Σε ποια σχολή θέλετε να περάσετε;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν βρικα καπιο αντιστοιχο θεμα και ειπα να ανοιξω αυτο ωστε οσοι ειμαστε σε ηλικια που δεν εχουμε περασει απο αυτα νπ μπορουμε να παρουμε ιδεες για σχολες, να μαθουμε καπια πραγματα απο οσους ηταν η ειναι φοιτιτες κλπ.

Εγω σαν κυριο στοχο εχω να περασω στην Ικαρων και να γινω ιπταμενος
Απο εκει και περα σκευτομαι διαφορα, μηχανικος αεροσκαφων, πλοιαρχος (στο πολεμικο ναυτικο), σχολη ευελπιδων, σχολη ιπταμενων ραδιοναυτιλων, σχολη απο οπου γινεσε αξιοματικος του λιμενικου, σχολη τεχνικων υπαξιωματικων αεροποριας, σχολη υπαξιωματικων διηκιτικων αεροποριας.
Απο εκει και περα, αν για καπιον λογο δεν μπορω να μπω σε καμια απο αυτες της σχολες θα δηλωσω νομικη (για να συνεχισω μετα και να γινω εισαγκελεας), ειδικευση σε μηχανες εσωτερικης καυσης και ισως κατι αλλο. Ισως απλα κατι το οπιο να διδασκετε στο πανεπιστιμιο αιγαιου μια και πλεων δεν θα σπουδασω για να κανω καπιο επαγκελμα τα οπιο μου αρεσει παρα μονο για να αποκτισω γνωσεις, να ωριμασω και να εχω χαρτη αμα χρειαστει, καθος εχω ειδη στρομενες δουλιες, ολα αυτα τα επαγκελματα τα θελω καθαρα και μονο γιατι μου αρεσουν και καθος θα εχω αρκετα πλεωνεκτιματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Φίλε Κρόνε, θα ''σκότωνα'', να ξαναγίνω 17 χρονών και να πηγαίνω β' Λυκείου και του χρόνου να πηγαίνω Γ'. Ακόμα να ΜΗΝ είχα κάποιο πρόβλημα όρασης. Θα ξεσκιζόμουν στο διάβασμα να πετύχω Ικάρων. ¨Εχει βάση κάπου 19 νομίζω - πολύ υψηλή γιατί έχει μεγάλη ζήτηση. Ακόμα έχε υπόψη σου ότι θέλει να περάσεις και αγωνίσματα, γι'αυτό παράλληλα με το διάβασμά σου, πρέπει να αθλείσαι κι όλας. Τέλος να έχεις κάποια συγκεκριμένα σωματικά προσόντα. (Ύψος 1,70-1,90, βάρος ανάλογα με το ύψος σου) Γενικά θέλει πολλά στάνταρ για να πετύχεις εκεί. Αν πληρείς τα σωματικά αυτά προσόντα, κινήσου προς τα εκεί. Η ζωή που κάνει ένας πιλότος δε συγκρίνεται με τίποτα στο κόσμο. Μια ζωή γεμάτη εμπειρίες και ένταση - Δε ξέρω για σένα εμένα μου αρέσει αυτού του είδους η ένταση. Όποιος πετυχαίνει Ικάρων για μένα είναι Θεός. Αν το θές πραγματικά, μη το σκέφτεσαι και αδιαφόρησε ΠΑΝΤΕΛΩΣ για τυχόν αντιρήσεις από τους δικούς σου. Μη τους δίνεις καμία σημασία, γράφτους στα παλιά σου τα παπούτσια. Ξέρω ένα παιδί, που παράτησε τους στόχους του εκεί λόγω των γονιών του και τώρα τους μισεί και χτυπάει το κεφάλι του στο τοίχο. ΑΛΛΑ είναι πολύ αργά τώρα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ μια συμβουλή θα σας δώσω για να μην την πατήσετε σαν εμένα και πολλούς άλλους:
ΜΗΝ αρκεστείτε σε πληροφορίες απο άλλους και γραπτές! Πηγαίνετε στη σχολή και παρακολουθήστε παραδόσεις! Συνήθως είναι ανοιχτά και δεν θα σας πει τίποτα κανείς ούτε θα σας ρωτήσει τι κάνετε εκεί. Μην σκεφτείτε οτι δεν θα καταλαβαίνετε τι λέει ο καθηγητής. Σίγουρα δεν θα καταλάβετε πολλά αλλά θα είναι μια εμπειρία που θα σας βοηθήσει πολύ. Ειδικά αν πρόκειται να πάτε του χρόνου τρίτη λυκείου, κοιτάξτε να παραστείτε στις πρώτες παραδόσεις των σχολών που σας ενδαφέρουν. Μην βαρεθείτε να πάτε! Μπορεί να σας σώσει απο λάθη που θα μετανιώνετε τα επόμενα 4-5 (τουλάχιστον) χρόνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Κρόνε αν θες κάτι και εκτός στατού, υπάρχει και η μηχανολόγων μηχανικών και αεροναυπηγών, που στο 4ο έτος μπορεις να πάρεις κατεθυνση αεροναυπιγική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@Crow Of Darkness η βαση περυσι ητανε στα 18χιλιαδες και κατι μορια, δεν ειναι εκει λογο υχηλης ζητισεις (μ.ο. 30 ατομα μπαινουν τελικα στην σχολη καθε χρονο) αλλα επειδη πραγματικα πρεπει να ξερεις τι κανει, και πιο αλλο κριτιριο εχουν εκτος απο τον βαθμο που εκτος απο τα αλλα δειχνει γνωσης συνεση και ωριμοτιτα. Τα αγωνισματα ξερω πια ειναι και σε καπια απο αυτα ξερω και τι ακριβος χρειαζετε (χρονοι κλπ) τα οπια μου φενονται αρκετα ευκολα, ιδη εχω αρχιση να αθλουμε για να τα καταφερω. Και στο υψος ειμαι μεσα, εχω περασει το 1,70 και αποκλειετε να ψηλωσω τοσο ωστε να περασω το 1,90. Το βαρος δεν ειναι προβλημα, το ελενχο μεεχρι στιγμης. Αυτο που φοβαμε ειναι τα ματια μου (εχω αστιγματισμο και δεν εχω συγουρες πληροφοριες για το αν περναω) και το μην τυχων δεν βγαλω τον βαθμο. Ευτιχος μεχρι στιγμης τα παω καλα και καθε χρονο προσπαθω και λιγο παραπανω και μεχρι στιγμης ειμαι εντος των οριων. Στο λυκειο φυσικα θα ξεχασω τα παντα, θα το ριξω στο διαβασμα και απο εκει και περα οτι ειναι να γινει θα γινει

