Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Το πήρααααααααααα :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinos93

Νεοφερμένος

Ο konstantinos93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Προς αυτους που το εχουν παρει ηδη στα χερια τους:παιδια,ποσες εργασιμες ημερες περασαν απο τοτε που κανατε την αιτηση μεχρι την μερα που το παραλαβατε;Εγω μπαινω σημερα στην 8η εργασιμη και ακομα τιποτα.Να ανησυχω ή να θυμηθω οτι στην Ελλαδα βρισκομαστε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τόσο έκανε και σε μένα!!Υπομονή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Το πήρα και εγώ το πάσο χθες από τον Γερμανό.. Ε δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο σε σχέση με την τόση προσμονή που είχα...

Υ.Γ. Εμένα το μήνυμα μου ήρθε μετά από 6 εργάσιμες ημέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Από ότι κατάλαβα σε πολλούς ήταν κακοτυπωμένο και μουτζουρωμένο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εγώ το πήρα χθες.. Μετά από 6 εργάσιμες!

Από ότι κατάλαβα σε πολλούς ήταν κακοτυπωμένο και μουτζουρωμένο..

Εμένα είχε γρατζουνιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
μόλις έκανα την αίτηση.
μπράβο μου και μπράβο και στην γραμματεία μου για την γρήγορη παράδοση των κωδικών!
εγώ θέλω στις 25 να ταξιδέψω και προφανώς μέχρι τότε δεν θα έχω το πάσο μου.
δείχνοντας την βεβαίωση θα μπορώ να κόψω φοιτητικό εισιτήριο ή όχι καθώς έχει περάσει η προθεσμία (23 οκτωβρίου) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Προς αυτους που το εχουν παρει ηδη στα χερια τους:παιδια,ποσες εργασιμες ημερες περασαν απο τοτε που κανατε την αιτηση μεχρι την μερα που το παραλαβατε;Εγω μπαινω σημερα στην 8η εργασιμη και ακομα τιποτα.Να ανησυχω ή να θυμηθω οτι στην Ελλαδα βρισκομαστε; :P

ε καμια 10αρια χοντρικα νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekwar?

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
To πήραααααααααααααααααααα χθές ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ο κωδικος υποβολης χρησιμευει σε τιποτα?πρεπει να τον σημειωσουμε δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
το καλο με το νεο πασο ειναι το χωραει στο πορτοφολι χιχιχιχι:D:D:D:whistle:
ο κωδικος υποβολης χρησιμευει σε τιποτα?πρεπει να τον σημειωσουμε δηλαδη?

μπα...λες αυτο το τεραστιο νουμερο?εμενα παντως μονο ταυτοτητα μου ζητησαν.παντως αμα το εχεις σε sms στο κινητο σου κρατα το για λιγες μερες για νασαι σιγουρος μεχρι να το παρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Εγώ έκανα αίτηση απο την προηγούμενη τρίτη και ακόμα τίποτα.
Τι στο καλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Που σαι συ;Α ΑΠΘ;Καλή επέτειος του ΟΧΙ:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εγώ την έκανα την αίτηση την πρώτη μέρα που μπορούσε να την κάνει κανείς ( 26/9 αν θυμάμαι καλά) και το πήρα χτες. Άρα υπομονη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οντως ειναι πολυ καλο το μεγεθος του :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
"Σας ενημερώνουμε ότι η ισχύς των περυσινών Δελτίων Ειδικού Εισιτηρίου (ΠΑΣΟ) παρατείνεται έως τις 31/10/2011",
(από την Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πώς στο καλό το χρησιμοποιείς? :P Δλδ, το δείχνεις απλά or...? :worry: Στο λεωφορείο π.χ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εμένα με ρώτησε στον Γερμανό άμα έχω ταυτότητα και δεν την είδε :P τον ένοιαζε μόνο αν τη κουβαλάω στην τσέπη μου :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εμένα με ρώτησε στον Γερμανό άμα έχω ταυτότητα και δεν την είδε :P τον ένοιαζε μόνο αν τη κουβαλάω στην τσέπη μου :whatever:
Επρεπε να του πεις "όλοι άνω των 12 έχουν ταυτότητα". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πώς στο καλό το χρησιμοποιείς? :P Δλδ, το δείχνεις απλά or...? :worry: Στο λεωφορείο π.χ?
Απλά το δείχνεις, ναι (όταν και εάν σ' το ζητήσουν).
Σε ΟΣΕ και ΚΤΕΛ το ζητάνε πάντα. Σε αστικά, μόνο άμα σου τύχει ελεγκτής.
Οπότε το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να το κρατάς μαζί σου, :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top