Τμήματα Eργοθεραπείας - γνώμες και προοπτικές

ποπακι

Νεοφερμένος

Η ποπακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:bye:γεια σασ παιδια!!!εχει περασει κανεις σε αυτο το τμημα?τι εχετε ακουσει σχετικα με το τμημα και γενικοτερα τισ προοπτικεσ που εχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
μια γνωστη μου σπουδαζει εκει...ευχαριστημενη ειναι απ'οτι λεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποπακι

Νεοφερμένος

Η ποπακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αααα οκ σε ευχαριστω...

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELPIDA TSOUKNIDA

Νεοφερμένος

Η ELPIDA TSOUKNIDA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
θα ηθελα να μαθω καποια πραγματα για αυτη τη σχολη...παρακαλω οποιος ξερει να με ''φωτισει'' ακομη παραθετωντας και κτ το ελαχιστο...ευχαριστω...;):thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω απο τους καθηγητες μου ξερω πως ειναι μια καλη σχολη. Ειναι το πιο ιν επαγγελμα της εποχης μας. Κ εγω το δηλωσα. :)
Νομιζω ειναι αυτος που παει σε σπιτια των ατομων με κινητικα προβληματα κ τα βοηθαει να προσαρμοστουν κ να διαμορφωσουν τον χωρο τους ετσι ωστε να κινουνται πιο ανετα. Αυτα ξερω μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELPIDA TSOUKNIDA

Νεοφερμένος

Η ELPIDA TSOUKNIDA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
γεια..!!!!!!λετε να ανεβει η εργοθεραπεια ,υπαρχει πιθανοτητα να κατεβει η βαση 100 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.EmMa

Νεοφερμένος

Η MaRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
έψαχνα για επαγγέλματα στις επιστήμες υγείας και το ΤΕΙ Εργοθεραπείας μου άρεσε απ αυτα που διάβασα..είναι ενα μοναδικό στην Ελλάδα και εχει πάρα πολύ καλή αποκατάσταση.Αμεση! θα ήθελα να μάθω λιγο περισσότερα όμως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
γεια σου...!η εργοθεραπεια ειναι ενα αρκετα ψυχοφθορο επαγγελμα...ασχολησαι με τα ατομα με ει0δικες αναγκες(τουσ δειχνεισ πως να κραταν το μολυβι,πως να κανουν απλεσ κινησεισ...ειναι θεμα χαρακτηρα αμα μπορεις να ανταπεξελθεις στις απαιτησεις του επαγγελματοσ..εχει ομως αρκετα χρηματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.EmMa

Νεοφερμένος

Η MaRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ευχαριστω..:thanks:ειχα διαβάσει επισης οτι μπορεις να δουλεψεις και σε κεντρα επανένταξης στο συνολο και σε σωφρονιστικα υδρήματα οπως κεντρα απεξάρτησης και φυλακές..αυτο θα μου αρεσε περισσοτερο...αλλα δν ξερω κατα πόσο γίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
τι να σου πω...κατι τετοιο δε το εχω διαβασει....ειναι πολυ καλη δουλεια παντως...εχει και προσιτη βαση....γενικα να κοιτας σχολες οι οποιες ειναι μοναδικες ...η εργοθεραπεια για παραδειγμα ειναι το μοναδικο τει που υπαρχει στην ελλαδα ...βγαινουν λιγοι απο αυτη τη σχολη αλλα υπαρχει ζητηση..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magicadespell

Νεοφερμένος

Η magicadespell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Φέτος θα λειτουργήσει τμήμα Εργοθεραπείας και στην Κοζάνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.EmMa

Νεοφερμένος

Η MaRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αληθεια?? Υπηρχε μονο ενα στην ελλαδα, στην αθηνα..ειναι σιγουρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ναι ειναι σιγουρο ....στο μηχανογραφικο του 2010 θα ενταχθει και το τμημα εργοθεραπειας στη κοζανη...!!και λογικα θα εχει μετρια βαση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Tsa

Νεοφερμένος

Η Sofia Tsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Όταν λες μέτρι βάση,πόσο υπολογίζεται περίπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
επειδη στην Αθηνα η βαση ειναι γυρω στο 14,400(καπου εκει)λογικα η βαση στη κοζανη θα ειναι πιο χαμηλη κοντα στα 13.000-13.500.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Tsa

Νεοφερμένος

Η Sofia Tsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Και εγώ κάπου εκεί υπολόγιζα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
θα δεις ομως..μπορει να ειναι πιο χαμηλη η βαση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Tsa

Νεοφερμένος

Η Sofia Tsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αυτό με εκνευρίζε!Δεν μπορώ να ξέρω την βάση και έτσι δεν ξέρω που να την βάλω στο μηχανογραφικό!Βασικά,μπορείς να μου πεις την γνώμη σου και σε κάτι άλλο;Είναι καλύτερα να σπουδάσω Λογοθεραπεία ή Εργοθεραπεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εγω απο Φεβρουαριο θα ειμαι στο καινουριο τμημα λογοθεραπειας στη καλαματα...2η επιλογη ειχα εργοθεραπεια και 3η λογοθεραπεια....και τα δυο ειναι ενδιαφερουσες σχολες...τωρα πιο ειναι πιο καλο δεν ξερω...εμενα και τα δυο μου αρεσουν.!!!καλο κουραγιο και καλη επιτυχια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top