Τεχνολόγος Τροφίμων ή Χημικών Μηχανικών και Μηχανικών Περιβάλλοντος Χανίων;

gou

Νεοφερμένος

Η gou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έχω προβληματιστεί με το μηχανογραφικό. Με ενδιαφέρουν και οι δύο σχολες. Διαβάζοντας για την σχολή στα Χανιά φαίνονται όλα υπέροχα. Μου δίνει μια ευκαιρία (νομιζω) για Χημικός Μηχανικός που δεν μπορώ να πιασω μετά μόρια που έχω. Εάν δεν τα καταφέρω Ο μηχανικός περιβάλλοντος, που επίσης μου φαίνεται να έχει ενδιαφερον έχει επαγγελματικά δικαιώματα σοβαρά ? ή θα κρεμομαι μια ζωή από έναν χημ μηχανικό ή από οποιονδήποτε άλλον.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,386 μηνύματα.
Έχω προβληματιστεί με το μηχανογραφικό. Με ενδιαφέρουν και οι δύο σχολες. Διαβάζοντας για την σχολή στα Χανιά φαίνονται όλα υπέροχα. Μου δίνει μια ευκαιρία (νομιζω) για Χημικός Μηχανικός που δεν μπορώ να πιασω μετά μόρια που έχω. Εάν δεν τα καταφέρω Ο μηχανικός περιβάλλοντος, που επίσης μου φαίνεται να έχει ενδιαφερον έχει επαγγελματικά δικαιώματα σοβαρά ? ή θα κρεμομαι μια ζωή από έναν χημ μηχανικό ή από οποιονδήποτε άλλον.
H σχολη των χανιων, πρωην μηχανικων περιβαλλοντος και νυν χημικων μηχανικων και μηχανικων περιβαλλοντος θα ανεβασει πολυ τα μορια φετος , ισως και πανω απο 15500.
Και οι δυο μηχανικοι εχουν διακριτα επαγγελματικα δικαιωματα οπως στο Προεδρικο Διαταγμα 99 και ειναι επαγγελματα του ΤΕΕ
 

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Καθε μελετη θελει και το κομματι της περιβαλλοντικης επιπτωσεις αρα μπορεις και μονος σου να εχεις '΄ψωμι' και προφανως σαν κλαδος εχει επιλογες περα απο το κλασσικο υπογραφω που υπαρχει στην ελλαδα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top