@Michelle Αυτο ειναι νομιμο η απλα πας και ελπιζεις να μην σε παρουν χαμπαρι;

@Faithplus μηπος εχεις περισσοτερες πληροφοριες; Κανενα site η κατι τετιο; θα μου αρεσε και η αεροναυπηγικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ισχύει αυτό που είπε το μισέλ, αλλά όχι για την Ικάρων :)

οι στρατιωτικές σχολές είναι αρκετά δύσκολες, όχι τόσο στο να περάσεις, όσο στο να αντέξεις εκει μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
@Michelle Αυτο ειναι νομιμο η απλα πας και ελπιζεις να μην σε παρουν χαμπαρι;

Καταρχάς για στρατιωτικές σχολές δεν νομίζω να γίνεται.
Πάντως νόμιμο δεν ξέρω αν είναι αλλά ακόμα και να σε "πάρουν χαμπάρι" όπως λες, δεν θα σου πουν τίποτα. Βέβαια είναι απίθανο και να σε πάρουν χαμπάρι. Σου είπα, το πιθανότερο είναι να μην σου μιλήσει κανένας ή να σου μιλήσει κανας πρωτοετής που ψάχνει να κάνει γνωριμίες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@dooo αν το θελεις πραγματικα αντεχεις, οποτε αν δω οτι δεν αντεξω καταλαβενω οτι εκανα μια λαθος επιλογη... Που πρωσοπικα δεν εχω προβλημα με αυτα που απαιτουν μεσα στην σχολη. Δεν ειναι και τοσο υπερβολικα κατα την γνωμη μου

@Michelle, εντιαξει για της στρατιωτικες σχολες δεν με πειραζει, ουτος η αλλως μια και καλη θα παω αθηνα... αυτο που θελω βασικα ειναι να δω τι παιζει στο πανεπιστιμιο Αιγαιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πάντως νόμιμο δεν ξέρω αν είναι αλλά ακόμα και να σε "πάρουν χαμπάρι" όπως λες, δεν θα σου πουν τίποτα. Βέβαια είναι απίθανο και να σε πάρουν χαμπάρι. Σου είπα, το πιθανότερο είναι να μην σου μιλήσει κανένας ή να σου μιλήσει κανας πρωτοετής που ψάχνει να κάνει γνωριμίες ;)

