Ποια είναι η γνώμη σας για τα Αρχαία Ελληνικά;

Πώς σας φαίνονται τα αρχαία από άποψη δυσκολίας;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνονται μέτρια!! Εσείς τι πιστεύετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνονται πολύ εύκολα(όσον αφορά το γνωστο)
Στο άγνωστο είναι λίγο δύσκολα αλλά...τα καταφέρνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Είναι δύσκολο μάθημα και απαιτεί συστηματικό διάβασμα και συγκεντρωση, όπως όλα άλλωστε... ουφ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Eίναι πάαααααααααρα πολλά....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Όντως είναι πολλά. Αλλά εντάξει, παλεύονται. Στο άγνωστο τα πάω καλά τελευταία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaggelia

Νεοφερμένος

Η ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σιδηρόκαστρο (Σέρρες). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το γνωστό είναι εύκολο αλλά θέλει καλό και συγκενρωμένο δίαβασμα αλλιώς δεν βγαίνει ιδιαίτερα ο αριστοτέλης.Το άγνωστο μου φαίνεται πολύ δύσκολο.Δεν μπορώ να τα βγάλω περα..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

P_Afroditi

Νεοφερμένος

Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τα αρχαία είναι πολύ δύσκολο μάθημα!Θέλει συστηματικό διάβασμα και καλό.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleno0zZz

Νεοφερμένος

Η eleno0zZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια γραφουμε τν παρασκευη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Καλή επιτυχία! Εγώ την Τετάρτη γράφω Πολιτεία..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τα αρχαία είναι βατά, αλλά θέλουν διαβασμα (γμτ). Εγώ τον Αριστοτέλη τον βρίσκω εύκολο, ειδικά σε σχεση με τον Πλάτωνα και τα παραμυθάκια του! Μακάρι να έπεφτε και φέτος Αρίστος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@RY

Νεοφερμένος

Η mary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παρακολούθησα με αμείωτο ενδιαφέρον την εκπομπη που παρουσιασε η Πεμη Ζουνη στο σκαι για τον Πλατωνα .Καταπληκτικη περιγραγραφή,λεπτομερεστατη,περιεκτικη.Επισης μου αρεσε το γεγονος οτι παρουσιαζονταν ολα παραστατικά με πληθος εικόνων .Εκανε εκτενή αναφορά στην πολιτεία συγκεκριμενα και προσωπικά μου φανηκε πολύ χρήσιμη αποκομισα πολλες ενδιαφέρουσες πληροφορίες .πραγματικά αξιζει να το δειτε οταν το βαλει επαναληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lachesis

Νεοφερμένος

Η Lachesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ήταν εξαιρετικό! Όσα περισσότερα μαθαίνουμε για κάτι τόσο καλύτερα το κατανοούμε και μας αρέσει πιο πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Την παρακολούθησα κι εγώ τη συγκεκριμένη εκπομπή, μαζί με την Ειμαρμένη. Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά, μήπως το παρατηρήσατε κι εσείς. Κάθε φορά που η Πέμη Ζούνη έλεγε "Πλάτωνας", τελείωνε, ή ήταν η ιδέα μου;

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaggelia

Νεοφερμένος

Η ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σιδηρόκαστρο (Σέρρες). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έγω δεν την παρακολούθησα.:(Πότε θα την βάλουν σε επανάληψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Μπορείς να μπεις στην ιστοσελίδα greek-video.net/tv-series εκεί θα βρεις την εκπομπή και θα μπορείς να δεις όποιο επεισόδιο θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lachesis

Νεοφερμένος

Η Lachesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Την παρακολούθησα κι εγώ τη συγκεκριμένη εκπομπή, μαζί με την Ειμαρμένη. Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά, μήπως το παρατηρήσατε κι εσείς. Κάθε φορά που η Πέμη Ζούνη έλεγε "Πλάτωνας", τελείωνε, ή ήταν η ιδέα μου;

:P

Μπορείς να το πεις κι έτσι!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos P.

Νεοφερμένος

Ο Giorgos P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρε παιδιά όταν τελειώσουμε τι θα έχετε κρατήσει από τη φετινή χρονιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
απ οτι ξερω δεν εχουν σωθει ολα τα εργα του πλατωνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top