Πως καταλαβαίνω οτι με θέλει η κοπελα που αγαπώ;

Angelaras786

Νεοφερμένος

Ο Angelaras786 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ο τιτλος τα λεει ολα. Θα ήθελα να ακούσω τις απόψεις σας πανω σε αυτό.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Πιο κλασικό θέμα του φόρουμ, πεθαίνεις. :P Aχχ αυτές οι δυσνόητες κοπέλες. Γιατί να μην σας καταλαβαίνουμε; :lol:
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Ο τιτλος τα λεει ολα. Θα ήθελα να ακούσω τις απόψεις σας πανω σε αυτό.


Σε τι context; Τα έχετε και δεν νιώθεις σίγουρος για το πώς νιώθει; Δεν τα έχετε αλλά είσαι στο κυνήγι; Τα είχατε αλλά δεν το ξεπέρασες; Κάτι άλλο;
 

Puking76

Νεοφερμένος

Ο Puking76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

Angelaras786

Νεοφερμένος

Ο Angelaras786 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Περιμένω να δω αν με θέλει.
Δεν κανω κατι το ιδιαίτερο μπροστά της.
Συμπεριφέρομαι ευγενικά, την κανω να γελάει με τα αστεία μου... Κανουμε ωραιες συζητήσεις
Αλλά από εκει και πέρα δε ξέρω αν ενδιαφέρεται για σχέση μαζι μου ...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.

Puking76

Νεοφερμένος

Ο Puking76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Περιμένω να δω αν με θέλει.
Δεν κανω κατι το ιδιαίτερο μπροστά της.
Συμπεριφέρομαι ευγενικά, την κανω να γελάει με τα αστεία μου... Κανουμε ωραιες συζητήσεις
Αλλά από εκει και πέρα δε ξέρω αν ενδιαφέρεται για σχέση μαζι μου ...
Αγάπη εκ του ασφαλούς .
Κάνε ένα βήμα να κάνει αυτή το επόμενο .
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσχετο-σχετικό αλλά μου κάνει εντύπωση που χρησιμοποιείς το ρήμα "αγαπώ", νόμιζα ότι είσαι πιο μικρός απ΄όσο έχεις πει σε άλλα ποστ σου.
Ε, δεν χρειάζονται πολλά για να κόψεις αντίδραση: πρότεινέ της να βγείτε μια μέρα, από καφέ/ταινία μέχρι... διάβασμα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.

Angelaras786

Νεοφερμένος

Ο Angelaras786 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Άσχετο-σχετικό αλλά μου κάνει εντύπωση που χρησιμοποιείς το ρήμα "αγαπώ", νόμιζα ότι είσαι πιο μικρός απ΄όσο έχεις πει σε άλλα ποστ σου.
Ε, δεν χρειάζονται πολλά για να κόψεις αντίδραση: πρότεινέ της να βγείτε μια μέρα, από καφέ/ταινία μέχρι... διάβασμα.

Ειμαι β λυκείου!
Και σε ευχαριστώ για τις προτάσεις σου

Ναι,τι έχεις να χάσεις;


Καλαα
 

Mitsarasss7

Νεοφερμένος

Ο Mitsarasss7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πήγαινε δίπλα της μίλα της, κάνε κανα καλό αστείο να γελάσει και βρες ένα θέμα να συζητήσετε. Αν βλέπεις πως η συζήτηση κυλάει ωραία είσαι σε καλό δρόμο. Προσέγγισε την σαν φίλος αρχικά και να μην είσαι αγχωμένος. Να είσαι άνετος αλλα κυριλέ άνετος, όχι τύπου βγηκα με τους φίλους μου απόψε έξω. Μιλήστε λίγο καιρό (ΑΝ βλέπεις πως η κοπέλα έχει αρχίσει να αποκτά ενδιαφέρον σε εσένα) και μετά ξεκινήστε να βγαίνετε.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η κοπέλα που θες να πηδήξεις εννοείς;
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Πάντα οι συζητήσεις για μετεωρολογία, έχουν ένα νόημα. Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί οι κοπέλες θέλουν "το παραμύθι" αυτό (βήμα 1, βήμα 2, βήμα 3,...). Είναι κάπως υποκριτικό νομίζω. Θα μπορούσε θεματοθέτη να της μιλήσεις πιο ανοιχτά και να εκφραστείς όπως νιώθεις. Μη το ζαλίζεις για να δεις πως θα το πάρει. Ποτέ δεν θα μάθεις. Η γυναικεία ψυχολογία αλλάζει πιο γρήγορα και από την πολιτική γραμμή ΣΥΡΙΖΑ.

Η κοπέλα που θες να πηδήξεις εννοείς;

Δεν το λέμε τόσο εύκολα. :P Η υποκρισία της Ελληνικής κοινωνίας δεν έχει τέλος. Είναι όπως λέμε για τον έρωτα που εννοούμε το ξεσκί.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντα οι συζητήσεις για μετεωρολογία, έχουν ένα νόημα. Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί οι κοπέλες θέλουν "το παραμύθι" αυτό (βήμα 1, βήμα 2, βήμα 3,...). Είναι κάπως υποκριτικό νομίζω. Θα μπορούσε θεματοθέτη να της μιλήσεις πιο ανοιχτά και να εκφραστείς όπως νιώθεις. Μη το ζαλίζεις για να δεις πως θα το πάρει. Ποτέ δεν θα μάθεις. Η γυναικεία ψυχολογία αλλάζει πιο γρήγορα και από την πολιτική γραμμή ΣΥΡΙΖΑ.

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top