Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου θυμίσει πόσα δίνουμε για να το πάρουμε;


Γιαννάκη σου αρέσει?
2.50 ευρω:P χαχα ενταξει καλο ειναι μωρε και ειναι σε καλο μεγεθος ευτυχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Και ναι στις 10:56 π.μ. ήρθε το μήνυμα και το μέιλ να παραλάβω το πάσο μου...:clapup: Επιτέλους....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soras7

Νεοφερμένος

Ο soras7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγκριθηκε και η δικια μου.Περιμενω τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Το πήρα πριν λίγο. Η ποιότητά του δεν είναι και η καλύτερη. Εκτός από το ότι το πλαστικό είναι αρκετά μαλακό, δεν είναι και καλά τυπωμένο. Είναι σαν ξεβαμμένο σε κάποια σημεία, ειδικά στη φωτογραφία. Τέλοσπάντων... Τουλάχιστον τη δουλειά του θα την κάνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σήμερα πήρα τους κωδικούς με πολύ κόπο.Σε 7 μέρες θα μπορω να γραφτω στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του ΑΠΘ και επειδή η γραμματεία φημίζεται για τη γρηγοράδα της κατά το δεκέμβριο θα το πάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Η αδελφη μου το πηρε χτες (χωρις ειδοποιηση) καλο ειναι.Εγω μαλλον απο Δευτερα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Επειδή το θέμα είναι απαρχιωμένο, δεν υπάρχει ενα θέμα του 11 αποκλειστικά και βαριέμαι να ψάχνω την σελιδα που ξεκινάει του 11 θα ήθελα καποιος να μου δωσει τον λινκ για να κανω τη συγκεκριμενη διαδικασια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χθες 9 το πρωί μου ήρθε το μήνυμα για να παραλάβω το πάσο μου!
Και μετά απο μισή ώρα το είχα στα χέρια μου :D
Ωραίο είναι...πολύ στυλάτο :D
2,46 €
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Καλη πουστια παντως που σε μερικα καταστηματα το χρεωνουν 2.50.Ε θα μου πειτε τι ειναι 4 λεπτα...4 λεπτα επι δεν ξερω ποσους φοιτητες κατι ειναι ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Καλη πουστια παντως που σε μερικα καταστηματα το χρεωνουν 2.50.Ε θα μου πειτε τι ειναι 4 λεπτα...4 λεπτα επι δεν ξερω ποσους φοιτητες κατι ειναι ομως.

Και μένα μου παν 2.50 ευρώ αλλά τους είπα οτι διάβασα πως κάνει 2.46 και πηρα τα 4 λεπτά για τον ίδιο ακριβώς λόγο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου πήραν λιγότερο από 2,50 ευρώ. Για την ακρίβεια 2,32 λέει η απόδειξη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,114 μηνύματα.
Προσωπικα, θα παω να τους αδειασω οτι μονολεπτα-διλεπτα και πενταλεπτα μου βρισκονται παντως..
Και μην τολμησουν και μου πουν πως κανει 2,50!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Προσωπικα, θα παω να τους αδειασω οτι μονολεπτα-διλεπτα και πενταλεπτα μου βρισκονται παντως..
Και μην τολμησουν και μου πουν πως κανει 2,50!!

Και μένα μου παν 2.50 ευρώ αλλά τους είπα οτι διάβασα πως κάνει 2.46 και πηρα τα 4 λεπτά για τον ίδιο ακριβώς λόγο:P:P

Καλη πουστια παντως που σε μερικα καταστηματα το χρεωνουν 2.50.Ε θα μου πειτε τι ειναι 4 λεπτα...4 λεπτα επι δεν ξερω ποσους φοιτητες κατι ειναι ομως.

Ααα ρε που μας εφτασε η οικονομική κρίση!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sp salonica

Νεοφερμένος

Ο sp salonica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σήμερα πήρα τους κωδικούς με πολύ κόπο.Σε 7 μέρες θα μπορω να γραφτω στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του ΑΠΘ και επειδή η γραμματεία φημίζεται για τη γρηγοράδα της κατά το δεκέμβριο θα το πάρω.
Και γω τους πήρα την Τρίτη όμως ξεμπέρδεψα και με τους λογαριασμούς και με το πάσο.Τώρα περιμένω να εγκριθεί απο τη γραμματεία.Απο την πύλη υποστήριξης μου είπαν ότι δεν χρειάζεται να περιμένω μέχρι τις 24 του μήνα.Μας τα λένε αυτά εμάς τους πρωτοετείς για να μην φορτώσουμε το σύστημα.Ξεκίνα το λοιπόν και καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Επιτέλους, εγκρίθηκε!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου πήραν λιγότερο από 2,50 ευρώ. Για την ακρίβεια 2,32 λέει η απόδειξη.:P

στο νησι που βρισκεσαι εχει χαμηλοτερο ΦΠΑ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ρε παιδιάαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κάναν λάθος τη σχολή μου!!! Αντί για γαλλική φιλολογία μου βάλαν "Μηχανικών σχεδίασης προΪόντων και συστημάτων". Δηλαδή ΠΟΣΟ άχρηστοι παίζει να είναι???????? Τώρα τί θα κάνω?? Στο γερμανό μου είπαν ότι αυτοί δεν μπορούν να κάνουν τπτ. Παίρνω στα τηλ π έχει μέσα στο γραμμα με το πάσο κάνουν ότι μιλάνε. Τι θα κάνω??????? ΣΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ρε παιδιάαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κάναν λάθος τη σχολή μου!!! Αντί για γαλλική φιλολογία μου βάλαν "Μηχανικών σχεδίασης προΪόντων και συστημάτων". Δηλαδή ΠΟΣΟ άχρηστοι παίζει να είναι???????? Τώρα τί θα κάνω?? Στο γερμανό μου είπαν ότι αυτοί δεν μπορούν να κάνουν τπτ. Παίρνω στα τηλ π έχει μέσα στο γραμμα με το πάσο κάνουν ότι μιλάνε. Τι θα κάνω??????? ΣΟΣ

ηρεμησε , δεν εγινε και τιποτα . παρε αυριο τηλ και αν δεν βγαλεις ακρη πηγαινε τη δευτερα στη γραμματεια. μην αγχωνεσαι , το πολυ- πολυ να σου πουνε να ξανακανεις αιτηση .. Παρε τηλ αυριο και καλα ξεμπερδεματα.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top