Πλατεία Αττικής

Κωνσταντίνα

New member

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Θεωρείτε ότι η πλατεία αττικής είναι σχετικά ασφαλής περιοχή ώστε να μετακομίσω;

Μάρκος Βασίλης

Well-known member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε MSc in Cognitive Systems, OUC και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 994 μηνύματα.
Ανάλογα το πού ακριβώς λες. Κοντά στον σταθμό, προς Αχαρνών, κάπου αλλού; Επίσης, σχετικά είναι αυτά.Το μέρος το ξέρω μόνο λόγω παλαιότερης δουλειάς, δεν είχα ποτέ κάποια αίσθηση ανασφάλειας ό,τι ώρα κι αν βρέθηκα εκεί, αλλά αυτά είναι και τελείως υποκειμενικά.

Κωνσταντίνα

New member

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Θεωρείτε ότι η πλατεία αττικής είναι μια καλή και σχετικά ασφαλής περιοχή για να μετακομίσω;

Διομήδης Κουκουβάγιας

Active member

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Αν είναι να πας έτσι, όχι πολύ, και δεν αστειεύομαι καθόλου.

Συνημμένα

• 375.1 KB Εμφανίσεις: 6

Λένω

Well-known member

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,268 μηνύματα.
Θα πρότεινα καλύτερα να επιλέξεις μία άλλη περιοχή!
Εγώ πάντως δεν θα πήγαινα να μείνω εκεί!

PanosGR

Well-known member

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Θεωρείτε ότι η πλατεία αττικής είναι σχετικά ασφαλής περιοχή ώστε να μετακομίσω;
Καλύτερα βρες άλλη περιοχή. Χρησιμοποιώ κάθε μέρα τον Σταθμό Αττικής, περνάω με το λεωφορείο από την Πλατεία Αττικής, αλλά και τη Λιοσίων. Δεν είναι και η καλύτερη περιοχή που μπορείς να βρεις. Πολλά ναρκωτικά.

ioannaion

Well-known member

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) . Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Όχι. Πολλά ναρκωτικά, πολύ κλοπή...

Αλκης Κ.

Active member

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 184 μηνύματα.

Μάρκος Βασίλης

Well-known member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε MSc in Cognitive Systems, OUC και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 994 μηνύματα.
Κάτι άλλο που είναι σημαντικό είναι αν θα πας να μείνεις μόνη σου ή με κάποιους άλλους - οικογένεια/φίλοι/συγκάτοικοι/σύντροφος.

airtrelomike13

Active member

Ο airtrelomike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
OXI. Kαι γενικά απέφευγε το Κέντρο καλύτερα. Γεννήθηκα και μεγάλωσα στην Αθήνα τα μισά μου χρόνια. Μέναμε στα παλιά καλά Πατήσια. Όποτε τυγχάνει και πάω από το παλιό μας το σπίτι απέξω , ας μη σχολιάσω καλύτερα. Περιοχές τύπου Πλατεία Αττικής, Πλατεία Αμερικής, Πλατεία Βικτωρίας, Πατήσια, Κυψέλη ΑΠΟΦΥΓΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ. Θα σου πρότενα να πας σε περιοχές τύπου Πανόρμου, Ηλιούπολη, Νέα Σμύρνη, Νέος κόσμος, Καισαριανή, Ζωγράφου άντε Παγκράτι στη χειρότερη που είναι λίγο Κυψέλη. Όσο το σηκώνει η οικονομική σου τσέπη. Του χρόνου θα πάω να μείνω ξανά Καισαριανή, καθώς μου άρεσε σαν γειτονιά, αλλά θα συγκατοικήσω με το ξαδερφό μου, καθώς τα ενοίκια έχουν πάει στα ύψη.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...