο οτι θα κανει κορη γιατρο και τα κρατησε.
ε τα βιβλια αυτα ειναι γραμμενα για να παιρνουν δικαιωματα και να ανταγωνιζονται μεταξυ τους και οχι για να διαβαζονται.. μονο μερικως.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.

Για να λυθούν κάποιες απορίες, τυχαίο γεγονός ότι και οι δύο γονείς της είναι καθηγητές ΑΠΘ στο χημικό
Ένα ελαφρύ αεράκι την έσπρωξε, πιστεύω
Εσείς τι λέτε;
Σίγουρα η προσωπική προσπάθεια μετράει αλλά αν ήταν από κανένα χωριό, άγνωστη,
θα της έβγαζα το καπέλο
Τότε όμως οι καθηγητές της δεν θα έπαιρναν τους γονείς της,να συζητήσουν για την πρόοδο και την εξέλιξη της
Άδικος κόσμος και πάλι
Στους κοινούς θνητούς πάντα θα υπάρχουν καθηγητές στραβόξυλα, εδώ όλα καλά, αλοιφή
ποοο αυτο γτ το ειπες ρε ναιλα!!!κριμα!!σιγουρα παιζει κατι υποπτο!
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
ειδες η μαμα το ειχε δει ονειρο οτι θα κανει κορη γιατρο και τα κρατησε.
ε τα βιβλια αυτα ειναι γραμμενα για να παιρνουν δικαιωματα και να ανταγωνιζονται μεταξυ τους και οχι για να διαβαζονται.. μονο μερικως.
Καλέ δεν έχει πετάξει κανένα, δεν πετιουνται λέει τα βιβλία και είναι και οι αναμνήσεις της, άσε που τα συμβουλευτε μερικές φορές
Εντ μεταξύ έχουμε χωροταξικό πρόβλημα, πού θα βάλουμε τόσα βιβλία μέσα στο σπίτι 🏡
Τέσσερις φοιτητές,19 χρόνια σπουδών,38 εξάμηνα* 5,6,7 μαθήματα :alljumpy:
Δε χωραμε!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ποοο αυτο γτ το ειπες ρε ναιλα!!!κριμα!!σιγουρα παιζει κατι υποπτο!
Δεν τα λέω εγώ,η ίδια τα λέει στην συνέντευξη της,μα είχα απορία,ποια είναι, από πού κ μου βγήκε το άρθρο
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Παντως λεει και ψεματα.19300 μορια δεν εβγαλε!! Ο πρωτος του μαθηματικου το 2018 ειχε 18672 κατι τετοιο εκτος και κανω καποιο λαθος.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Καλέ δεν έχει πετάξει κανένα, δεν πετιουνται λέει τα βιβλία και είναι και οι αναμνήσεις της, άσε που τα συμβουλευτε μερικές φορές
Εντ μεταξύ έχουμε χωροταξικό πρόβλημα, πού θα βάλουμε τόσα βιβλία μέσα στο σπίτι 🏡
Τέσσερις φοιτητές,19 χρόνια σπουδών,38 εξάμηνα* 5,6,7 μαθήματα :alljumpy:
Δε χωραμε!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν τα λέω εγώ,η ίδια τα λέει στην συνέντευξη της,μα είχα απορία,ποια είναι, από πού κ μου βγήκε το άρθρο
Όλοι γιατροί είστε; παιδιά και γονείς; (εκτός από την αδερφή που είναι διατροφολογια)
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Όλοι γιατροί είστε; παιδιά και γονείς; (εκτός από την αδερφή που είναι διατροφολογια)
Όχι τα αδέλφια μου είναι πολιτικών μηχανικών και οικονομικών ΑΠΘ εννοείται :smartass:
Ο μπαμπάς οικονομικό αλλά δημόσιος υπάλληλος
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Όχι τα αδέλφια μου είναι πολιτικών μηχανικών και οικονομικών ΑΠΘ εννοείται :smartass:
Ο μπαμπάς οικονομικό αλλά δημόσιος υπάλληλος
Να είστε όλοι γέροι, χαρούμενοι και αγαπημένοι. Να έχετε καλή πρόοδο όλοι σας
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Καλέ δεν έχει πετάξει κανένα, δεν πετιουνται λέει τα βιβλία και είναι και οι αναμνήσεις της, άσε που τα συμβουλευτε μερικές φορές
Εντ μεταξύ έχουμε χωροταξικό πρόβλημα, πού θα βάλουμε τόσα βιβλία μέσα στο σπίτι 🏡
Τέσσερις φοιτητές,19 χρόνια σπουδών,38 εξάμηνα* 5,6,7 μαθήματα :alljumpy:
Δε χωραμε!!!!
ελα ντε ..οριζοντιες βιβλιοθηκες πανω απο τα κρεβατια απο ικεα
αυτες θα παρω και εγω. τις ειχε και η αδελφι επαρχια και ηταν οκ.

 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Παντως λεει και ψεματα.19300 μορια δεν εβγαλε!! Ο πρωτος του μαθηματικου το 2018 ειχε 18672 κατι τετοιο εκτος και κανω καποιο λαθος.
Μπορεί απλά να μπήκε άλλη χρονιά ή να ήταν από άλλη κατηγορία υποψηφίου. Πάντως σημασία δεν έχει,ούτως ή άλλως δεν έχει ανάγκη να πει ψέματα για τα μορια μη τρελαθούμε
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Παντως λεει και ψεματα.19300 μορια δεν εβγαλε!! Ο πρωτος του μαθηματικου το 2018 ειχε 18672 κατι τετοιο εκτος και κανω καποιο λαθος.
ΑΣΤΗΝΕ ΜΩΡΕ ΕΥΚΛΕΙΔΗ !!!! δεν εχει σημασια με ποσα μπηκε , σημασια εχει τι εγινε στην πορεια και στο τελος εννοειται.. αλλα δεν θα κατσω να το αναλυσω, με εχουν καλυψει ολα τα παραπανω μηνυματα !
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Παντως λεει και ψεματα.19300 μορια δεν εβγαλε!! Ο πρωτος του μαθηματικου το 2018 ειχε 18672 κατι τετοιο εκτος και κανω καποιο λαθος.
ρε ασε το κοριτσι θα φτερνιζεται
ε μαθηματικος και ψευτης δεν παει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top