Παράταση μεταπτυχιακού

sparaskeg

Νεοφερμένος

Η Παρασκευή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!! Εχω ζητήσει παράταση ενός μήνα στο μεταπτυχιακό μου και έχω τρελαθεί από το άγχος μήπως απορριφθεί και με διαγράψουν. Να σημειωθεί πως αρχές Ιουνίου είχε σταλεί στην καθηγήτρια η διπλωματική για διορθώσεις. Μου έλεγε πως θα μου τη στείλει τον Ιούλιο πράγμα που δεν έγινε. Γενικά με πήγαινε από εβδομάδα σε εβδομάδα, μέχρι που έστειλα αρχές Αυγούστου στη γραμματεία καθώς δεν πήγαινε άλλο. Μετά τα παράπονα μου την έστειλε όλη διορθωμένη σε μια νύχτα. Έκανα όλες τις διορθώσεις την έστειλα σε μια εβδομάδα, έκανα και τη μορφοποίηση κ έπρεπε να εγκριθεί απ τον άλλο επιβλέποντα. Μην πολυλογώ δεν κατάφερα να παρουσιάσω ως τέλη Σεπτεμβρίου. Έψαχνα τον δεύτερο επιβλέποντα μέχρι την τελευταία μέρα υποβολής της αίτησης παράτασης και δεν τον έβρισκα. Ενημέρωσα πάλι τη γραμματεία π μου είπε πως δεν είναι αρμόδια. Είμαι στο σκοτάδι ακόμα, δεν ξέρω πότε θα έχω ενημέρωση από τη γραμματεία. Φοβάμαι πολύ όμως μην πάνε χαμενα. Να σημειωθεί πως από τα 42 άτομα τα 28 ζήτησαν παράταση.
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Προβλέπεται έτσι και αλλιώς να πάρεις παράταση, αλλά ένα εξάμηνο.
Έναν μήνα μόνο δύσκολο να σας δώσουν, πρέπει να έχει γίνει κάτι το εξαιρετικό ή να φταίει κάποιος από μέσα για κάποιο πρόβλημα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
42 άτομα μεταπτυχιακό; τι διάλο είναι αυτό;
προπτυχιακό σε επανάληψη; :clapclap: τι ιδέες σκαρφίζονται οι Έλληνες μπανεπιστημιακοί;
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
42 άτομα μεταπτυχιακό; τι διάλο είναι αυτό;
προπτυχιακό σε επανάληψη; :clapclap: τι ιδέες σκαρφίζονται οι Έλληνες μπανεπιστημιακοί;
Δεν θες να σου πω πόσοι ήμασταν στο LSE...😂
Πάντως, αν σπάνε οι φοιτητές σε επιλογής, όπως στο δικό μας, δεν ανεβαίνεις πάνω από τους 20 σε κάθε μάθημα (και πολύ λέω)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top