Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Το παδα Γιάννη ενημέρωσε ότι από Δευτέρα θα βγει ανακοίνωση (στο τμήμα μας τουλάχιστον).
Οπότε περιμένουμε, ελπίζοντας να το τηρήσουν.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Το παδα Γιάννη ενημέρωσε ότι από Δευτέρα θα βγει ανακοίνωση (στο τμήμα μας τουλάχιστον).
Οπότε περιμένουμε, ελπίζοντας να το τηρήσουν.
Ωραια , αναμενουμε , ακουσα κατι παλαβα απο παιδια της ΔΕ και δεν μου αρεσαν.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γιάννη να σε ρωτήσω λένε από Δευτέρα θα βγάλουν ανακοίνωση στο πάδα δηλαδή το επόμενο που κάνουμε εμείς να στείλουμε δικαιολογητικά στο τμήμα προέλευσης για μετεγγραφή. Στα γιανεννα στο τμήμα έχει σε αρχεία μια αίτηση και μια υπεύθυνη δήλωση τα οποία πρέπει να στείλουμε για να μας διαγράψουν αλλά δεν λέει για γνήσιο υπογραφής αλλά απλά βάζουμε μια υπογραφή στο τέλος? Επίσης θα μας ζητηθούν και άλλα χαρτιά μετά για την ολοκλήρωση της εγγραφής στο τμήμα υποδοχής?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Γιάννη να σε ρωτήσω λένε από Δευτέρα θα βγάλουν ανακοίνωση στο πάδα δηλαδή το επόμενο που κάνουμε εμείς να στείλουμε δικαιολογητικά στο τμήμα προέλευσης για μετεγγραφή. Στα γιανεννα στο τμήμα έχει σε αρχεία μια αίτηση και μια υπεύθυνη δήλωση τα οποία πρέπει να στείλουμε για να μας διαγράψουν αλλά δεν λέει για γνήσιο υπογραφής αλλά απλά βάζουμε μια υπογραφή στο τέλος? Επίσης θα μας ζητηθούν και άλλα χαρτιά μετά για την ολοκλήρωση της εγγραφής στο τμήμα υποδοχής?
Γεια σου ζωη και χρονια πολλα , μου ελειψε το μωβ σου.
Κατσε γιατι με μπερδεψες τα δικαιλογητικα της μετεγγραφης τα στελνουμε στην σχολη αποδοχης ( αθηνα) οχι στην σχολη προελευσης ιωαννινα.
Καλα κανουν τα ιωαννινα και εχουν υποδειγματα , αλλα διαγραφη χωρις ισχυρη υπογραφη δεν γινεται.
Aυτο που θα ελεγα ειναι να κανεις κοπυ το λεκτικο της ΥΔ των ιωαννινων στην ΥΔ που θα εκδοσεις μεσω gov.gr.
Για την αιτηση νομιζω δεν θα υπαρχει θεμα.
Πριν την ολοκληρωση της εγγραφης θα ζητηθουν χαρτια απο το παδα, οπως κοπυ ταυτοτητας και φωτο και ισως δικη τους αιτηση.

Ζωη για πες τωρα αυτο τον ωραιο μωβ ναζιστικο σταυρο ,ποτε θα τον αλλαξεις!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χαχα Γιάννη χρονιαα πολλά!! Κάτσε να σου πω 😂 έβγαλε ανακοίνωση το τμήμα στα Γιάννενα και λέει για την διαγραφή να μας αποστείλετε την αίτηση και την υπεύθυνη δήλωση τα οποία τα έχουν ως αρχεία για να γίνει η διαγραφή σας. Εγώ όπως μου είχες είχες πει έκανα στο gov υπευθυνη δήλωση και γράφω προς τμήμα αγωγής και φροντίδας στην πρώιμη παιδική ηλικία Γιάννενα και στο κάτω δηλώνω ότι αυτά η αίτηση κ η δήλωση είναι ακριβή και αληθή και υπογράφονται από εμένα όπου απαιτείται. Τώρα η αίτηση κ υπεύθυνη δήλωση από τα Γιαννενα τα συμπληρώνω και υπογράφω απλά? Χαχαχα άμα σου πω αυτό το μωβ μόνο του έχει μπει 😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Χαχα Γιάννη χρονιαα πολλά!! Κάτσε να σου πω 😂 έβγαλε ανακοίνωση το τμήμα στα Γιάννενα και λέει για την διαγραφή να μας αποστείλετε την αίτηση και την υπεύθυνη δήλωση τα οποία τα έχουν ως αρχεία για να γίνει η διαγραφή σας. Εγώ όπως μου είχες είχες πει έκανα στο gov υπευθυνη δήλωση και γράφω προς τμήμα αγωγής και φροντίδας στην πρώιμη παιδική ηλικία Γιάννενα και στο κάτω δηλώνω ότι αυτά η αίτηση κ η δήλωση είναι ακριβή και αληθή και υπογράφονται από εμένα όπου απαιτείται. Τώρα η αίτηση κ υπεύθυνη δήλωση από τα Γιαννενα τα συμπληρώνω και υπογράφω απλά? Χαχαχα άμα σου πω αυτό το μωβ μόνο του έχει μπει 😂
Ωραια ειναι και ετσι, αρκει να μην εχει αλλη γνωμη η γιαννιωτισα κυρα.

