Πού μπορώ να βρω τα θέματα ΟΕΦΕ 2022;

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας. Έχει γράψει 174 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Εγώ την ύλη βλέπω :P
Φαίνεται δεν τα έχουν ανεβάσει ακόμα :hmm:
Ας κοιτάξει την ύλη και τα θέματα των προηγούμενων ετών, αυτό κάνω εγώ, αυτό κάνουμε σχεδόν όλοι, μέχρι να βγουν τα θέματα!! Επίσης αν πας φροντιστήριο θα σε ενημερώσουν εκεί!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Margr

Νεοφερμένος

Η Margr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας, μπορεί κάποι@ να αναρτήσει τα χθεσινά θέματα των λατινικών;
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 224 μηνύματα.

Margr

Νεοφερμένος

Η Margr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εννοώ αν τα έγραψε κάποιος χθες και μπορούσε να τα ανεβάσει σε pdf. Θα πάρει καιρό να βγουν επίσημα.
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Εννοώ αν τα έγραψε κάποιος χθες και μπορούσε να τα ανεβάσει σε pdf. Θα πάρει καιρό να βγουν επίσημα.
Από όσο ξέρω τα γράφουν σε χαρτιά που παραδίδουν στους καθηγητές, οχι σε pdf...
 

Margr

Νεοφερμένος

Η Margr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τα γράφουν σε χαρτιά και μετά αν θέλουν οι μαθητές τα κρατούν.
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Τα γράφουν σε χαρτιά και μετά αν θέλουν οι μαθητές τα κρατούν.
Είμαι αρκετά σίγουρη όχι η αναδημοσίευσή τους θεωρείται παράνομη, αλλιώς θα το κάναν όλοι και θα τα αναρτούσε ο ίδιος ο οεφε ή όπως λέγεται. Ούτως ή άλλως ο ΟΕΦΕ είναι χρήσιμος μόνο γιατί έτσι ''καίγονται'' θέματα, όχι για τα ίδια τα θέματα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top