Σχολές Πληροφορικής - για προγραμματιστής, όχι δάσκαλος

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Λοιπον τα αποτελεσματα βγηκαν και εβγαλα 16.415 μορια. Σκεφτομαι κυριως για επιστημη των υπολογιστων στο Ηρακλειο ή για πληροφορικης Ιωαννινων. Επισης σκεφτομαι και το εφαρμοσμενης πληροφορικης ΠΑΜΑΚ αν και η περσινη βαση ηταν 17.051 και ισως πεσει φετος. Ειδα τις περσινες βασεις και με βαση αυτες(ξερω οτι ειναι διαφορετικες καθες χρονια, και οτι πρεπει να σκεφτω με βαση το τι θελω και οχι αυτες), θελω να ρωτησω τη γνωμη σας για μερικες σχολες που μου αρεσαν. Λοιπον,
Επιστημη των υπολογιστων Ηρακλειο,
Πληροφορικης και τηλεματικης Χαροκοπειο,
εφαρμοσμενης πληροφορικης μακεδονιας,
πληροφορικης πειραια,
πληροφορικης ιωαννινα,
πληροφορικης ιονιου κερκυρα,
επιστημης και τεχνολογιας υπολογιστων τριπολη,
τει πληροφορικης θεσσαλονικη


βασικα εγω θελω να ασχοληθω με το software, δηλαδη θα μου αρεσε να γινω προγραμματιστης να φτιαχνω προγραμματα ή ακομα και να τα επισκευαζω, να κανω αποσφαλματοποιηση, γενικα να ελεγχω αν λειτουργουν σωστα. Επισης θα μου αρεσε και να αεχοληθω με το ιντερνετ και τις ιστοσελιδες γενικοτερα και με την σωστη λειτουργια των δικτυων.... Αν μπορειτε πειτε μου τη γνωμη σας για αυτα τα τμηματα....
Υ.Γ. εγω σκεφτομαι να παω στο επιστημης των υπολογιστων στην Κρητη, εχω ακουσει πολυ καλα λογια, χανει λιγο στις εγκαταστασεις βεβαια απο οτι εχω ακουσει, αλλα σε γενικες γραμμες εχω ακουσει καλα λογια.... Η Κρητη βεβαια μου πεφτει κυριολεκτικα απο την μια ακρη της Ελλαδας στην αλλη, αφου μενω Αλεξανδρουπολη, αλλα δεν πειραζει... Ξερει κανεις τι λεει απο φοιτητικη ζωη το Ηρακλειο? Ειναι ωραια πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Υ.Γ. εγω σκεφτομαι να παω στο επιστημης των υπολογιστων στην Κρητη, εχω ακουσει πολυ καλα λογια, χανει λιγο στις εγκαταστασεις βεβαια απο οτι εχω ακουσει, αλλα σε γενικες γραμμες εχω ακουσει καλα λογια.... Η Κρητη βεβαια μου πεφτει κυριολεκτικα απο την μια ακρη της Ελλαδας στην αλλη, αφου μενω Αλεξανδρουπολη, αλλα δεν πειραζει... Ξερει κανεις τι λεει απο φοιτητικη ζωη το Ηρακλειο? Ειναι ωραια πολη?
Πρωτον για τις εγκαταστασεις,οι τωρινες ναι για το CSD ειναι οντως χαλια,ελα ομως που το καινουριο του κτηριο ειναι σχεδον ετοιμοπαραδοτο,και διπλα ακριβως από το χημικό που ειμαι εγώ;)Μιλαμε για την πιο καινουρια πανεπιστημιουπολη στην Ελλαδα,εκεινη που τωρα ειναι το τμημα παει για κλεισιμο.(τα περισσοτερα τμηματα συμπεριλαμβανομενου και του δικου μου εχουν ηδη μεταφερθει)Για το αντικειμενο σπουδων αν κι εχω ακουσει καλα λογια...τωρα τι να σου πω,δεν ξερω,δεν ειναι το αντικειμενο μου,αλλα μπορω να ρωτησω.Το Ηρακλειο ειναι μεγαλούπολη,μη φανταστεις την Κρητη ως...νησακι.Σιγουρα υπαρχουν και πιο ωραια μερη απο το Ηρακλειο,αλλα ενταξει ας μην ειμαστε αχαριστοι,εχει πολυ καλη φοιτητικη ζωή και κυριολεκτικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο το φοιτητοκοσμο που εχω γνωρισει.Αν ερθεις παντως,του χρονου-παραχρονου θα ειμαστε γειτονες.Το κτηριο εχει ολοκληρωθει και μενουν να γινουν προσθηκες εξοπλισμου και λοιπα.Δεν ξερω ποτε ακριβως θα παραδοθει,λογικα παραλληλα με το μαθηματικο.Αν οχι αυτη τη χρονια,Σεπτεβρη επομενης.Ρωτησε ατομα που ξερουν και θα δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
