Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Αγχώνομαι ρε παιδια... 6 μορια αρκουν?
 

Kleanth

Νεοφερμένος

Ο Kleanth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια...υπαρχει καποιος που γνωριζει μετα την ανακοινωση των αποτελεσματων πως θα γινει η εγγραφη στο τμημα ?
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια...υπαρχει καποιος που γνωριζει μετα την ανακοινωση των αποτελεσματων πως θα γινει η εγγραφη στο τμημα ?
Μολις βγουνε θα στειλει το Υπουργειο τις καταστασεις στα τμηματα ,και θα σε καλεσουνε απο την γραμματεια, να προσκομισεις τα δικαιολογητικα πουεπικαλεστηκες στην αιτηση σου..θε εχεις και εσυ λιγο το νου σου ομως!!
 

Kleanth

Νεοφερμένος

Ο Kleanth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μολις βγουνε θα στειλει το Υπουργειο τις καταστασεις στα τμηματα ,και θα σε καλεσουνε απο την γραμματεια, να προσκομισεις τα δικαιολογητικα πουεπικαλεστηκες στην αιτηση σου..θε εχεις και εσυ λιγο το νου σου ομως!!
Τελεια.. σε ευχαριστω πολυ!
 

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Γιάννη σε ρωτ
Ναι και των δυο . πιστευω οτι στην ηλεκτρονικη αιτηση θα ζητησουν
ΑΦΜ δικο σου
ΑΦΜ πατερα
ΑΦΜ μητερας
ΑΦΜ ενηλικων αδελφων.

Περισυ αν δεν εδινα αφμ μητερας δεν προχωρουσε παρακατω.

Βεβαια μπορεις να μην δωσεις ΑΦΜ πατερα ως μονογονεικος και να σου δωσουν το μοριο και την μετεγγραφη , Αλλα μετα οταν πας στην σχολη το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης και δει τον πατερα μεσα θα σε πεταξει εξω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



ΣΩΣΤΑ Ευχαριστω
Γιάννη θέλω να σε ρωτησω κατι σχετικά με αυτό. Εάν υπάρχει διαζυγίο και ο γονέας δεν γραφεται στο πιστποθητικο οικογενειακής κατάστασης θα επερνε το ένα μόριο? Η εγκυκλιοσ λέει ότι γράφονται τα εισοδήματα και των δυο χωρισμένων γονέων.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Γιάννη σε ρωτ
Γιάννη θέλω να σε ρωτησω κατι σχετικά με αυτό. Εάν υπάρχει διαζυγίο και ο γονέας δεν γραφεται στο πιστποθητικο οικογενειακής κατάστασης θα επερνε το ένα μόριο? Η εγκυκλιοσ λέει ότι γράφονται τα εισοδήματα και των δυο χωρισμένων γονέων.
Προφανως αναφερεσαι στο 1 μοριο του μονογονεικου παιδιου. Δεν ξερω να απαντησω.
Στο διαζυγιο υπολογιζονται τα εισοδηματα και των δυο γονεων, αν ομως η επιμελεια εχει ανατεθει στον ενα γονεα με δικαστικη αποφαση ( η οποια πρεπει να κατατεθει) τοτε υπολογιζονται τα εισοδηματα μονο αυτου του γονεα.
Τωρα γιατι στο πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης εμφανιζεται μονο ο ενας γονεας παλι δεν ξερω να το εξηγήσω? Δεν εχω απο που να αντλησω πληροφοριες.
Μηπως τελικα ο ενας γονεας ειναι γνωστος στην οικογενεια και αγνωστος στις αρχες? οποτε εχουμε περιπτωση μονογονεικοτητας? Ισως μπορει να απαντησει το ληξειαρχειου του αντιστοιχου δημου. Τωρα ομως ειναι λιγο αργα διοτι ειπαν οτι στις ενστασεις (αν συμβει το ατυχημα) δεν δεχονται λαθη του φοιτητη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Δεν ξέρω. Εντάξει πάντως ότι έγινε έγινε. Θέλω τα αποτελέσματα.... Ελπίζω να βγουν την επόμενη εβδομάδα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Δεν ξέρω. Εντάξει πάντως ότι έγινε έγινε. Θέλω τα αποτελέσματα.... Ελπίζω να βγουν την επόμενη εβδομάδα
Ασε τα αποτελεσμτα κατα μερος , θα ερθουν οταν ειναι να ερθουν και αφοσιωσου στις ζωνες αγωγιμοτητας και τους δεσμους υδρογονου να περασεις κανενα μαθημα. Και μην ξεχασεις τα μαθηματικα ,οι περισοτεροι χημικοι την πατατε εκει.
 

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Δεν μπορώ τα μαθηματικά
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Δεν μπορώ τα μαθηματικά
Να τα μπορέσεις, δεν ειναι πολλα 1 εξαμηνο. Δεν νοείτε φυσικος επιστημονας χωρις καποια μαθηματικα.
Δεν βλεπεις τωρα που καταφευγουν οι βιολογοι για να μαζεψουν τον ιο?
 

Γιωργος15773

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος15773 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι: υπάρχει δυνατότητα να δώσω κάποιο μάθημα στην εξεταστική του χειμερινού (Ιανουάριος - Φεβρουάριος 2021) στη σχολή που βρίσκομαι αυτή τη στιγμή, ώστε να μου αναγνωριστεί στη νέα σχολή; Ακόμα και αν έχει βγει η μετεγγραφή
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι: υπάρχει δυνατότητα να δώσω κάποιο μάθημα στην εξεταστική του χειμερινού (Ιανουάριος - Φεβρουάριος 2021) στη σχολή που βρίσκομαι αυτή τη στιγμή, ώστε να μου αναγνωριστεί στη νέα σχολή; Ακόμα και αν έχει βγει η μετεγγραφή
Εάν υπάρξει τέτοια καθυστέρηση, ναι.
Θα πρέπει όμως τα μαθήματα που θα δώσεις να έχουν αντιστοιχία με τα μαθήματα στο τμήμα που παίρνεις μετεγγραφή.
 

Γιωργος15773

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος15773 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ωραία, θα το έχω κατά νου, ακριβώς επειδή έχουν αντιστοιχία από ό,τι έχω δει.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι: υπάρχει δυνατότητα να δώσω κάποιο μάθημα στην εξεταστική του χειμερινού (Ιανουάριος - Φεβρουάριος 2021) στη σχολή που βρίσκομαι αυτή τη στιγμή, ώστε να μου αναγνωριστεί στη νέα σχολή; Ακόμα και αν έχει βγει η μετεγγραφή
Δεν μπορεις να δωσεις εξετασεις σε μια σχολη που εισαι διαγραμενος.
Το σεναριο να γίνουν οι διαγραφές τελος φεβρουαριου δεν παιζει.
Επισης το να περασεις μαθημα στην σχολη προελευσης δεν σε εξασφαλιζει οτι θα το αναγνωρισει η νεα σχολη.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top