γιατί να μην είναι νόμιμο??? θα μου έκανε τρελή εντύπωση [σε παραδόσεις έτσι? όχι σε εργαστήρια!) να είναι παράνομο να παρακολουθήσεις απλώς την δημόσια, ανοιχτή διάλεξη ενος καθηγητή στο αμφιθέατρο!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
https://www.mead.upatras.gr/ αν θες περισσότερες πληροφορίες Κρόνε.
Έχει και μαθήματα του στυλ αεροδυναμική, μηχανές εσωτεριής καυσης, τεχνητή νοημοσύνη κ.α..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ti ακριβώς θέλεις να μάθεις??Είμαι στους μηχανολογους μηχανικούς του εμπ..αν χρειαζεσαι καποια πληροφορία και μπορώ να σε βοηθησω πες μου..Πάντως για μηχανές εσωτερικής καύσης και αεροναυπηγική είναι η κατεξοχήν σχολή....

www.mech.ntua.gr ------>>>Πήγαινε εκεί που λέει οδηγός σπουδών περιεχομενο μαθημάτων να δεις αν σε ενδιαφερουν οι κατευθυνσεις και τα μαθηματα και αν σε καλύπτουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Είναι νόμιμο ,να παρακαλουθήσεις παραδόσεις σε πανεπιστήμιο ,είναι ανοιχτές οι παραδόσεις .Στην ηλικία σου θα αλλάξεις αρκετές φορές γνώμη εγώ εως την τρίτη λυκείου είχα σαν όν ειρο να γίνω δικηγόρος.Κατα τη διάρκεια της τρίτης λυκείου κατέληξα οτι δε μου ταιριάζει ι παρόλο την πιέση όλων δεν δήλωσα νομική :D :D .Πάντως να σκεφτείς πιο αντικείμενο αγαπάς κι μην το σκεφτείς επιφανιακά γιατί όπως είπε η michele είναι εύκολο να την πατήσεις.:( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@Faith ευχαριστω για το site

@diddle δεν ψαχνω κατι συγκεκριμενο ακομα, απλα καλο ειναι να αρχιζω να μαθενω διαφορα επι του θεματος και πιστευω οτι ενδιαφερθουν και αλλοι, ιδικα οσοι πανε στο λυκειο.

@xristinaki αυτο το ακουω απο πολους, και η αληθεια ειναι οτι ετσι γινετε συνιθως, και εγω αλλαζω. πριν εναν χρονο ουτε που θα το σκευτομουν για ευελπιδων πχ, ομως η Ικαρων πιστευω πως θα μινει για παντα πρωτη επιλογη, απο 4-5 ετων τα αεροπλανα και ειδικα τα μαχιτικα ητανε ο ερωτας μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Kronάκο, δεν θέλω να σε απογοητεύσω ή να σε πληγώσω αλλά αυτό με τον αστιγματισμό.... για την Ικάρων... μου κάνει σε δύσκολο να σε δεχτουν :/:


Πριν αρχίσεις και κάνεις πολλά όνειρα για κάτι που μπορεί να ειναι ανέφυκτο... καλύτερα να το ψάξεις λιγάκι περισσότερο και καλύτερα....
Επίσης... πάλι θα σε στεναχωρήσω αλλά... φοβάμαι ότι για τέτοιου είδους σχολές που έχουν απιστευτα υψηλά στανταρ... θα σου ειναι μεγαλο προβλημα το θέμα της ορθογραφίας στα γραπτά σου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κουε προσπαθω να βρω μια ακρη για τον αστιγματισμο αλλα το μονο επισιμο που εχω δει ειναι για την μιωπια. Απο την μια ο αστυγματισμος δεν ειναι κατι που μου προκαλει καπιο ιδιετερο προβλημα στην οραση , βλεπω πολυ καθαρα σε μακρινες αποστασης αλλα απο την αλλη μπορει να ειναι μεγαλο προβλημα για εναν πιλοτο. Ειναι σε πολυ χαμηλα επιπεδα ευτιχος και με την καταλιλη χρηση γιαλιων οταν χρειαζετε μενει στα ιδια, αλλα δεν ξερω.

