Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
εμενα καλα ειναι ακομα:P

το χρησιμοποιείς κανονικά ή απλά δεν το μεταφέρεις? :P
μα δεν μπορεί,έχει γίνει χάλια.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το χρησιμοποιείς κανονικά ή απλά δεν το μεταφέρεις? :P
μα δεν μπορεί,έχει γίνει χάλια.:worry:
το χρησιμοποιω συχνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
το χρησιμοποιείς κανονικά ή απλά δεν το μεταφέρεις? :P
μα δεν μπορεί,έχει γίνει χάλια.:worry:
Βαλτο μεσα σε ζελατινα οπως ειναι η ταυτοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Βαλτο μεσα σε ζελατινα οπως ειναι η ταυτοτητα
σε ζελατίνα το χω-μια που μας είχε δώσει το πανεπιστήμιο- .
πλαστικοποίηση εννοείς εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ακουσα ότι είναι ηλεκτρονικό. Αν κάνεις πλαστικοποίηση, δεν θα έχεις πρόβλημα; Δεν είναι σαν smart card;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εμενα ζει ακομη το δικο μου,αλλα το χω σε μια ακρη,δε το χρησιμοποιω και ποτε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,106 μηνύματα.
Ακουσα ότι είναι ηλεκτρονικό. Αν κάνεις πλαστικοποίηση, δεν θα έχεις πρόβλημα; Δεν είναι σαν smart card;
Βασικα, το μονο ηλεκτρονικο που εχει πανω ειναι το barcode, το οποιο και σε περιπτωση πλαστικοποιησης, δεν εχει καποιο προβλημα στο να σαρωθει..

Εμενα παντως, καλα ειναι ακομα, χωρις γρατζουνιες, απλα εχει λυγισει ελαφρως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δεν το βάζετε στο πορτοφόλι; Τι κάνετε και λυγίζει; Απ' ότι είδα στα γρήγορα είναι σαν πιστωτική ή τηλεκάρτα. Δεν έχετε πορτοφόλι να το βάλετε με την κάρτα του ΑΤΜ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Δεν το βάζετε στο πορτοφόλι; Τι κάνετε και λυγίζει; Απ' ότι είδα στα γρήγορα είναι σαν πιστωτική ή τηλεκάρτα. Δεν έχετε πορτοφόλι να το βάλετε με την κάρτα του ΑΤΜ;
είναι πολύ ευαίσθητο,εγώ αυτό παρατήρησα,επιχείρησα να το βάλω στο πορτοφόλι και σε κάποια σημεία άρχισε να φεύγει το χρώμα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Μου φαίνεται περίεργο, θα το εξετάσω όταν πιάσω κάποιο στα χέρια μου και θα το συγκρίνω με smart card του ΕΑΠ, φοιτητική κάρτα ISIC, διαρκείας και πιστωτικές κάρτες, καθώς και κάρτες μέλους διαφόρων εταιρειών.

Πόσο σας το χρεώσανε είπαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Είναι πιο μαλακό από πιστωτική και διαρκείας (δεν έχω μέτρο σύγκρισης για τα άλλα).

Δεν είναι το πιο σκληρό υλικό που θα μπορούσαν να δώσουν, αλλά εμένα δεν έχει πάθει τίποτα στο πορτοφόλι και το έχω και κάθε μέρα μαζί μου. Και έχω δει και πολλά άλλα στην εξεταστική που τους ελέγχω και είναι όλα οκ. Μήπως έχει να κάνει με αυτόν που τα τύπωσε. Δηλαδή, ίσως έπρεπε να έχουν κάποιο διάστημα να στεγνώσουν καλά και δεν τα άφησαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Πάντως και το δικό μου στο πορτοφόλι δεν εχει πάθει τίποτα...όπως το πήρα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
μπορει κανεις να μου πει ποια ειναι η χρησιμοτητα του πασου .Δεν γινεται να αντικατασταθει απο την φοιτητικη ταυτοτητα ,γιατι πρεπει να εχουμε και πασο για να παιρνουμε εκπτωση στο εισητηριο και να μην δειχνουμε απλα την φ.ταυτοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη ότι έχουν όλες οι σχολές τρίπτυχα/φοιτητικές ταυτότητες κλπ...
Επίσης, είμαι βέβαιη ότι θέλουν κάτι ενιαίο για όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
και στο πισω μερος λεει το εξαμηνο που εισαι αλλα ειναι τυπωμενο επανο το οκτωμβρη που το παιρνεις εισαι στο 1ο εξαμηνο αλλα στην συνεχεια που εισαι στο 2ο παλι 1ο εξαμηνο λεει στην καρτουλα ..λεπτομερειες ξερω αλλα ειναι ενοχλητικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Εμεις δεν εχουμε καμια αλλη αποδειξη οτι σπουδαζουμε.Ουτε το βιβλιαριο σπουδων πιανεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Σιγά το πράγμα βρε συ! :)
Αν είσαι 1ο εξάμηνο είσαι και 1ο έτος...
3ο, δεύτερο έτος κοκ. Αυτό έχει σημασία. Σε μένα δεν γράφει καν εξάμηνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
φοιτητικη ταυτοτητα
ε;;;:confused:
βιβλιαριο σπουδων
ε;;;:confused:

τι ναι αυτα; αρχιζω να ανησυχω...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Στα λόγια μου έρχεσαι...Άρα χρειαζόμαστε κάτι ενιαίο,το πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top