EKΠΑ, ΟΠΑ δεν τα πιάνεις; Κρήτη έχει από τις καλύτερες πληροφορικές, μην κολλάς στις εγκαταστάσεις. Αν όντως μεταφερθεί στις Βούτες, θα είσαι και σε τέλειο περιβάλλον. Πληροφορικής και τηλεματικής δε μου γέμισε ποτε το μάτι, έχεις βρει στατιστικά για τους αποφοίτους της; (μονο 1 χρονιά έχει βγάλει, καθώς είναι 5 χρόνων μόνο τμήμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
EKΠΑ, ΟΠΑ δεν τα πιάνεις; Κρήτη έχει από τις καλύτερες πληροφορικές, μην κολλάς στις εγκαταστάσεις. Αν όντως μεταφερθεί στις Βούτες, θα είσαι και σε τέλειο περιβάλλον. Πληροφορικής και τηλεματικής δε μου γέμισε ποτε το μάτι, έχεις βρει στατιστικά για τους αποφοίτους της; (μονο 1 χρονιά έχει βγάλει, καθώς είναι 5 χρόνων μόνο τμήμα)
τι σημαινει EKΠΑ και ΟΠΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
EKΠΑ, ΟΠΑ δεν τα πιάνεις; Κρήτη έχει από τις καλύτερες πληροφορικές, μην κολλάς στις εγκαταστάσεις. Αν όντως μεταφερθεί στις Βούτες, θα είσαι και σε τέλειο περιβάλλον. Πληροφορικής και τηλεματικής δε μου γέμισε ποτε το μάτι, έχεις βρει στατιστικά για τους αποφοίτους της; (μονο 1 χρονιά έχει βγάλει, καθώς είναι 5 χρόνων μόνο τμήμα)
Ειπαμε του χρονου-παραχρονου απεναντι μας.Μας χωριζει μονο το εστιατορειο της πανεπιστημιουπολης!:clapup:Τωρα που το ξανασκεφτομαι ομως...μελλοντικοι γειτονες...επειδη λογικα το τμημα σας εχει μεγαλη αναλογια αντρων...κατω τα χερια σας απο τις μελλοντικες πρωτοετεις χημικους!ολα κι ολα,αν αποκατασταθουμε εμεις και μεινει και για σας θα τα βρουμε:P:P:Pπλακιζω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
ΕΚΠΑ-> Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθήνας (ή κάπως έτσι, κοινώς το πανεπιστήμιο Αθήνας), Ο.Π.Α. - Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνων (πρωην ΑΣΟΕΕ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
ΕΚΠΑ-> Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθήνας (ή κάπως έτσι, κοινώς το πανεπιστήμιο Αθήνας), Ο.Π.Α. - Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνων (πρωην ΑΣΟΕΕ)
οκ ευχαριστω!! για οικονομικα δεν σκεφτομαι καθολου, ετσι κι αλλιως δεν εδωσα αοθ και ουτε μου αρεσουν τα οικονομικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δεν έχει οικονομικά, είναι μόνο 2 υποχρεωτικά μαθήματα στο 1ο έτος και μετά εσύ διαλέγεις τι θα κάνεις (κάθε τμήμα έχει υποχρεωτικά μια ακυριά, μην σε ξενίζει), δηλαδή αν θα διαλέξεις οικονομική κατεύθυνση. Κατά τα άλλα είναι καθαρό πτυχίο πληροφορικής και σίγουρα καλύτερο από χαροκόπειο και παμακ που σκεφτεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stoupeace

Νεοφερμένος

Ο Stoupeace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θα ηθελα να ακουσω αποψεις για τα αει πληροφορικης της αθηνας. ως πρωτη επιλογη σκεφτομαι την πληροφορικη της ασοεε, και μετα αυτο του πειραια, ενω θα ηθελα να ακουσω και γνωμες για το τμημα πληροφορικης και τηλεματικης του χαροκοπειου. θα ηθελα αποψεις απο ατομα που ειτε ξερουν για αυτα τα τμηματα αρκετα πραγματα ειτε σπουδαζουν σε αυτα. εμενα το αντικειμενο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι ο προγραμματισμος.


