Πόσες φορές μπορεί να δώσει κανείς Πανελλαδικές;

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.
Ξερετε αν υπαρχει όριο στις ποσες φορες μπορεί καποιος να δωσει πανελλαδικές; ή που μπορω με εγκυρότητα να μαθω. (Το γκουγκλαρα αλλα δεν βρηκα απαντηση)


Υ. Γ εγω ηξερα οτι δεν υπάρχει ο όριο το θεωρούσα βέβαιο, αλλα μια φιλη μου μου ειπε οτι νομιζει οτι μπορεις μονο τρεις φορες
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Ξερετε αν υπαρχει όριο στις ποσες φορες μπορεί καποιος να δωσει πανελλαδικές; ή που μπορω με εγκυρότητα να μαθω. (Το γκουγκλαρα αλλα δεν βρηκα απαντηση)


Υ. Γ εγω ηξερα οτι δεν υπάρχει ο όριο το θεωρούσα βέβαιο, αλλα μια φιλη μου μου ειπε οτι νομιζει οτι μπορεις μονο τρεις φορες
3 φορες μπορεις να κανεις χρηση των μοριων σου για μηχανογραφικο.
Σε καμια εγκυκλιο προκυρηξης πανελληνιων δεν αναφερεται τετοιος περιορισμος.
Θεωρω οτι εναι ανεδαφικο αυτο.
Αν συνεχιζεις να εχεις αμφιβολιες ρωτα ενα λυκειαρχη, αυτοι χειρίζονται την βαση των υποψηφιων.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.
3 φορες μπορεις να κανεις χρηση των μοριων σου για μηχανογραφικο.
Σε καμια εγκυκλιο προκυρηξης πανελληνιων δεν αναφερεται τετοιος περιορισμος.
Θεωρω οτι εναι ανεδαφικο αυτο.
Αν συνεχιζεις να εχεις αμφιβολιες ρωτα ενα λυκειαρχη, αυτοι χειρίζονται την βαση των υποψηφιων.
Σε ευχαριστώ πολυ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top