Γενικό -  Πότε τελειώνουμε την ύλη;

Vilma Flintstone

Νεοφερμένος

Η Βίλμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
3ερετε να μου πητε ποτε περιπου τελειωνουμε την υλη στα μα8ηματα της 8εωριτικης κ την βιολογια? :hmm:
γιατι 8ελω να 3ερω ποσο χρονο 8α εχω μετα για επαναληψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Συνήθως μέσα μαρτίου την έχουν τελειώσει όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christy39612

Νεοφερμένος

Η christy39612 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αυτό ισχύει για τα σχολεία ή για τα φροντιστήρια; Απ ο.τι μου χουν πει τα σχολεία τελειώνουν αργότερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Τα σχολεία μέχρι τέλη του Μάρτη θα πρέπει να έχουν τελειώσει γιατί μετά το Πάσχα δεν πατάει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilma Flintstone

Νεοφερμένος

Η Βίλμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ααα ναιι σωστα.. δεν διευκρινισα :P
στα σχολεια αναφερομουν :xixi:

α αρα 8α εχουμε κ κανα-εναμισι μηνα για απαναληψεις, σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Πριν το Πασχα πιστευω θα εχουν τελειωσει ολοι

Στο φροντιστηριο παντως εμεις θα τελειωσουμε αρχες Φεβρουαριου περιπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilma Flintstone

Νεοφερμένος

Η Βίλμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πριν το Πασχα πιστευω θα εχουν τελειωσει ολοι

Στο φροντιστηριο παντως εμεις θα τελειωσουμε αρχες Φεβρουαριου περιπου!

:O
τα παντα? :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxie

Νεοφερμένος

Η Μάγδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εμας στο φροντιστηριο ειπαν πως θα τελειωσουμε την υλη 10 Μαρτιου, με αποκλιση πανω-κατω μια βδομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Συνήθως μέχρι αρχές Ματρίου έχουν τελειώσει τα περισσότερα φροντιστήρια. Τα σχολεία, μερικές φορές τελειώνουν και μετά το Πάσχα, που όπως σωστά επισημάνατε δεν ...πατάει κανείς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Συνήθως μέχρι αρχές Ματρίου έχουν τελειώσει τα περισσότερα φροντιστήρια. Τα σχολεία, μερικές φορές τελειώνουν και μετά το Πάσχα, που όπως σωστά επισημάνατε δεν ...πατάει κανείς!!
Φτανει να εχει κρατησει απουσιες.

Γκουχ.

Προσωπικα εχω μαζεψει αρκετες, παρα τις απειρες προσπαθειες που κανω για να ειμαι στην ωρα μου.

Ειμαι εκ φυσεως κοπανατζου δεν εξηγειται αλλιως ρε γαμωτο. =/ :P

*Θα συνετιστει*

Οσο για την υλη ναι,οπως ειπαν και οι υπολοιποι μεχρι αρχες Μαρτιου την εχουν τελειωσει ολοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grego

Νεοφερμένος

Ο Grego αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Φέτος δε νομίζω τα σχολεία να καταφέρουν να τελειώσουν πριν το Πάσχα την ύλη. Με τις καταλήψεις κ τις αποχές που γίνονται κ θα γίνονται αύτην την περίοδο, είναι δύσκολο να προλάβουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilma Flintstone

Νεοφερμένος

Η Βίλμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εμενα βασικα αυτο που με ενδιαφερει ειναι να εχω τουλαχιστον ενα-εναμισι μηνα για επαναληψεις.. γτ αλλιως δεν βλεπω να εμπεδωνω τπτ :(
κ περισσοτερο για την ιστορια φοβαμαι :what:
γτ δεν κανω κ φροντιστιριο κ φοβαμαι μηπως μηνω πισω..
αλλα απο την αλλη παω σε ιδιωτικο οποτε δεν εχουμε καταληψεις κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
σε μενα παντως εκεινα που με πηραν μεχρι τελη μαρτιου ηταν τα λατινικα και το γνωστο.... ειναι πολλα κειμενα... τα υπολοιπα μεχρι αρχες μαρτιου τα ειχαμε βγαλει.... την ιστορια για παραδειγμα την εβγαλα μεσα φεβρουαριου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilma Flintstone

Νεοφερμένος

Η Βίλμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
σε μενα παντως εκεινα που με πηραν μεχρι τελη μαρτιου ηταν τα λατινικα και το γνωστο.... ειναι πολλα κειμενα... τα υπολοιπα μεχρι αρχες μαρτιου τα ειχαμε βγαλει.... την ιστορια για παραδειγμα την εβγαλα μεσα φεβρουαριου...

στο σχολειο ή στο φροντιστιριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
εμενα βασικα αυτο που με ενδιαφερει ειναι να εχω τουλαχιστον ενα-εναμισι μηνα για επαναληψεις.. γτ αλλιως δεν βλεπω να εμπεδωνω τπτ :(
κ περισσοτερο για την ιστορια φοβαμαι :what:
γτ δεν κανω κ φροντιστιριο κ φοβαμαι μηπως μηνω πισω..
αλλα απο την αλλη παω σε ιδιωτικο οποτε δεν εχουμε καταληψεις κλπ..
Εγω παλι τα Λατινικα.

Και οχι επειδη δεν κανω φροντιστηριο or sth,αλλα πιστευω οτι χρειαζομαι αρκετο καιρο για να εμπεδωσω τη γραμματικη και το συντακτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilma Flintstone

Νεοφερμένος

Η Βίλμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγω παλι τα Λατινικα.

Και οχι επειδη δεν κανω φροντιστηριο or sth,αλλα πιστευω οτι χρειαζομαι αρκετο καιρο για να εμπεδωσω τη γραμματικη και το συντακτικο.

σωστο κ αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Οκ αυτά που λέτε, αλλά πότε αρχίσατε μαθήματα το καλοκαίρι? Εγώ ξεκινάω τον Αύγουστο και φοβάμαι μήπως μείνω πίσω. Οι περισσότεροι έχουν αρχίσει ήδη, αλλά οι καθηγητές μου δεν ξεκινούν νωρίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Οκ αυτά που λέτε, αλλά πότε αρχίσατε μαθήματα το καλοκαίρι? Εγώ ξεκινάω τον Αύγουστο και φοβάμαι μήπως μείνω πίσω. Οι περισσότεροι έχουν αρχίσει ήδη, αλλά οι καθηγητές μου δεν ξεκινούν νωρίτερα.
Μην αγχώνεσαι για αυτό. Όλοι καλοκαιρινά πάνω-κάτω το ίδιο κάνουν. Όσοι κάνουν Ιούλιο σταματάνε Αύγουστο και το ανάποδο. Είναι ανάλογα με το έθιμο της περιοχής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι για αυτό. Όλοι καλοκαιρινά πάνω-κάτω το ίδιο κάνουν. Όσοι κάνουν Ιούλιο σταματάνε Αύγουστο και το ανάποδο. Είναι ανάλογα με το έθιμο της περιοχής.


Αυτό ακριβώς,δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι.Χρόνος υπάρχει και περισσεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top