Πώς ξέρω εάν ειμαι ακόμα εγγεγραμμένη στην σχολή μου;

salamiaeros

Νεοφερμένος

Η salamiaeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρααα
Το 2019 περασα σε μια σχολή μεσω Πανελλαδικών εξετάσεων μέχρι τώρα όμως δεν έχω παρακολουθήσει τα μαθήματα της σχολής αλλά έχω κάνει δήλωση των μαθημάτων για εξεταστική
Παραμένω ακόμα εγγεγραμμένη στην σχολή;
 

rainbowcat

Νεοφερμένος

Η rainbowcat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Καλησπέρααα
Το 2019 περασα σε μια σχολή μεσω Πανελλαδικών εξετάσεων μέχρι τώρα όμως δεν έχω παρακολουθήσει τα μαθήματα της σχολής αλλά έχω κάνει δήλωση των μαθημάτων για εξεταστική
Παραμένω ακόμα εγγεγραμμένη στην σχολή;
Εάν έκανες δήλωση μαθημάτων το χειμερινό και το εαρινό εξάμηνο της ακαδ. χρονιάς 2019-2020 και 2020-2021, ναι παραμένεις ακόμα εγγεγραμμένη. Σε κάποιες σχολές αν δεν κάνεις ορισμένες φορές δήλωση μαθημάτων, διαγράφεσαι από το τμήμα. Εάν έχεις παραλείψει να κάνεις δήλωση μαθημάτων 2 φορές ή και παραπάνω, επικοινώνησε με τη γραμματεία της σχολής σου.
 

nucomer

Νεοφερμένος

Ο nucomer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Επίσης σε κάποιες σχολές, εκτός από δήλωση μαθημάτων έχει και επανεγγραφή στο εξάμηνο, συνήθως πριν τη δήλωση. Εφόσον δεν μοιράζεσαι τη σχολή για να σου πει κάποιος που συγκεκριμένα γνωρίζει, να καλέσεις τη γραμματεία σου να σε κατατοπίσει.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Καλησπέρααα
Το 2019 περασα σε μια σχολή μεσω Πανελλαδικών εξετάσεων μέχρι τώρα όμως δεν έχω παρακολουθήσει τα μαθήματα της σχολής αλλά έχω κάνει δήλωση των μαθημάτων για εξεταστική
Παραμένω ακόμα εγγεγραμμένη στην σχολή;
Ε βεβαια παραμενεις γραμμενη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top