Μουσική - Πώς περνάτε στην ώρα της μουσικής?

GeorgeAson

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμείς μόνο μάθημα δεν κάνουμε!Έχουμε μια καθηγήτρια......:PΑφού γράφουμε τεστ με ανοιχτά βιβλία!:iagree:Εσείς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Τέτοια ήταν η κατάσταση στο εν λόγω μάθημα όταν πήγαινα κι εγώ γυμνάσιο. Χάσιμο χρόνου τελείως.



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Smash

Νεοφερμένος

Ο Smash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εμείς κάνουμε κανονικά, απλά υπέρχει περισσότερος χαβαλές στο συγκεκριμένο μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ο καθηγητής μας είναι λίγο ότι να'ναι....Μερικές φορές μας μιλάει για διάφορα που έχουν σχέση με την μουσική, και μας είπε ότι μια φορά το τρίμηνο θα διαβάσουμε για να μας εξετάσει....
Η εξέτασή του με τρελαίνει. Μας λέει θα διαβάσετε αυτές τις 5 σελίδες( που φυσικά δεν μας τις έχει διδάξει) και θα σας εξετάσω. Διαβάζουν κάποιοι, και σηκώνουν χέρι. Μας λέει, έλα στο πρώτο θρανίο μόνο σου και άρχισε να λες. Πηγαίνω και εγώ, και λέω κύριε σαν κατάδικος είμαι εδώ...Τεσπά...Μου λέει θα πεις ότι ξες από το μάθημα και μετά θα σ κάνω εγώ μια ερώτηση...Ε λέω εγώ την πρώτη σελίδα π την είχα μάθει καλά, και μετά μου λέει πολύ καλά, και μου κάνει ερώτηση στην πιο εύκολη παράγραφο:D...Ε 20 πήρα φυσικά..(η μόνη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
σε εμας η μουσικη εχει γινει το πιο ωραιο μαθημα!!!μας ειπε να πεταξουμε το βιβλιο γιατι αυτο δεν ειναι μουσικη και μας φερνει τραγουδια να ακουμε!!οτι θελουμε:jumpy:απο evanescence(το αγαπημενο μου)μεχρι vivaldi.δε ξερω για εσας αλλα εναι ο πιο καλος καθηγητης που εχω γνωρισει:D:D:D:D:D:D:D:D:D:up::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμεις στην Γ' Γυμνασιου ειχαμε μια καθηγητρια η οποια ειναι η πιο σκυλλα που εχω γνωρισει (με ολη τη σημασια της λεξης). Ψυχρη, αυστηρη και καθε φορα μας εξεταζε ΟΛΟΥΣ εναν-εναν, δεν αφηνε ποτε καποιον. Μας εβαζε καθε φορα να παπαγαλιζουμε ενα φυλλαδιο και τηρουσε το εξης point-system: για καθε φορα που επιανε ενα παιδι αδιαβαστο, εκοβε εναν βαθμο στο τετραμηνο. Δηλαδη με 1 φορα αδιαβαστος πηγαινες στο 19, με 2 στο 18 κλπ...

Δεν γραφαμε διαγωνισματα βεβαια, αλλα εγω θα το προτιμουσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeAson

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλά μιλάμε για πολύ χαβαλέ!!!!!!!Εμείς προχθές κάναμε τέτοια φασαρία που αναγκάστηκε και ήρθε ο Διευθυντής και μας είπε ότι αν ξαναγίνει θα πάρει αποβολή όλη η τάξη!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
σε εμας η μουσικη εχει γινει το πιο ωραιο μαθημα!!!μας ειπε να πεταξουμε το βιβλιο γιατι αυτο δεν ειναι μουσικη και μας φερνει τραγουδια να ακουμε!!οτι θελουμε:jumpy:απο evanescence(το αγαπημενο μου)μεχρι vivaldi.δε ξερω για εσας αλλα εναι ο πιο καλος καθηγητης που εχω γνωρισει:D:D:D:D:D:D:D:D:D:up::bravo:

... καθηγητής δημοσίου με μυαλό και λογική σπάααανιο είδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Ο καθηγητής μας είναι λίγο ότι να'ναι....Μερικές φορές μας μιλάει για διάφορα που έχουν σχέση με την μουσική, και μας είπε ότι μια φορά το τρίμηνο θα διαβάσουμε για να μας εξετάσει....
Η εξέτασή του με τρελαίνει. Μας λέει θα διαβάσετε αυτές τις 5 σελίδες( που φυσικά δεν μας τις έχει διδάξει) και θα σας εξετάσω. Διαβάζουν κάποιοι, και σηκώνουν χέρι. Μας λέει, έλα στο πρώτο θρανίο μόνο σου και άρχισε να λες. Πηγαίνω και εγώ, και λέω κύριε σαν κατάδικος είμαι εδώ...Τεσπά...Μου λέει θα πεις ότι ξες από το μάθημα και μετά θα σ κάνω εγώ μια ερώτηση...Ε λέω εγώ την πρώτη σελίδα π την είχα μάθει καλά, και μετά μου λέει πολύ καλά, και μου κάνει ερώτηση στην πιο εύκολη παράγραφο:D...Ε 20 πήρα φυσικά..(η μόνη)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
αμα εσας σας βαζει να τα μαθαινετε ολα απ'εξω καταλαβα.......
εμας μας ειπε να μην φερνουμε τα βιβλια και κανοθμε χωρις αυτα!!!!
(ακουμε μοθσικη κ.α........)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkouditsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
εμασ το μαθημα γινετε πολυ πιο ωραια γιατι αντι να λεμε αυτα που λεει το βιβλιο λεμε αλλα πραγματα π.χ. για καποιουσ καλιτεχνεσ οπωσ μπετοβεν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oli the great

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εμείς κάνουμε κανονικά το μάθημα και γράφουμε και διαγωνίσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Εμείς έχουμε τύχει σε μια πολλή καλή και νέα κυρία (24-25) που μας καταλαβαίνει και συζητάμε για μουσική και όχι μόνο! Είναι πολύ ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DeadPuppet

Νεοφερμένος

Η Melina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ πάω σε μουσικό σχολείο οπότε τα πράγματα στη μουσική είναι πιό αυστηρά... Όλοι νομίζουν ότι το μουσικό σχολείο ειναι παιχνιδάκι, αλλά στην πραγματικότητα ειναι εξουθένωση! Κάνουμε και 9ωρο μάλιστα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kurkuti

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σπέτσες (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εμεις δεν κανουμε μουσικη!πιστευω οτι ειναι πολυ κλτρα ετσι!:lol:



γιατι οχι Greeklish!! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
καλα εμεις μονο μαθημα δεν κανουμε!ο καθενας κανει οτι θελει...σε προειδοποιει πριν σε πεταξει εξω αρα οκ.παντα ολοι στην τελευταια παρατηρηση ησυχαζουν.τις προαλλες με εβγαλε γτ τα ειχε παρει με κατι βλακες και την πληρωσα εγω η Αγια!!:P:angel:Δεν πειραζει εξαλλου βαριομουν απιστευτα και εξω ηταν πολλοι για παρεα!:up:Τελος οσο αναφορα τα τεστ, σιγα το πραμα..μας εβαλε να ακουσουμε ενα τραγουδι και να σημειωσουμε τη φορμα του, τα οργανα που ακουγονται, τις φωνες κτλ.19 πηρα..{φαντασου ποσο ευκολο ηταν}
-----------------------------------------
Εγώ πάω σε μουσικό σχολείο οπότε τα πράγματα στη μουσική είναι πιό αυστηρά... Όλοι νομίζουν ότι το μουσικό σχολείο ειναι παιχνιδάκι, αλλά στην πραγματικότητα ειναι εξουθένωση! Κάνουμε και 9ωρο μάλιστα!!!!!!!!!!
παλουκι ε?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_13

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΑΠΛΑ handsfree και μουσικουλα συνηθως remixes :):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Πέρυσι είχαμε έναν καθηγητή μια χαρά όλο τραγουδούσαμε μέσα στην τάξη, φέτος έχουμε τη Γκασπαριάν, την είχε κανένας άλλος; Μια στρίγγλα είναι. Όλο διαβάζουμε από το βιβλίο ρε παιδιά. Όταν γελάσει κάποιος του βάζει ένα - και χαίρεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
πολυ αιμοβορα φαινεται:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Α εμείς περνάμε πολύ καλά....απ'το βιβλίο μας βάζει λίγα και μας τα υπογραμμίζει....συχνά-πυκνά ακούμε και μουσική....και τα λέει φανταστικά!....είναι πάρα πολύ καλή!...τα λέει και σαν παραμύθι καμιά φορά....προσωπικά,με τρελαίνει (ναι,μπεμπεκίζω λίγο:P).....διαγωνίσματα δε βάζει ποτέ....τουλάχιστον,δεν έχουμε να ανησυχούμε για τέτοια....γενικά,η ώρα της μουσικής έχει γίνει η αγαπημένη μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GEOCHEATS2

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εμας μας εβαλε διαγώνισμα ανα 2 και φισικό ηταν να γράψουμε ολοι 20 αλλα το πιο καλό είναι οτι είμαστε πιο ελευθεροι απο το ΣΕΠ που ισούτε με την παιδική χαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top