[Πανελλήνιες 2021] Τα πάντα για τις μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιωργος0303

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος0303 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια με τις ενστασεις τι παιζεται? Και πως λειτουργουν? Θελω να πω ειναι με μορια ή οχι
Επισης οι φοιτητες που κανουν ενσταση παιρνουν τελικα την μετεγγραφη?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,547 μηνύματα.
Παιδια με τις ενστασεις τι παιζεται? Και πως λειτουργουν? Θελω να πω ειναι με μορια ή οχι
Επισης οι φοιτητες που κανουν ενσταση παιρνουν τελικα την μετεγγραφη?
Ειναι αχρηστες εκτος και υπαρχει σπρωξιμο.
Λεει οτι ειναι δυνατες μονο αν εχει κανει λαθος το υπουργειο.
Εσυ ομως θα την κανεις.
Τελευταια χρονια που δουλεψαν καπως δημιουργικα ηταν το 2019 ( 800) ενω το 2018 ηταν 2000+
 

Γιωργος0303

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος0303 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ειναι αχρηστες εκτος και υπαρχει σπρωξιμο.
Λεει οτι ειναι δυνατες μονο αν εχει κανει λαθος το υπουργειο.
Εσυ ομως θα την κανεις.
Τελευταια χρονια που δουλεψαν καπως δημιουργικα ηταν το 2019 ( 800) ενω το 2018 ηταν 2000+
Εχω εναν φιλο που εκανε ενσταση. Και εχει ανεργο γονεα. Θα παιξει ρολο αυτο? Εννοω μηπως θα εχει περισσοτερες πιθανοτητες να την παρει τελικα?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,547 μηνύματα.
Εχω εναν φιλο που εκανε ενσταση. Και εχει ανεργο γονεα. Θα παιξει ρολο αυτο? Εννοω μηπως θα εχει περισσοτερες πιθανοτητες να την παρει τελικα?
Η ενσταση στην αρχη σε ρωτα να πεις πιο ειναι το λαθος που εκανε το υπουργειο , οποτε καταλαβαινεις .Μαλλον δεν θα την εξετασουν καθολου.
 

Γιωργος0303

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος0303 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα.θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.μετα από 10 χρόνια αποφάσισα να δώσω πανελλήνιες .Περασα σε σχολή εκτός της πόλης μου και έκανα αίτηση μετεγγραφής.Δεν την πήρα ένα τέλει είχα οικονομικά και κοινωνικά κριτήρια άνεργη με δύο γονείς με αναπηρία 67% και άνω.Θα κάνω κατεξαιρεση ως κυοφορούσα (είμαι στον 4ο μήνα).Ως άνεργη αλλά και άγαμη μητέρα διότι δεν είμαι παντρεμένη έχω πιθανότητα να την πάρω?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,547 μηνύματα.
Καλησπέρα.θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.μετα από 10 χρόνια αποφάσισα να δώσω πανελλήνιες .Περασα σε σχολή εκτός της πόλης μου και έκανα αίτηση μετεγγραφής.Δεν την πήρα ένα τέλει είχα οικονομικά και κοινωνικά κριτήρια άνεργη με δύο γονείς με αναπηρία 67% και άνω.Θα κάνω κατεξαιρεση ως κυοφορούσα (είμαι στον 4ο μήνα).Ως άνεργη αλλά και άγαμη μητέρα διότι δεν είμαι παντρεμένη έχω πιθανότητα να την πάρω?
Που μενεις και που ειναι η σχολη?
 

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Μένω Αθήνα και η σχολή που με ενδιαφέρει είναι στην Αθήνα..Είχα περάσει Πάτρα!
Οι κυοφορούσες είναι στις κατηγορίες κατ εξαίρεση μετεγγραφων!!
Εύχομαι με το καλό το μωράκι να το πάρεις αγκαλιά και να έρθει και η μετεγγραφή σου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,547 μηνύματα.
Μένω Αθήνα και η σχολή που με ενδιαφέρει είναι στην Αθήνα..Είχα περάσει Πάτρα!
καταλαβα σε εφαγαν τα τεκμηρια.
Η περιπτωση σου ειναι καραμπινατη του νομου και σχεδον σιγουρη .
Νομιζω οτι εχεις ποσοστο επιτυχιας πανω απο 90%
Δεν λεω 100% γιατι ειχα μια περιπτωση περυσι εγγυου που δεν της την εδωσαν γιατι έμενε σε αλλο νομο απο την σχολη.
Εσυ ομως δεν εχεις τετοιο κωλημα. Καλη επιτυχια και φροντισε τα χαρτια απο δντη δημοσιου νοσοκομειου
 

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά χίλια ευχαριστώ..και σε εσάς χίλια καλά!Θα έχω μια βεβαίωση του γιατρού μου και μια από δημόσιο νοσοκομείο διευθυντή.Ειμαι καλυμμένη νομίζω!!Θέλουν τίποτα άλλο?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,547 μηνύματα.
Παιδιά χίλια ευχαριστώ..και σε εσάς χίλια καλά!Θα έχω μια βεβαίωση του γιατρού μου και μια από δημόσιο νοσοκομείο διευθυντή.Ειμαι καλυμμένη νομίζω!!Θέλουν τίποτα άλλο?
Οχι αυτα. το μωρακι στην κοιλια εχεις δεν εχεις αλλο?
 

