Τομέας ΕΠΑΛ: Τεχνικός εφαρμογών πληροφορικής

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Κοντεύουν η μέρες και έχω αρχίσει να ανησυχώ λιγάκι, είναι η δεύτερη φορά που δίνω, την
πρώτη φορά καμία προετοιμασία θεωρώ αρκετοί πήγαμε για την εμπειρία και άντε να ξέραμε
όσα είχαμε κάνει στο σχολείο φυσικά στις πανελλήνιες όλα φαίνονταν κινέζικα, προσωπικά
δεν είχα ιδέα ούτε πως είναι τα θέματα και στο σχολείο δεν μας είχαν δείξει κάν.

Μπορούσα να μείνω με το χαρτί του ΕΠΑΛ όμως εμένα προσωπικά δεν με καλύπτει καθόλου
επαγγελματικά εκεί που θα ήθελα, το έχω πάρει λοιπόν πολύ σοβαρά, ο καθένας
έχει τους λόγους του που θέλει να μπει σε αυτή την διαδικασία.

ψάχνω για study buddy οπως γίνεται σε ξένα groups,δεν ξέρω πως το λέμε στα Ελληνικά,
ψάχνω λοιπόν άτομα της ειδικότητας μου και μόνο! που δίνουμε τα ίδια μαθήματα άρα ήμαστε
ίδια φάση να μιλάμε απο εδώ γραπτά και messenger.

κυρίως με ενδιαφέρει για τα μαθήματα ειδικότητας, γλώσσα προγραμματισμού python και
δίκτυα υπολογιστών.

δεν ξέρω πως μπορεί να βοηθήσει αυτό, ίσως είναι και βλακεία γιατί ο καθένας έχει το
επίπεδο του και το τρόπο του, άλλοι κάνουν ιδιαίτερα άλλοι το προσπαθούν μόνοι τους,
θέλω όμως να έχω επικοινωνία συγκεκριμένα με άτομα του τομέα μου και οχι μόνο
γενικά όπως γίνεται εδώ στο φόρουμ.

Είμαι απόφοιτος οπότε δεν γνωρίζω κανένα άλλο άτομο.

περιμένω τα προσωπικά σας μηνύματα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Μπορείς να κάνες ένα κανάλι στο slack ή στο discord γι αυτό το σκοπό. Στο messenger ότι και να κάνεις δεν θα είναι οργανωμένο και θα επικρατεί χάος όσο αυξάνεται ο κόσμος.

Αν θέλεις να γίνεις τεχνικός υπολογιστών πήγαινε ηλεκτρονική.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
ναι βέβαια.. οτι βοηθάει να το κάνουμε το discord το ξέρω αν και δεν το χρησιμοποιώ.
προς το παρόν περιμένω να δώ αν υπάρχει ενδιαφέρον, αν ήμαστε 1-2 άτομα δεν εχει νόημα
το discord μιλάμε και εδώ στο chat ή messenger με mic αν γνωριστούμε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top