Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση, στο webadm.uoa.gr που έκανα αίτηση, εκεί που ζητούσε το όνομα με λατινικούς χαρακτήρες, έγραψα το όνομά μου στα αγγλικά, δεν το έγραψα δλδ όπως είναι στα ελληνικά με λατινικούς χαρακτήρες αλλά στα αγγλικά.
Π.χ Άν με έλεγαν Μαρία, δεν θα είχα γράψει Maria αλλά Mary
Η αίτησή μου εγκρίθηκε βέβαια και όσον αφορά το πάσο, το όνομά μου εκεί είναι με λατινικούς χαρακτήρες όπως θα έπρεπε. Λέτε να υπάρξει κάποιο θέμα στη σελίδα αυτή που το έγραψα στα αγγλικά;

Αναλογα τι λεει η ταυτοτητα σου. Αμα η ταυτοτητα λεει Mary τοτε δεν εχεις θεμα, αλλιως δεν ξερω τι γινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση, στο webadm.uoa.gr που έκανα αίτηση, εκεί που ζητούσε το όνομα με λατινικούς χαρακτήρες, έγραψα το όνομά μου στα αγγλικά, δεν το έγραψα δλδ όπως είναι στα ελληνικά με λατινικούς χαρακτήρες αλλά στα αγγλικά.
Π.χ Άν με έλεγαν Μαρία, δεν θα είχα γράψει Maria αλλά Mary
Η αίτησή μου εγκρίθηκε βέβαια και όσον αφορά το πάσο, το όνομά μου εκεί είναι με λατινικούς χαρακτήρες όπως θα έπρεπε. Λέτε να υπάρξει κάποιο θέμα στη σελίδα αυτή που το έγραψα στα αγγλικά;

δεν νομιζω...αφου εγκριθηκε.ολα καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Παιδια αν αργησει πολυ πηγαινετε στο μαγαζι που δηλωσατε για παραλαβη και ρωτηστε αν εχει ερθει! Το λεω επειδη την αδερφη μου την ενημερωσαν με μυνημα οτι εχει ερθει το δικο της και πηγε το πηρε ενω εμενα οχι και στο μαγαζι της ειπαν οτι εχει ερθει και το δικο μου! Πηγα και το πηρα προχθες, και το μυνημα για να παω να το παραλαβω ακομα δεν εχει ερθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Σήμερα την πήρα και ομολογώ ότι δεν περίμενα τέτοιο design. Προοδεύουμε, μπράβο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,114 μηνύματα.
Άκυρη ερώτηση..
Σου πασάρουν ακόμα τσάμπα νoυμεράκι CU μαζί με την παραλαβή;! :P

// Ok, thanks Διονύση..
Hopefully θα δώσουν και σε μένα που πάω για επανέκδοση τότε..
Be careful, μπορεί να φαίνεται ανθεκτικό αλλά με 2 χρόνια συνεχώς στην κωλότσεπη, μια χαρά χαλάει να ξέρετε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Παίδες, μια φίλη μου έκανε λάθος στο πάσο της. Έβαλε μόνιμη κατοικία το σπίτι που νοίκιασε Αθήνα αντί αυτό που μένει Κρήτη. Το θέμα είναι πως της είπαν ότι δεν θα έχει έκπτωση στα ακτοπλοϊκά και αυτό είναι μεγάλο θέμα. Ξέρετε αν απ την στιγμή της υποβολής, μπορεί να αλλάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Να πάει στην γραμματεία της σχολής και να την ακυρώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Παιδια κατι πολυ επειγον! Που δηλωνω αιτηση για το πασο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