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,547 μηνύματα.
Όχι το πρώτο μου είναι😊😊😊
ωραια ... με τα χαρτια των γυναικολογων υποστηριζεις την εγκυμοσυνη αλλα ας το ενισυσουμε με μονογονεικοτητα.
Θα πας στο κεπ να σου βγαλουν καποιο σχετικο χαρτι οικογενειακης καταστασης που πιθανων να δειχνει την μονογονεικοτητα ( αν και το παιδι δεν εχει απογραφει ακομα) και στο ληξιαρχειο χαρτι αγαμιας.
Ολα αυτα θα τους τα ανεβασεις με την αιτηση. επισης βαλε και ενα εκκαθαριστικο να δειχνει τα εισοδηματα και αν εχεις χαρτι ανεργειας ΟΑΕΔ.
Ετσι να το κυκλωσουμε το θεμα
 

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ωραια ... με τα χαρτια των γυναικολογων υποστηριζεις την εγκυμοσυνη αλλα ας το ενισυσουμε με μονογονεικοτητα.
Θα πας στο κεπ να σου βγαλουν καποιο σχετικο χαρτι οικογενειακης καταστασης που πιθανων να δειχνει την μονογονεικοτητα ( αν και το παιδι δεν εχει απογραφει ακομα) και στο ληξιαρχειο χαρτι αγαμιας.
Ολα αυτα θα τους τα ανεβασεις με την αιτηση. επισης βαλε και ενα εκκαθαριστικο να δειχνει τα εισοδηματα και αν εχεις χαρτι ανεργειας ΟΑΕΔ.
Ετσι να το κυκλωσουμε το θεμα
Λοιπόν έχω χαρτί ΟΑΕΔ που δείχνει την ανεργία..έχω πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης που δείχνει το δικό μου και των γονέων μου λόγω ότι δεν είμαι παντρεμένη..συν τις βεβαιώσεις αρκούν?είμαι οκ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ωραια ... με τα χαρτια των γυναικολογων υποστηριζεις την εγκυμοσυνη αλλα ας το ενισυσουμε με μονογονεικοτητα.
Θα πας στο κεπ να σου βγαλουν καποιο σχετικο χαρτι οικογενειακης καταστασης που πιθανων να δειχνει την μονογονεικοτητα ( αν και το παιδι δεν εχει απογραφει ακομα) και στο ληξιαρχειο χαρτι αγαμιας.
Ολα αυτα θα τους τα ανεβασεις με την αιτηση. επισης βαλε και ενα εκκαθαριστικο να δειχνει τα εισοδηματα και αν εχεις χαρτι ανεργειας ΟΑΕΔ.
Ετσι να το κυκλωσουμε το θεμα
Επίσης μέσα στο πιστοποιητικό που θα το εκδοσω τώρα αναγράφει ότι είμαι άγαμη νομίζω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,547 μηνύματα.
Λοιπόν έχω χαρτί ΟΑΕΔ που δείχνει την ανεργία..έχω πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης που δείχνει το δικό μου και των γονέων μου λόγω ότι δεν είμαι παντρεμένη..συν τις βεβαιώσεις αρκούν?είμαι οκ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Επίσης μέσα στο πιστοποιητικό που θα το εκδοσω τώρα αναγράφει ότι είμαι άγαμη νομίζω
Δεν ξερω αν γραφουν το αγαμη τα οικογενειακης καταστασης , αν το γραφει ειναι μια λεξη καπου , θα την δουν? του ληξιαρχειου ειναι πιο δυνατο πιο καραμπινατο
 

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν ξερω αν γραφουν το αγαμη τα οικογενειακης καταστασης , αν το γραφει ειναι μια λεξη καπου , θα την δουν? του ληξιαρχειου ειναι πιο δυνατο πιο καραμπινατο
Σωστός..ωραία.. χρειάζονται κάτι και από το αγόρι μου ή γλιτώνει το τρέξιμο για τώρα?😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,547 μηνύματα.
Σωστός..ωραία.. χρειάζονται κάτι και από το αγόρι μου ή γλιτώνει το τρέξιμο για τώρα?😂
Αυτο προς το παρον ειναι αθώο ,αργοτερα θα τον καταδικασουμε.
Μονογονεικοτητα δεν εχεις , το κλιμα παμε να φορτισουμε υπερ σου, νομιζω.
 

Αναστασακι

Νεοφερμένος

Η Αναστασακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αυτο προς το παρον ειναι αθώο ,αργοτερα θα τον καταδικασουμε.
Μονογονεικοτητα δεν εχεις , το κλιμα παμε να φορτισουμε υπερ σου, νομιζω.
Χαχαχχαχαχα..πάμε γερά λοιπόν και καλή μας επιτυχία!!θα σας ενημερώσω.. ευχαριστώ παααρα πολύ❤️
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,547 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top