Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Γιάννη το ξέρω ότι σε έχω ζαλίσει με τις απορίες μου αλλά σου υπόσχομαι ότι είναι η τελευταία. Στο υποθετικό σενάριο που η αδελφή μου δεν βάλει καθόλου Αγγλική Φιλολογία αλλά περάσει στην Ψυχολογία Ρεθύμνου τότε αυτή έρχεται Ιωάννινα μαζί μου ή ερχόμαστε και οι δύο στην Ψυχολογία Θεσσαλονίκης???
Υπενθυμίζω ότι είμαι πρωτοετής στην Ψυχολογία Ιωαννίνων, οι γονείς μένουν μόνιμα σε ιδιόκτητο σπίτι στη Θεσσαλονίκη και το εισόδημα είναι κάτω των 5000. Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.

Δεν με ζαλιζεις καθολου.
Αν η μικρη περασει ψυχολογια ρεθυμνου τοτε.
με εισοδημα 5000-12500 ερχεται η μικρη ιωαννινα
με εισοδημα 0-5000 τοτε ή η μικρη ιωαννινα ή και οι δυο θεσ/νικη,
δυο ψυχολογοι στο σπιτι, την εβαψε η μανα σου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα. Με 6 μόρια από οικονομικά κριτήρια τι πιθανότητες έχω από φυσικοθεραπεία Σπαρτης να πάρω μετεγγραφή στη φυσικοθεραπεία Θεσσαλονίκης; Έχω το δικαίωμα μετεγγραφής (βάση σχολής κτλ)
το περιβαλλον ειναι ιδιο με περυσι καπου στα 5,5 θα ειναι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Έχω τρεις ερωτήσεις:
1) Είναι σίγουρο ότι μπορείς να απορρίψεις την αίτηση μετεγγραφής εάν την πάρεις;
2) Μπορείς να κάνεις αίτηση μετεγγραφής (με οικονομικά κριτήρια) στο 2ο έτος;
3) (εάν ισχύουν τα προηγούμενα) Εάν τελικά την απορρίψεις δικαιούσαι να ξανά κάνεις την επόμενη χρονιά;
 

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Γιάννη έγραψες ότι
"με εισοδημα 0-5000 τοτε ή η μικρη ιωαννινα ή και οι δυο θεσ/νικη". Ποιος όμως επιλέγει τι από τα δύο θα γίνει. Εμείς ή το δυναμικό σύστημα??
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Έχω τρεις ερωτήσεις:
1) Είναι σίγουρο ότι μπορείς να απορρίψεις την αίτηση μετεγγραφής εάν την πάρεις;
2) Μπορείς να κάνεις αίτηση μετεγγραφής (με οικονομικά κριτήρια) στο 2ο έτος;
3) (εάν ισχύουν τα προηγούμενα) Εάν τελικά την απορρίψεις δικαιούσαι να ξανά κάνεις την επόμενη χρονιά;
1. Ναι ειναι σιγουρο δεν ζητας διαγραφη και τελειωνει εκει το θεμα.
2. Ναι με μορια σιγουρα μπορεις , με αδελφια οχι.
3. Ναι σιγουρα, η προηγουμενη μετεγγραφη φαινεται στην βεβαιωση εγραφης απο την παλια σχολη που ζητανε να καταθεσεις ως δικαιολογητικο στην νεα σχολη για τον δευτερο ελεγχο . Εκει αν δεν εχεις παρει λεει εισαγωγη απο πανελληνιες, Αν εχεις παρει μετεγγραφη λεει εισαγωγη απο μετεγγραφη, Θα μπορουσαν να το δουν και αυτοματα απο τα φοιτητολογια αλλα πιθανον το πεδιο δεν ειναι δυναμικο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιάννη έγραψες ότι
"με εισοδημα 0-5000 τοτε ή η μικρη ιωαννινα ή και οι δυο θεσ/νικη". Ποιος όμως επιλέγει τι από τα δύο θα γίνει. Εμείς ή το δυναμικό σύστημα??
Το συστημα ειναι φιλικο και κατατοπιστικο, εφοσον το εισοδημα ειναι κατω απο 5000 τοτε εσυ εχεις δυο επιλογες.
0-5000 και 5000-12500. Επιλεγεις την μια ή την αλλη και βλεπεις τι σου προσφερουν και μετα αποφασιζεις τι θα κανεις.
5000-12500 η μικρη ιωαννινα
0-5000 και οι δυο θεσ/νικη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Muffin18

