Πανεπιστήμια: Τέλος για τους φοιτητές τα rapid, ελέγχοι πιστοποιητικών, Edupass

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,385 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,294 μηνύματα.
Επί τέλους, στα τσακίδια αυτά τα άχρηστα ημίμετρα.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
κατι που επρεπε να χει γινει εδω και τουλαχιστον 3 μηνες.τωρα φυσικα που πεφτουν στις δημοσκοπησεις το κανανε
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Το μυαλό μου αφού έφυγα απο το εμβολιαστικό κέντρο χθες :
"Εαν κολλήσω covid πρέπει σύμφωνα με το πρωτόκολλο του πανεπιστήμιου να μείνω 10 μέρες καραντίνα. Εαν όμως είμαι απλά στενή επαφή, αλλά έχω κάνει τρίτη δόση, δεν χρειάζεται. Και έτσι δεν θα χάσω μαθήματα.

Βέβαια ποια η πιθανότητα να είμαι στενή επαφή κρούσματος και να μην κολλήσω και εγώ ; Οπότε να πρέπει να μείνω καραντίνα τελικά είτε έχω κάνει την τρίτη δόση είτε όχι; Πω πω,σαν να μην πολυσυμφέρει το deal, μάλλον δεν το σκέφτηκα και πολύ...".

Βλέποντας και αυτό...έχουμε emoji για αυτομούτζωμα ; :hehe:
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Δεν ξέρω πότε αποφασίστηκε αυτό, αλλά στη Φιλοσοφική Σχολή του ΕΚΠΑ έπαψαν να κάνουν ελέγχους ήδη ένα μήνα πριν τις διακοπές του Πάσχα :P
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,294 μηνύματα.
Δεν ξέρω πότε αποφασίστηκε αυτό, αλλά στη Φιλοσοφική Σχολή του ΕΚΠΑ έπαψαν να κάνουν ελέγχους ήδη ένα μήνα πριν τις διακοπές του Πάσχα :P
Στη φιλοσοφική του ΑΠΘ έχουμε να δούμε έλεγχο από Δεκέμβρη τουλάχιστον. Το πιο αστείο ήταν ότι για ένα διάστημα ( από το Δεκέμβρη ) είχε μόνο σε μία από τις δύο εισόδους έλεγχο που δεν ήταν καν η κύρια είσοδος. Κάπου και σε εμάς ένα-δύο μήνες πριν το κλείσιμο για το Πάσχα εχάθηκε και από εκεί.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Πάντως εμάς πολλές φορές δεν μας έλεγχαν καν στην είσοδο. Μόνο όποτε είχαν όρεξη 😂
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Στο ΠΑΔΑ 2 πάντως υπήρχε κανονικός έλεγχος!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top