Λοιπον εσυ εισαι καλοψυχο παιδι , τι τον θες τον αγκυλωτό? δηλαδη ο αγκυλωτος ενταξει ειναι η προσφατη ιστορια του ειναι απεχθης. Παντως αυτο το φωτεινο μωβ μου αρεσει.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γιάννη να σε ρωτήσω ξέρεις που άλλους εκτός από βιβλιοπωλεία μπορείς να εκτυπώσεις αρχεία?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Γιάννη να σε ρωτήσω ξέρεις που άλλους εκτός από βιβλιοπωλεία μπορείς να εκτυπώσεις αρχεία?
Ωπ ζωη σε ξεχασα... Οχι καλη μου δεν ξερω . Εκτος απο τα βιβλιοπωλεια και τα λεγομενα φωτοτυπαδικα.
Τωρα τελευταια βλεπω και μερικα που εχουν πινακιδα ιδιωτικα ΚΕΠ ( το ειδα στην γειτονια μου) Και αυτα τα ιδια κανουν. Μακαρι να σε ηξερα να στα εκανα εγω, εχω καλο πριντερ αλλα οχι συρραφή σπυραλ. Κανενα γνωστο σε γραφειο να στα κανει?Η αδελφη μου πηγαινε στο γραφειο του μπαμπα με δυο πακετα χαρτι και τυπωνε 800 σελιδες και μετα τα εκανε σπυραλ με τις οδηγιες της ρουλας.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη 😊😊ναι ναι αυτό να δω μήπως στην δουλειά του πατέρα μου γίνεται δουλεύει ευδαπ. Μήπως γίνεται και σε λογιστή?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη 😊😊ναι ναι αυτό να δω μήπως στην δουλειά του πατέρα μου γίνεται δουλεύει ευδαπ. Μήπως γίνεται και σε λογιστή?
Βεβαια γινεται.... οι λογιστες ειναι καλοι ανθρωποι. Στην ευδαπ δυσκολο πρεπει να πας το χαρτι εσυ, αλλα ξερει ο μπαμπας. Πες στο μπαμπα να μην κοβει το νερο στους φτωχους ανθρωπους.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Αυτό λέω και εγώ δύο αρχεία είναι που πρέπει να στείλω για να εκτυπωθουν δεν είναι πολλά 😂 γιαννη εμένα είναι φύλακας μακάρι να ήταν μέσα θα του το έλεγα 😅ευχαριστώ πολύ και παλιι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Αυτό λέω και εγώ δύο αρχεία είναι που πρέπει να στείλω για να εκτυπωθουν δεν είναι πολλά 😂 γιαννη εμένα είναι φύλακας μακάρι να ήταν μέσα θα του το έλεγα 😅ευχαριστώ πολύ και παλιι
Ενταξει τωρα 2-3 σελιδες δεν ειναι κατι ,μπορει καλλιστα και ο μπαμπας , νομιζα για σημειωσεις εξαμηνου.
Και εκει που ειναι ο μπαμπας κατι γινεται. Ειδες αυτη την διαφημιση με τον αγιο βασιλη που παει να βγει και η κυρα βασιλενα ,Μπαμ. του κλεινει την πορτα!
 

GregDel

Νεοφερμένος

Ο GregDel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Γιάννη να σε ρωτήσω ξέρεις που άλλους εκτός από βιβλιοπωλεία μπορείς να εκτυπώσεις αρχεία?
Τα κλασικά φωτοτυπάδικα... αν βέβαια είναι ανοικτά τώρα.
Αν είστε Θεσσαλονίκη και επείγεστε μπορώ να εξυπηρετήσω
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Όχι δυστυχώς δεν είμαι από Θεσσαλονίκη ευχαριστώ πολύ πάντως!!
 

