Πανελλήνιες 2020

Vayia

Νεοφερμένος

Η Vayia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας είμαι μαθήτρια 3ης λυκείου, δεν πηγαίνω καθόλου φροντιστήρια και έχω τεράστιο θέμα με την φυσικη!! Δεν ξερω να λυνω καθολοθ άσκησεις και ο καθηγητής που εχουμε ειναι απλά ότι χειρότερο.. Δεν ξερω τι να κανω..
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Καλησπέρα σας είμαι μαθήτρια 3ης λυκείου, δεν πηγαίνω καθόλου φροντιστήρια και έχω τεράστιο θέμα με την φυσικη!! Δεν ξερω να λυνω καθολοθ άσκησεις και ο καθηγητής που εχουμε ειναι απλά ότι χειρότερο.. Δεν ξερω τι να κανω..
Αγόρασε ένα καλό βοήθημα (πχ του Σαββάλα) και πάρε το από την αρχή προσεκτικά στο τι διαβάζεις. Λύσε σιγά-σιγά όλες τις ασκήσεις του. :)
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Επίσης, παίζει το ενδεχόμενο να γραφτείς σε κάποιο κοινωνικό φροντιστήριο ή να βρεις από κάπου βοήθεια; Για παράδειγμα, μπορείς να απευθυνθείς σε κάποιον άλλο φυσικό του σχολείου;

Άλλη μία καλή πηγή είναι και το διαδίκτυο, αφού υπάρχουν αρκετά καλά sites με ασκήσεις φυσικής + θεωρία + θέματα + οπτικοακουστικό υλικό.

Και, φυσικά, κι εμείς εδώ είμαστε! :)
 

Seng

Νεοφερμένος

Ο Seng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα σας είμαι μαθήτρια 3ης λυκείου, δεν πηγαίνω καθόλου φροντιστήρια και έχω τεράστιο θέμα με την φυσικη!! Δεν ξερω να λυνω καθολοθ άσκησεις και ο καθηγητής που εχουμε ειναι απλά ότι χειρότερο.. Δεν ξερω τι να κανω..
Γιατί δεν κάνεις φροντιστήριο σε ένα τόσο βαρβάτο μάθημα κοπελιά;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top