[Γυμνάσιο] Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 63)
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 18 28.6%
  • Λογοτεχνία

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 16 25.4%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 18 28.6%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Αγγλικά

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Άλλες ξένες γλώσσες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θρησκευτικά

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Γλώσσα

    Ψήφοι: 5 7.9%
  • ΚΠΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γεωγραφία

    Ψήφοι: 2 3.2%

Δαφνη300

Νεοφερμένος

Η Λωρη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Στο μαθημα το οποιο φοβαμε πολυ οταν γραφω ειναι τα αρχαια και σε αυτο παιζει πολυ μεγαλο ρολο η φιλλολογος που μας κανει το μαθημα η οποια ειναι παρα παρα παρα παρα παρα πολυ αυστηρη(ιδικα με εμενα επειδι ξερει πως θελω να γινω φιλολογος).Οταν γραφω τεστ στο μαθηματης κατατροω τα νυχια και τα χειλια μ και υδρωνω σαν γουρουνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω οταν ημουν γυμνασιο φοβομουν τραγικα λογω καθηγητη την πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Τα μαθηματικά και την ιστορία... αλλά πολύ περισσότερο τα μαθηματικά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αρχαία, μαθηματικά, φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Αρχαία, μαθηματικά, φυσική.

Τι έχουν τα μαθηματικά; Τόσο δύσκολα είναι πια; :D

Υπάρχει και το ρημαδοδιαδίκτυο με παιδικό υλικό μαθηματικών για junior επίπεδο (γυμνασίου) στα αγγλικά βέβαια...με βιντεάκια στο you tube, έγχρωμα σχήματα κλπ. :) Το ίδιο και η φυσική. Μην κάνετε τα εύκολα πράγματα δύσκολα. Στην εποχή μας υπάρχει ποικιλία πηγών μάθησης. Αν το Ελληνικό σχολείο είναι παρωχημένο υπάρχει το διαδίκτυο όπου με προσεκτικό ψάξιμο βρίσκεις αυτό που θες σε κάτι δευτερόλεπτα. Θέληση να υπάρχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τι έχουν τα μαθηματικά; Τόσο δύσκολα είναι πια; :D

Υπάρχει και το ρημαδοδιαδίκτυο με παιδικό υλικό μαθηματικών για junior επίπεδο (γυμνασίου) στα αγγλικά βέβαια...με βιντεάκια στο you tube, έγχρωμα σχήματα κλπ. :) Το ίδιο και η φυσική. Μην κάνετε τα εύκολα πράγματα δύσκολα. Στην εποχή μας υπάρχει ποικιλία πηγών μάθησης. Αν το Ελληνικό σχολείο είναι παρωχημένο υπάρχει το διαδίκτυο όπου με προσεκτικό ψάξιμο βρίσκεις αυτό που θες σε κάτι δευτερόλεπτα. Θέληση να υπάρχει...

H αλήθεια είναι πως έχω τεράστια κενά στα μαθηματικά. Απο εκεί που στο δημοτικό μου άρεσαν και στην Α γυμνασίου έπαιρνα 18άρια, έπεσα στο 13 και πλέον δεν καταλαβαίνω Χριστό γιατί έχω κενά απο την Β γυμνασίου που έχουν σκοπό να με ακολουθήσουν και στο λύκειο αν δεν τα συμπληρώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
H αλήθεια είναι πως έχω τεράστια κενά στα μαθηματικά. Απο εκεί που στο δημοτικό μου άρεσαν και στην Α γυμνασίου έπαιρνα 18άρια, έπεσα στο 13 και πλέον δεν καταλαβαίνω Χριστό γιατί έχω κενά απο την Β γυμνασίου που έχουν σκοπό να με ακολουθήσουν και στο λύκειο αν δεν τα συμπληρώσω.

Η αφετηρία για να μάθεις κάτι είναι να μην το βλέπεις ως ογκόλιθο. Βήμα-βήμα πρέπει να ξεκινήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Με αγχώνουν περισσότερο από όλα τα Αρχαία, μετά τα μαθηματικά και τέλος η γλώσσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αρχαια :sick: :cold: :kill: :closed:
Ηταν, ειναι και θα ειναι ο μεγαλυτερος φοβος μου σε ολη μου την ζωη

*απαισια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
φυσική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Παρόλο που μου αρέσουν, με αγχώνουν πάντα τα αρχαία γιατί χάνω από λεπτομέριες πάντα (τονισμός, σύνταξη κλπ), δεν έχω καταφέρει ΠΟΤΕ καθαρό 20άρι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannouli

Νεοφερμένος

Η mariannouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
φυσικη.βεβαια στο γυμνασιο φοβομουν την εκθεση αλλα στο λυκειο η φυσικη ειναι αυτη που δεν παιζεται:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanos ARIS

Νεοφερμένος

Ο Thanos ARIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Φυσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πρίνσες Λέια

Νεοφερμένος

Η Πρίνσες Λέια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μαθηματικά γιατι φοβαμαι και τον καθηγητη...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim60

Νεοφερμένος

Ο Jim60 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristianax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xristianax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Aνάλογα με την τάξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Τίποτα στο γυμνάσιο δεν είναι δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Τίποτα στο γυμνάσιο δεν είναι δύσκολο.
Και στις πανελλήνιες όλα εύκολα είναι, μην αγχώνεσαι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εικαστικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top