Γενικό - Στο διάλειμμα με τους υπολογιστές στα χέρια

MixalisRodos

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια... παω πρωτη γυμνασιου και οπως ξερετε μας δωσαν λαπτοπ... Εδω και δυο τρεις βδομαδες τα φερνουμε στο σχολειο.. Αλλα υπαρχει ενα προβλημα οι περισσοτεροι συμμαθητες μου ακομα και στο διαλεειμα ειναι με το λαπτοπ στο χερι.. ουτε καν μιλανε μπροστα σε μια οθονη στην σειρα ολοι απο την πρωτη... Προσπαθω να τους βοηθησω αλλα δεν με ακουνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Και εγώ ένας από τα ίδια..Ευτυχώς εμάς είπανε θα το απαγορεύσουνε για να μην σπάσουνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά κι εμείς στην Πληροφορική της ΑΣΟΕΕ έχουμε κάτι τύπους που στα διαλείμματα τη βγάζουν στα CSlabs, αλλά εμάς είναι η δουλειά μας. :P
Δεν ξέρω με ποια λογική θα το απαγορεύσουν πάντως...Το "για να μη σπάσουν" είναι λίγο άκυρο, δε νομίζω οτι ειναι ιδιοκτησία του σχολείου τα netbooks...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimgiovas

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ναι αλλα μην ξεχνας πως τα σχολεια μας εδωσαν τα κουπονια:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ahvasilhs

Νεοφερμένος

Ο ahvasilhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
το κρατος τα πληρωνει αυτα τα λαπτοπ.δηλαδη οι γονεις σας.δεν εχει καμια δουλεια το σχολειο!οι υπολογιστες ειναι δικοι σας!
-----------------------------------------
θα τους περασει σε λιγο καιρο..ειναι αρχη ακομα!μπορει να παραπονεθουν κ οι καθηγητες στους γονεις κ ετσι να μην τα ξαναφερει κανεις στο σχολειο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Και εγώ την Δευτέρα λέω να πάρω το δικό μου έτσι για το γαμώτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MeLianno0zz

Νεοφερμένος

Η MeLianno0z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σε εμας εχουν καταντησει να λενε ψεματα οτι ειναι αρρωστοι στη γυμναστικη για να καθονται να βγαζουν φωτογραφιες με τα λαπτοπ........δηλαδη ελεος!:mad:
δηλαδη αν τα διαλειμματα ηταν πιο μεγαλα θα γινοταν χαμος....:s
παντως οτι και να γινεται, ευτυχως που υπαρχει η ευρωπαϊκη ενωση και εδωσε τα λεφτα.....:D:no1::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
...χρυσές δουλειές θα κάνουν τα καλόπαιδα που την στήνουν στις πλατείες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ο εθισμός σε όλο του το μεγαλείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Εεε οχι δεν υπαρχει και προβλημα.Για αυτο εγω πιστευω οτι τα λαπτοπ επρεπε να ειναι του σχολειου και να τα δινονται στους μαθητες μονο την ωρα του μαθηματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
απλα εχουν κολλησει επειδη ειναι κατι καινουργιο...πως κανετε ετσι..ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimgiovas

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλα δεν παιρνεις δωρεαν λαπτοπ καθε μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Και σιγά το λαπτοπ...στο σχολείο μου πολλά άτομα έχουν περάσει το counter και παίζουν και επεξεργαστή το πολύ 1.6 ghz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Και σιγά το λαπτοπ...στο σχολείο μου πολλά άτομα έχουν περάσει το counter και παίζουν και επεξεργαστή το πολύ 1.6 ghz

Αυτο παλι..Εχω ενα ξαδερφακι α γυμνασιου φετος και βλεπει τους φιλους του που παιζουν παιχνιδια και μου ηρθε με το netbook προχθες να του βαλω το pro 2010 για να πουλησει τρελα στους συμμαθητες του...:lol::lol:
Τον εστειλα απο εκει που ηρθε..Στο netbook παιχνιδια παιζετε ρα..θα καψει φλαντζτες το atomακι..ελεος..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Έχουν ίντερνετ; :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ο φιλος μ παιζει κοντ2 στο νετμποοκ.
Η αληθεια ειναι πως ζηλευω, γιατι η ΕΕ δεν εδωσε κ σεμενα;
εχω και εγω δικαιομα σε τζαμπα πισι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ναι όμως ΜΙχάλη μετά θα υπάρχει πρόβλημα.Εννοείται πως δεν είναι ιδιοκτησία του σχολείου,άμα θέλουμε τα σπάμε αλλά το σχολείο φροντίζει για να μην γίνει κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efipan27

Νεοφερμένος

Η Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εμάς μας αφήνουν να τα φέρνουμε στο σχολείο αλλά εμείς δεν τα παίρνουμε!!!Έτσι και αλλιώς δεν είναι και πολύ μεγάλα τα διαλείμματα για να ασχολήθουμε...!Δεν καταλαβαίνεις πότε περνάει η ώρα!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Έξω εννοείς δεν τα πέρνετε η γενικώς στο σχολείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top