Συγγραματα ευδοξου

Mariahj

Νεοφερμένος

Η Mariahj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Στα συγγραματα που δήλωσα στον ευδοξο, στην διεύθυνση κατοικίας έβαλα την διεύθυνση της γιαγιάς μου. Χθες διάβασα ότι πρέπει να κάνω εξουσιοδότηση σε περίπτωση που δεν τα παραλαβω εγώ.Για μια εξουσιοδότηση χρειάζεται να μπεις στο taxinet, και δεν έχω κωδικούς, μπορώ να πάω στο κεπ και να την πάρω;
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Στα συγγραματα που δήλωσα στον ευδοξο, στην διεύθυνση κατοικίας έβαλα την διεύθυνση της γιαγιάς μου. Χθες διάβασα ότι πρέπει να κάνω εξουσιοδότηση σε περίπτωση που δεν τα παραλαβω εγώ.Για μια εξουσιοδότηση χρειάζεται να μπεις στο taxinet, και δεν έχω κωδικούς, μπορώ να πάω στο κεπ και να την πάρω;
Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να πας αλλα λόγω των μέτρων έχω την εντύπωση ότι μπορείς να το κάνεις και ηλεκτρονικα αλλά δεν είμαι και απόλυτα σίγουρη...
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στα συγγραματα που δήλωσα στον ευδοξο, στην διεύθυνση κατοικίας έβαλα την διεύθυνση της γιαγιάς μου. Χθες διάβασα ότι πρέπει να κάνω εξουσιοδότηση σε περίπτωση που δεν τα παραλαβω εγώ.Για μια εξουσιοδότηση χρειάζεται να μπεις στο taxinet, και δεν έχω κωδικούς, μπορώ να πάω στο κεπ και να την πάρω;


Εφόσον δεν έχεις κωδικούς για το taxisnet ή για το gov.gr δεν μπορείς να κάνεις την εξουσιοδότηση με ηλεκτρονικό τρόπο επειδή δεν μπορούν να ταυτοποιηθούν τα στοιχεία σου.
Οπότε αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να τυπώσεις μια υπεύθυνη δήλωση, να γράψεις το κείμενο της εξουσιοδότησης και να πας στο ΚΕΠ ή στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου για να βεβαιώσουν το γνήσιο της υπογραφής σου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top