Πανελλαδικές 2020: Χαμηλοί βαθμοί στην Έκθεση

stamoul1s

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα. Παρατήρησα ότι στο λύκειό μου δεν υπήρχαν καλοί βαθμοί στην έκθεση ο καλύτερος 14 να φανταστειτε, και γενικά μεγάλες αποκλίσεις στις προσδοκίες των παιδιών. Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει ανάλογο φαινόμενο σε άλλο λύκειο ή αν απλά δεν είμαστε πολύ της έκθεσης στο λύκειο μας... τελικά!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Γεια σου Γιάννη, από τα στατιστικά στοιχεία φάνηκε αυτό που αναφέρεις. Χαμηλές βαθμολογίες γενικά στην Έκθεση.
 

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Παντου ετσι ειναι αδερφε!! Αν δεις και εχεις δει και τα αλλα θεματα στο ischool πολλοι βαθμοι στην εκθεση επεσαν κατω των προσδοκιών των περισσότερων λογω του νεου συστηματος (και με αποκλισεις κοντα στις 10 μοναδες μεταξυ καποιων εξεταστων)
.
 

stamoul1s

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σου Γιάννη, από τα στατιστικά στοιχεία φάνηκε αυτό που αναφέρεις. Χαμηλές βαθμολογίες γενικά στην Έκθεση.
Φιλαράκι καλησπέρα. Έχασα όλες μου τις προτιμήσεις από δεκάρι στην έκθεση, δεν μπορώ να καταλάβω πως βαθμολόγησαν, από πού μου έκοψαν τόσο πολύ...Σαν να μην τα διόρθωσαν καθολου η κατάσταση, όλο 9-10-11 βαθμοί...τι να πεις και ποιος θα σε ακούσει
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top