Οσο για την ορθογραφια συγουρα θα ειναι ενα προβλημα για τον βαθμο μου στα φιλολογικα μαθηματα που φυσικα μπορει να επιρεασει σε μεγαλο βαθμο τον τελικο μ.ο. Προσπαθω οσο μπορω και μεχρι στιγμης βλεπω μια μικρη βελτιωση. Σιως στα γραπτα μου σε Forum νη μην φενετε καθως εδω γινονται πολα απο απροσεξια αλλα στα γραπτα του σχολειου που προσεξω εχουν μιωθει αρκετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Φίλε μου, δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ξέχνα την Ικάρων άμα έχεις και το παραμικρό πρόβλημα ματιών. Είναι απόλυτοι σε αυτό. :( Όπως και στο ύψος του πιλότου που πρέπει να είναι 1,70-1,90. Φυσικά δε χάνεις και τίποτα να το ρωτήσεις, αλλά μιλάμε για ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ σχολή και εκεί ή πληρείς ή δε πληρείς τα κριτήρια για να μπείς. :( Δεν υπάρχει μέση οδός. Εκτός αν έχεις τέτοια ψύχωση που θα πας να κάνεις και εγχείρηση με λέιζερ για να διορθώσεις τα μάτια σου. ( Αν και πρέπει να είσαι τουλάχιστο 18 γιάυτο) Δε συμφωνώ με αυτό το μέτρο, καθώς κάποιος μπορεί να πετάξει με ειδικά γυαλιά, αλλά όπως είπα, μιλάμε για στρατιωτική σχολή και τα κριτήρια είναι τα πλέον αυστηρά. Ειδικά για Ικάρων που είναι ο ''αφρός''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Φίλε μου, δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ξέχνα την Ικάρων άμα έχεις και το παραμικρό πρόβλημα ματιών. Είναι απόλυτοι σε αυτό. :( Όπως και στο ύψος του πιλότου που πρέπει να είναι 1,70-1,90. Φυσικά δε χάνεις και τίποτα να το ρωτήσεις, αλλά μιλάμε για ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ σχολή και εκεί ή πληρείς ή δε πληρείς τα κριτήρια για να μπείς. :( Δεν υπάρχει μέση οδός. Εκτός αν έχεις τέτοια ψύχωση που θα πας να κάνεις και εγχείρηση με λέιζερ για να διορθώσεις τα μάτια σου. ( Αν και πρέπει να είσαι τουλάχιστο 18 γιάυτο) Δε συμφωνώ με αυτό το μέτρο, καθώς κάποιος μπορεί να πετάξει με ειδικά γυαλιά, αλλά όπως είπα, μιλάμε για στρατιωτική σχολή και τα κριτήρια είναι τα πλέον αυστηρά. Ειδικά για Ικάρων που είναι ο ''αφρός''.

Και εγω αυτο φοβαμε φιλε.Αν και ο αστιγματισμος ειναι περιεργη παθηση... Θα επισκευθω σε μερικες μερες εναν οφθαλμιατρο και θα τον ρωτισω και αυτων αν ξερει τι παιζει με το θεμα.
Οσο για το leiser δεν περνας αμα εχεις κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Και εγω αυτο φοβαμε φιλε.Αν και ο αστιγματισμος ειναι περιεργη παθηση... Θα επισκευθω σε μερικες μερες εναν οφθαλμιατρο και θα τον ρωτισω και αυτων αν ξερει τι παιζει με το θεμα.
Οσο για το leiser δεν περνας αμα εχεις κανει.

Γίνεται να το κρύψεις και να μη καταλάβουν αν έχεις κάνει επέμβαση? Θέλω να πω το λέιζερ δεν αφήνει σημάδια απ 'οτι ξέρω. Αν ναι, και είσαι τόσο ψυχωμένος για Ικάρων... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Γίνεται να το κρύψεις και να μη καταλάβουν αν έχεις κάνει επέμβαση? Θέλω να πω το λέιζερ δεν αφήνει σημάδια απ 'οτι ξέρω. Αν ναι, και είσαι τόσο ψυχωμένος για Ικάρων... ;)
Δεν νομιζω, εκτος και αν εχεις πολυ καλο μεσων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ θέλω να περάσω μάλλον αστρονομία,δλδ αστροφυσική,αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top