Τι γίνεται με την ειδικότητα εργαστηριακής γενετικής που μπορούν να κάνουν αίτηση και οι βιολόγοι;

Stella199!

Νεοφερμένος

Η Stella199! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μήπως γνωρίζει κάποιος τι γίνεται με την ειδικότητα εργαστηριακης γενετικης που μπορούν να κάνουν αίτηση και οι βιολογοι; δηλαδή μπορεί ένας απόφοιτος βιολογικού να κάνει κατευθείαν αίτηση για την ειδικοτητα έχω διαβάσει τα φεκ που έχουν βγει αλλά έχω χαθεί εντελώς. Αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει θα ήθελα να μου εξηγήσει ποιες είναι οι προϋποθέσεις λήψεις της ειδικότητας και ποιες δυσκολίες υπάρχουν.
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
μήπως γνωρίζει κάποιος τι γίνεται με την ειδικότητα εργαστηριακης γενετικης που μπορούν να κάνουν αίτηση και οι βιολογοι; δηλαδή μπορεί ένας απόφοιτος βιολογικού να κάνει κατευθείαν αίτηση για την ειδικοτητα έχω διαβάσει τα φεκ που έχουν βγει αλλά έχω χαθεί εντελώς. Αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει θα ήθελα να μου εξηγήσει ποιες είναι οι προϋποθέσεις λήψεις της ειδικότητας και ποιες δυσκολίες υπάρχουν.
 

Συνημμένα

  • IMG_20220606_140306.jpg
    IMG_20220606_140306.jpg
    675.7 KB · Εμφανίσεις: 253
  • IMG_20220606_140254.jpg
    IMG_20220606_140254.jpg
    947.3 KB · Εμφανίσεις: 247

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top