Μanos23

Νεοφερμένος

Ο Μanos23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!Κάποιο νεότερο σχετικά με το πότε θα εκδωθούν τα αποτελέσματα των ενστάσεων μεταγραφών έχουμε;Το πιθανότερο είναι να βγουν πριν ή μετά την εξεταστική;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!Κάποιο νεότερο σχετικά με το πότε θα εκδωθούν τα αποτελέσματα των ενστάσεων μεταγραφών έχουμε;Το πιθανότερο είναι να βγουν πριν ή μετά την εξεταστική;
Τιποτα νεότερο. Ως προς την εξεταστικη δεν εχει νοημα αν θα βγουν την δευτερα ή μετα ενα μηνα ,εχει χαθει.
 

Kostakis26

Νεοφερμένος

Ο Kostakis26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γιάννη τώρα παρατήρησα ότι πριν έγραφα σε λάθος φόρουμ... 😅
Τελικά ισχύει ότι οι γραμματείες συνήθως δεν σε παίρνουν αν είναι όλα ΟΚ;
Μήπως κάποιο παιδί που έχει τελειώσει τις διαδικασίες , μπορεί να το επιβεβαιώσει ;
 

ΒΕΧ2

Νεοφερμένος

Ο ΒΕΧ2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους λοιπόν θέλω κάποιος να με ενημέρωσει τι ισχύει γι αυτή τη κατηγορία έχασα τη μεταγραφή για 50 μόρια λόγω βαθμού πανελλήνιων στο απθ και σμρ το απθ απεριψε 2 αιτήσεις (προφανώς ή λάθος δικαιολογητικά ή ψεύτικα κριτήρια) γινεται να πάρουν τους αμέσως επόμενους?? Επίσης αν οι 2 που απορρίφθηκαν είναι με τη κατηγορία των αδελφών μπορούν πάλι να το κάνουν και να πάρουν τους άμεσως επόμενους με οικονομικά και κοινωνικά κριτήρια? Ρωτάω γιατί νομίζω υπάρχει ένας νόμος που το επιτρέπει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Γιάννη τώρα παρατήρησα ότι πριν έγραφα σε λάθος φόρουμ... 😅
Τελικά ισχύει ότι οι γραμματείες συνήθως δεν σε παίρνουν αν είναι όλα ΟΚ;
Μήπως κάποιο παιδί που έχει τελειώσει τις διαδικασίες , μπορεί να το επιβεβαιώσει ;
Κωστακη κατ αρχη κοολ.
Ναι ισχυει δεν σου μιλανε προσωπικα αν ολα ειναι Οκ.
Ειδα την ανακοινωση του ΓΠΑ και πραγματι λεει αυτοι που ειδοποιηθηκαν να κανουν ενεργειες αυριο. Ομως ανακοινωση φαινεται να ειναι κεντρικη και αφορα ολες τις σχολες . Αυτο σημαινει οτι οι γραμματειες των τμηματων μπορει να το εμαθαν και αυτες απο αυτη την ανακοινωση και να θελουν τον χρονο τους.
Να πουμε οτι να κοπεις σε μετεγγραφη ειναι σπανιο. Μπορει να σε ειδοποίησαν και να μην το ειδες,μπορει και να μην ειδοποιησαν κανενα ακομα και να εχουν στο μυαλο τους να ειδοποιησουν.
Εσυ κανε ενα τηλεφωνημα αυριο και μετα μπες στην πλατφορμα. Αν ειχες θεμα θα σου ειχαν μιλησει πολυ πριν.
Καλο το ΓΠΑ αναλαμβαμει και την διαγραφη!
 
Τελευταία επεξεργασία:

GregDel

Νεοφερμένος

Ο GregDel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Γιάννη τώρα παρατήρησα ότι πριν έγραφα σε λάθος φόρουμ... 😅
Τελικά ισχύει ότι οι γραμματείες συνήθως δεν σε παίρνουν αν είναι όλα ΟΚ;
Μήπως κάποιο παιδί που έχει τελειώσει τις διαδικασίες , μπορεί να το επιβεβαιώσει ;
Βιολογικό Θεσσαλονίκης Δευτέρα έβγαλε τους κωδικούς που εγκρίθηκε η μετεγγραφή.
Σήμερα έστειλαν SMS για δημιουργία ιδρυματικού λογαριασμού
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top