Νεοφερμένος

Ο Muffin18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα, το τμήμα φυσικοθεραπείας στο πανεπιστήμιο δυτικής Αττικής στα πόσα μόρια μεταγραφής θα κλείσει;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Καλησπέρα, το τμήμα φυσικοθεραπείας στο πανεπιστήμιο δυτικής Αττικής στα πόσα μόρια μεταγραφής θα κλείσει;
Παροτι εχει μια ελαφρυνση απο την σπαρτη ειναι ή κεντρικη σχολη του αντικειμενου και μικρη σχολη.
Θα κρατησει τις δυναμεις της ,καπου εκει στα 5,5 μορια
 

Muffin18

Νεοφερμένος

Ο Muffin18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εκ μέρους ενός φίλου, δηλαδή τα 4 μόρια σχεδόν το αποκλείουμε;
 

Ηβη2

Νεοφερμένος

Η Ηβη2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Ξέρετε εάν στις παθήσεις που αναφέρονται στο παράρτημα της υπό στοιχεία Φ.151/17897/ Β6/2014 (Β ́ 358) ΚΥΑ στο #9 Πάσχοντες από συμπαγείς όγκους το 1 μόριο είναι και για τα άτομα που νόσησαν στο παρελθόν ?

Ευχαριστώ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Εκ μέρους ενός φίλου, δηλαδή τα 4 μόρια σχεδόν το αποκλείουμε;
Οχι δεν το αποκλειουμε. Η μετεγγραφη ειναι σαν την καλπη, οπου λογικοι συνειρμοί ανατρεπονται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα,

Ξέρετε εάν στις παθήσεις που αναφέρονται στο παράρτημα της υπό στοιχεία Φ.151/17897/ Β6/2014 (Β ́ 358) ΚΥΑ στο #9 Πάσχοντες από συμπαγείς όγκους το 1 μόριο είναι και για τα άτομα που νόσησαν στο παρελθόν ?

Ευχαριστώ
Εδω μετρα η γνωμη της 7μελους επιτροπης ή του νοσοκομειου.Οτι πουν αυτοι.
 

Alexia1

Νεοφερμένος

Η Alexia1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για μετεγγραφη για αρχιτεκτονικη Θεσ/κης απο Βολου ποσα μορια χρειαζομαι;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Για μετεγγραφη για αρχιτεκτονικη Θεσ/κης απο Βολου ποσα μορια χρειαζομαι;
Δυσκολο να πεις , μικρουλα σχολη , υπερ ισχυρος κοφτης.
Πολυ επιλεκτικες προτιμισεις ,πιθανα σεναρια κρυμενα και θεσ/νικη.
Απο δεν συμπληρωνει ως 4,5 μορια
 

Alexia1

Νεοφερμένος

Η Alexia1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δυσκολο να πεις , μικρουλα σχολη , υπερ ισχυρος κοφτης.
Πολυ επιλεκτικες προτιμισεις ,πιθανα σεναρια κρυμενα και θεσ/νικη.
Απο δεν συμπληρωνει ως 4,5 μορια
Οκ ευχαριστω.Με 3 μορια αρα εχω ελπιδες να παρω τη μετεγγραφη στη Θεσσαλονικη;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Οκ ευχαριστω.Με 3 μορια αρα εχω ελπιδες να παρω τη μετεγγραφη στη Θεσσαλονικη;
Ναι εχεις. Η μελετη του υπαιθ οταν εβαζε τους 3+ κοφτες ηταν να κοψει μετεγγραφες για θεσ/νικη και να μην συμπληρωνουν. Κατα ποσο θα το πετυχει θα δειξει.
 

