[Πανελλήνιες 2021] Τα πάντα για τις μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

οθεσσαλονικιος

Νεοφερμένος

Ο οθεσσαλονικιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Πήρα και εγώ την μετεγγραφή.το email στην αίτηση είναι το ιδρυματικό και όχι το κανονικό μου λέτε να υπάρξει υπάρξει πρόβλημα με τα δικαιολογητικά?
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

Chrisa

Νεοφερμένος

Η Chrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πήρα και εγώ την μετεγγραφή.το email στην αίτηση είναι το ιδρυματικό και όχι το κανονικό μου λέτε να υπάρξει υπάρξει πρόβλημα με τα δικαιολογητικά?
Ωχχ!κεγω το ίδιο έκανα ...γιατί μου το είχε βάλει αυτόματα το σύστημα και είπα να μην το πειράξω!
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι επειδή δεν θυμάμαι όταν θα μας ζητήσουνε τα δικαιολογητικά θα τα στείλουμε ηλεκτρονικά;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι επειδή δεν θυμάμαι όταν θα μας ζητήσουνε τα δικαιολογητικά θα τα στείλουμε ηλεκτρονικά;;
Ναι ηλεκτρονικα βασικα , οι γραμματειες πλεον δυσκολα δεχονται κοσμο. Ισως να ζητησουν και κουριερ.
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ναι ηλεκτρονικα βασικα , οι γραμματειες πλεον δυσκολα δεχονται κοσμο. Ισως να ζητησουν και κουριερ.
ναι σωστα με κουριερ.. θενξξ :-*
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

και κατι αλλο για να ειμαι σίγουρη εγω ζητησα απο την γραμματεια του ηρακλειου βεβαίωση εγγραφής μου εστειλε βεβαιωση σπουδών το ιδιο ειναι ετσι να μην κανω καμια μλκια παλι το ρωταω να επιβεβαιωθώ :D
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
ναι σωστα με κουριερ.. θενξξ :-*
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

και κατι αλλο για να ειμαι σίγουρη εγω ζητησα απο την γραμματεια του ηρακλειου βεβαίωση εγγραφής μου εστειλε βεβαιωση σπουδών το ιδιο ειναι ετσι να μην κανω καμια μλκια παλι το ρωταω να επιβεβαιωθώ :D
Στην ηλικια μας οι μλκιες επιβαλονται.
Οχι σωστα τα εκανες και σωστα σου εστειλε, το χαρτι αυτο εχει πολλα διαφορετικα ονοματα αναλογα την σχολη, αλλα ειναι το ιδιο. κουλ.
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Στην ηλικια μας οι μλκιες επιβαλονται.
Οχι σωστα τα εκανες και σωστα σου εστειλε, το χαρτι αυτο εχει πολλα διαφορετικα ονοματα αναλογα την σχολη, αλλα ειναι το ιδιο. κουλ.
ωραία το πήρα 1/11 2021 οπότε κομπλέ είμαι πάμε θεσσαλονικηηηη :-* :-*
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

vds3

Νεοφερμένος

Ο vds3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπερα.Οσοι πηραμε μετεγγραφη θα μπορουμε τον Ιανουαριο να παρουμε την βεβαιωση σπουδων που χρειαζεται για την αναβολη στρατου ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.

vds3

Νεοφερμένος

Ο vds3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Απο το τμημα προορισμου ετσι ?Εννοω θα εχει ολοκληρωθει η διαδικασια της εγγραφης ?
ναι προορισμου ...αν εισαι αθηνα , την βεβαιωση θα την παρεις κατα αρχες φεβρουαριου. αν εισαι του 2022-23 δεν εχεις θεμα.
 

vds3

Νεοφερμένος

Ο vds3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

οθεσσαλονικιος

Νεοφερμένος

Ο οθεσσαλονικιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Βεβαίωση εγγραφής από το τμήμα προορισμού(ΕΚΠΑ) δεν μπορεί να δοθεί Ιανουάριο και για εστια στο ΦΕΠΑ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Βεβαίωση εγγραφής από το τμήμα προορισμού(ΕΚΠΑ) δεν μπορεί να δοθεί Ιανουάριο και για εστια στο ΦΕΠΑ;
Αυτο που λες τωρα ειναι κατι παραπανω. Θα πρεπει να ανοιξουν και οι αιτησεις εστιων επισης για να εχει νοημα. Κ βεβαιωση σπουδων σαφως ειναι το σιγουρο . Μια και ιδια ειναι για ολα εκτος στρατο.
 

vds3

Νεοφερμένος

Ο vds3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης που ζηταει εχει σημασια αν μπω να το βγαλω με τα δικα μου taxis η των γονιων μου ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.

Mr.Finance

Νεοφερμένος

Ο Mr.Finance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέραα,

Πέρασα στον Παπει πληροφορική.
Έρχομαι από πανεπιστήμιο Θεσσαλίας.
Πότε μπορούμε να δηλώσουμε τα μαθήματα για να πάρουμε τα βιβλία?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Καλησπέραα,

Πέρασα στον Παπει πληροφορική.
Έρχομαι από πανεπιστήμιο Θεσσαλίας.
Πότε μπορούμε να δηλώσουμε τα μαθήματα για να πάρουμε τα βιβλία?
Δεν μπορεις , θελεις κωδικους παπει.
Να ευχεσαι το παπει να δωσει κωδικους τον γεναρη και να ειναι και ανοιχτος ο ευδοξος.
Το παπει εχει κακο ονομα στο δωσιμο κωδικων.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top