ευχαριστω εκ των προτερων
Γεια σου alverto!

Εγώ φέτος τελείωσα αισίως το 2ο έτος στην Πληροφορική ΑΣΟΕΕ. Μια που είμαι πιο "φρέσκος" απο τη woochoogirl και τον zifnab:P θα σου πω κι εγώ την εμπειρία μου:

Η Πληροφορική στην ΑΣΟΕΕ είναι μια πολύ ωραία σχολή αν σου αρέσει η προγραμματισμός. Το επίπεδο σπουδών είναι αρκετά υψηλότερο απο το μέσο όρο των ελληνικών σχολών πληροφορικής. Ηδη απο το πρώτο έτος θα δεις το επίπεδο γνώσεών σου να ανεβαίνει δραματικά. Αυτό πάντα προϋποθέτει ενασχόληση, θα το ξέρεις αυτό. Για το ΠΑΠΕΙ, δεν έχω ακούσει καθόλου καλά λόγια.

Οσο για το τμήμα Τηλεματικής στο Χαροκόπειο: Οταν ήμουν στη θέση σου 2 χρόνια πριν, το σκεφτόμουν για πρώτη επιλογή, μια που είναι νέο τμήμα, και το πρόγραμμα σπουδών του μου άρεσε αρκετά. Ωστόσο μίλησα με 2-3 καθηγητές μου σχετικούς και μου είπαν να το αποφύγω, γιατι (ειδικά τότε) ήταν πολύ νέο τμήμα, χωρίς ακόμη τότε πολλούς νέους καθηγητές (είχαν πάει αρκετοί παλιοί απο το Μαθηματικό να φανταστείς), και γενικά έμοιαζε πολύ αποπροσανατολισμένο. Οπότε δε θα ήθελα να το ρισκάρω, ακόμα και τώρα, εκτός αν τα πράγματα έχουν αλλάξει δραματικά.

Γενικά είμαι πολυ ικανοποιημένος απο την Πληροφορική ΑΣΟΕΕ, γιατί είναι η σχολή στην Αθήνα που μου ταίριαζε περισσότερο, αφού ήθελα προγραμματισμό και όχι φυσικές, ιατρικές, ή ξερω γω τι άλλο έχουνε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
εγω σκεφτομαι κυριως για επιστημη των υπολογιστων ηρακλειου ή πληροφορικη ιωαννινων, και οσον αφορα κατι που σχετιζεται με τα οικονομικα σκεφτομαι το εφαρμοσμενης πληροφορικης ΠΑΜΑΚ που εχει και μαθηματα οικονομικα.. ξερει κανεις για τηλεματικη χαροκοπειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stoupeace

Νεοφερμένος

Ο Stoupeace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Aν θες προγραμματισμό στην Αθήνα, η ΑΣΟΕΕ ειναι η καλυτερη επιλογή σου. Για Hardware + Software ισως στο ΕΚΠΑ, αλλά και στην ΑΣΟΕΕ κάνεις κάποια πράγματα όπως Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων, και Αρχιτεκτονική Υπολογιστών.

