Προτιμήσεις Υποψηφίων 2009

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Καλημέρα.Άραγε ανακοινώθηκαν οι προτιμήσεις των υποψηφίων στα μηχανογραφικά?Έχει βγεί καμία ανακοίνωση?Φέτος οι προτιμήσεις άλλαξαν....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ θέλω να τις δω, σίγουρα 1000άτομα έβαλαν Ιατρική Αθήνας...
Έψαξα προχθές αλλά δεν μπόρεσα να βρω τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ θέλω να τις δω, σίγουρα 1000άτομα έβαλαν Ιατρική Αθήνας...
Έψαξα προχθές αλλά δεν μπόρεσα να βρω τίποτα...
ναι και εγώ...τίποτα..και δε το κόβω να ανακοινώνοντα...που πέρασες τελικά nickname?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
ιατρική
Εσύ νομική νομίζω ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ιατρική
Εσύ νομική νομίζω ε?
:jumpy:ναι!συγχαρητήρια..αντε σαλόνικα ftw,στην γενέτειρα μου θα σπουδάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μήπως έχει βρεί τα στατιστικά των σχολών τα φετινά ?

Ψάχνω δηλαδή πόσοι δήλωσαν την κάθε σχολή και με τί σειρά επιλέκτηκε απο
τους υποψήφιους .

Αν δεν καταλάβατε μπορώ να σας παραθέσω ανάλογα στατιστικά στοιχεία
προγενέστερων όμως ετών .

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
νομίζω έχω καταλάβει, όμως βάλε κάτι να είμαστε σίγουροι. Αν κατάλαβα καλά πάντως, δεν πρέπει να έχουν βγει ακόμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
νομίζω έχω καταλάβει, όμως βάλε κάτι να είμαστε σίγουροι. Αν κατάλαβα καλά πάντως, δεν πρέπει να έχουν βγει ακόμη

Οποτε βγουν παρακαλώ ας κάνει κάποιος ένα post να με ενημερώσει .

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Μήπως έχει βρεί τα στατιστικά των σχολών τα φετινά ?

Ψάχνω δηλαδή πόσοι δήλωσαν την κάθε σχολή και με τί σειρά επιλέκτηκε απο
τους υποψήφιους .

Αν δεν καταλάβατε μπορώ να σας παραθέσω ανάλογα στατιστικά στοιχεία
προγενέστερων όμως ετών .

Ευχαριστώ
Δεν έχει κοινοποιηθεί τίποτα σχετικό επί του θέματος...μπορείς πάντως να ποστάρεις τις περσυνές στατιστικές?:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Το είχε βγάλει μια εφημερίδα , τα νέα νομίζω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top