ΔημητραΚαρ20

Νεοφερμένος

Η ΔημητραΚαρ20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδιά έχω κάνει αίτηση για το πάσο από την 1 η Οκτωβρίου και δεν έχω παραλάβει SMS έγκρισης ενώ έχει γίνει επιτυχώς η αίτηση και έχω κοιτάξει όλα μου τα στοιχεία ξανά και ξανά και είναι σωστά ...Ακόμη και η φωτογραφία να μην τους έκανε δε θα έπρεπε να μου στείλουν ότι δεν είναι αποδεκτή. .....;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Αν σε παρηγορεί κάπως, και'γω από τις 7 του μηνός έκανα αίτηση και ακόμα περιμένω sms έγκρισης. Λογικά θα έκαναν σχεδόν όλοι την αίτηση τους με το που πήραν τους κωδικούς και η Γραμματεία δεν έχει προλάβει ακόμα να εγκρίνει τις αιτήσεις. Εγώ πάντως αν μέχρι τέλος της βδομάδας δεν έχω λάβει κάποιο sms/e-mail θα χτυπήσω ενα τηλ στη Γραμματεία να δω τι παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημητραΚαρ20

Νεοφερμένος

Η ΔημητραΚαρ20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πάντως ρώτησα παιδιά από τη σχολή μου και τους έχει έρθει SMS παραλαβής ενώ την έκαναν μετά από εμένα,...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πάντως ρώτησα παιδιά από τη σχολή μου και τους έχει έρθει SMS παραλαβής ενώ την έκαναν μετά από εμένα,...

Στο δικό μου τμήμα έστειλαν τους κωδικούς στον κάθε υποψήφιο με αλφαβητική σειρά. Μήπως στέλνουν και το μήνυμα της έγκρισης έτσι; Αν ας πούμε το αρχικό του επιθετου σου είναι σχετικά προς το τέλος της αλφαβητου έχει βάση αυτό που λέω, αν όχι τότε δεν έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημητραΚαρ20

Νεοφερμένος

Η ΔημητραΚαρ20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Υπήρχαν και παιδιά με επίθετο πιο μετά από το δικό μου άρα δεν τα στέλνουν έτσι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Υπομονή τότε!Αν δεις ότι μέχρι τέλος της βδομάδας δεν σου έρθει πήγαινε στη Γραμματεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδες για την ακαδημαικη ταυτοτητα ανεβασατε φωτο εκει που το ζηταει; εγω δε μπορω να πετυχω το μεγεθος που θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδιά έχω κάνει την εγγραφή μου ηλεκτρονικά (οικονομικό νομικής είμαι) μπήκα εδώ https://my-studies.uoa.gr/secr3w/connect.aspx για φοιτητική ταυτότητα (πάσο) πείτε μου λίγο τι χρειάζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αίτηση έκανα 2 Οκτωβρίου (ήταν 400 σε αναμονή για το κατάστημα διανομής, δε ξέρω αν έχει κάποια σημασία), έγκριση στις 8, διαθέσιμη για παραλαβή στις 12 (πήγα σήμερα και την πήρα).
Tελικά το CU που σου πασάρουν είναι 1000' προς όλους και κάτι mb για 3 (;) μήνες (έτσι είπαν νομίζω).
Πάντως ρώτησα παιδιά από τη σχολή μου και τους έχει έρθει SMS παραλαβής ενώ την έκαναν μετά από εμένα,...
:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Αίτηση έκανα 2 Οκτωβρίου (ήταν 400 σε αναμονή για το κατάστημα διανομής, δε ξέρω αν έχει κάποια σημασία), έγκριση στις 8, διαθέσιμη για παραλαβή στις 12 (πήγα σήμερα και την πήρα).
Tελικά το CU που σου πασάρουν είναι 1000' προς όλους και κάτι mb για 3 (;) μήνες (έτσι είπαν νομίζω).

:teasing:

Το CU ομως γενικα εχει πολυ καλα πακετα, εγω με 4€/μηνα εχω 1000' προς ολους, 600' προς CU και τουλαχιστον 200+600 bonus ΜΒ. Ειναι το φθηνοτερο απο τα φοιτητικα πακετα.

Σε καποιους το συγκεκριμενο πακετο βεβαια κοστιζει 5 αντι για 4 οπως παραμενει το πιο συμφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top