Για την ΑΣΟΕΕ στο https://venus.cs.aueb.gr/forum μπορείς να ρωτήσεις και να μάθεις ό,τι χρειάζεσαι, απο φοιτητές και καθηγητές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Λοιπον,επειδη το εψαξα και εγω πολυ περυσι κατεληξα στα εξης
1.Πληροφορικη ΟΠΑ ειναι η καλυτερη για πολλος λογους.Επιπεδο σπουδων,κυρος πανεπιστιμιου,οργανωση.γραφεσαι στο οικονομικο επιμελιτιριο,μπορεις να ασχοληθεις ως ενα βαθμο με τα οικονομικα δηλ εχεις πολλες επιλογες στο μεταπτυχιακο κλπ...
2.Παρολα αυτα αν σε ενδιαφερουν οι τηλεπικοινωνιες τοτε καταλληλη ειναι αυτη του ΕΚΠΑ
3. Επιστιμης των υπολογιστων στην Κρητη.Απλα εχω ακουσει τα καλυτερα απο πολλους και θα την εβαζα 2η μετα του ΟΠΑ.Αλλα θες Αθηνα
4.Χαροκοπειου θα την απερριπτα χωρις δευτερη σκεψη
5.Για του Πειραια εχω ακουσει οτι γινεται ενα μικρο μπαχαλο αλλα οκ.
Συμπερασμα...Πληροφορικη ΟΠΑ δαγκωτο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
έχω μόνο 9230 μόρια :D
μ' αρέσουν οι υπολογιστές.. αλλά μάλλον 9α δηλώσω διοίκηση επιχειρήσεων κ λογιστική. (αυτά που μπορώ να πιάσω) :clapup:

από πληροφορική ΤΕΙ Θεσ/νίκης δε μπορώ.. γτ είναι στα 13949 κ αποκλείεται να κατεβεί στα 9200 :whistle:
βέβαια, υπάρχει πληροφορικής κ επικοινωνιών Σέρρες αλλά δε μ' αρέσει.. (είναι ο αδελφός μου εκεί!) :hmm:
δε το 9έλω αυτό γτ είναι κλάδος πληροφορικής κ δν είναι ωραίο!! :P
ξέρετε κανένα άλλο?? :worry:

(*αν είναι σε λά9ος κατηγορία.. sorry!) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ας εχει οσα μορια παραπανω θελει αν σου αρεσει δηλωσετη!!Ποτε δεν ξερεις τι γινετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
ε ναι όμως.. είναι λγ απί9ανο να κατεβεί 4000 μόρια!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
γιατι δεν κατεβαζεις απο το ιντερνετ τις περσινες βασεις,ωστε να δεις ποιες σχολες που σε ενδιαφερουν ειναι πιθανως προσβασιμες?Εχω δυο γνωστες λογιστικη ΤΕΙ Ηρακλειου.Αν θελεις να ρωτησω κατι αν τις πετυχω...δεν ξερω τη βαση καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
έχω δει τις περσινές βάσεις... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickpro

Νεοφερμένος

Ο nickpro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οκ ευχαριστω!! για οικονομικα δεν σκεφτομαι καθολου, ετσι κι αλλιως δεν εδωσα αοθ και ουτε μου αρεσουν τα οικονομικα:P

Ωπ, εδώ είσαι λάθος. Πρώτον, δεν θέλεις ΑΟΘ, και 2ον, η πληροφορική του ΟΠΑ δεν είναι αποκλειστικά συνδιασμένη με οικονομικά. Πιο συγκεκριμένα, μόνο ένας από τους 6 κύκλους έχει οικονομικά, και στα 2 πρώτα χρόνια (δηλαδή πριν τους κύκλους) μόνο 2 μαθήματα είναι οικονομικά, και αυτά για να δικαιολογηθεί ένα τμήμα πληροφορικής σε ένα οικονομικό πανεπιστήμιο. Είναι εντελώς εισαγωγικά.

Και επειιδή διάβασα τι θες περίπου να κάνεις, να σου πω ότι η πληροφορική του ΟΠΑ μπορεί να καλύψει όλους αυτούς τους τομείς που θες, και πολλούς ακόμα. Σίγουρα δεν σου φτάνουν τα μόρια??

EDIT: Δεν είδα ότι έχει και άλλη σελίδα το τόπικ.....:/::/::redface::whistle: Σόρρυ fellows.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
CSD και ξερό ψωμί!! :P
τα μόρια δεν έχουν σχέση!!

εχώ ποστάρει εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=63525 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
CSD και ξερό ψωμί!! :P
τα μόρια δεν έχουν σχέση!!

εχώ ποστάρει εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=63525 :)
εσυ σπουδαζεις στο csd? αν ναι, μηπως μπορεις να μου πεις μερικα πραγματα για τη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top