Ηβη2

Νεοφερμένος

Η Ηβη2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Οχι δεν το αποκλειουμε. Η μετεγγραφη ειναι σαν την καλπη, οπου λογικοι συνειρμοί ανατρεπονται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εδω μετρα η γνωμη της 7μελους επιτροπης ή του νοσοκομειου.Οτι πουν αυτοι.

Οχι δεν το αποκλειουμε. Η μετεγγραφη ειναι σαν την καλπη, οπου λογικοι συνειρμοί ανατρεπονται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εδω μετρα η γνωμη της 7μελους επιτροπης ή του νοσοκομειου.Οτι πουν αυτοι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οχι δεν το αποκλειουμε. Η μετεγγραφη ειναι σαν την καλπη, οπου λογικοι συνειρμοί ανατρεπονται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εδω μετρα η γνωμη της 7μελους επιτροπης ή του νοσοκομειου.Οτι πουν αυτοι.
Γιάννη σ 'ευχαριστώ,
Από το νοσοκομείο έχουμε όλες τις γνωματεύσεις. Του χειρουργού, του ογκολόγου και του ογκολογικού συμβούλιο. Τώρα η χημειοθεραπείες και οι ακτινοβολίες έχουν τελειώσει και η μητέρα μου κάνει εξετάσεις κάθε 6 μήνες. Ποια είναι η 7μέλους επιτροπή ? Δλδ να προσθέσω το 1 μόριο ?
 

Γιαννης Εύβοια

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης Εύβοια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Για πολιτικές επιστήμες και δημόσια διοίκηση Αθηνών απο τμήμα πολιτικών επιστημών Κομοτηνής πόσα μόρια θέλω??
Έχω 8.5 και έχω γράψει 14375 θα καταφέρω να πάρω την μετεγγραφή???
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Γιάννη σ 'ευχαριστώ,
Από το νοσοκομείο έχουμε όλες τις γνωματεύσεις. Του χειρουργού, του ογκολόγου και του ογκολογικού συμβούλιο. Τώρα η χημειοθεραπείες και οι ακτινοβολίες έχουν τελειώσει και η μητέρα μου κάνει εξετάσεις κάθε 6 μήνες. Ποια είναι η 7μέλους επιτροπή ? Δλδ να προσθέσω το 1 μόριο ?

Παρακαλω
Τωρα λες οτι αφορα την μητερα οκ . Η μητερα δεν χρειαζεται απαραιτητα ειδικη 7μελη επιτροπη ( αυτη ειναι κυριως για τα παιδια να μπουν με το 5% ανευ εξετασων) που γινεται απαξ του ετους. Η μαμα θελει βεβαιωση δημοσιου νοσοκομειου με υπογραφη συντονιστου διευθυντού οτι πασχει απο την συγκεκριμενη #9 παθηση για να σου δωσει το 1 μοριο. Η βεβαιωση αυτη θα εξεταστει απο την σχολη σου και αν δεν ειναι ισχυρη θα αποριψει το 1 μοριο.
Αν δεν υπαρχει αυτη η βεβαιωση τοτε ειμαστε στο παραπεντε με τα νοσοκομεια σχεδον κλειστα.
Αν μπορεις να την παρεις αυριο εχει καλως, ανο οχι και θες να πας με αμφιβολια παλι καλως .
Αν θες, λες σχολη στοχο και τι αλλα μορια εχεις να κανουμε εκτιμιση κινδυνου.

Ωπ λες ογκολογικου συμβουλιου ,αυτο ακουγεται πολυ βαρυ χαρτι, μηπως εχει εκει σφραγιδα συντονιστου δντου?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Γιαννης Εύβοια

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης Εύβοια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Για πολιτικές επιστήμες και δημόσια διοίκηση Αθηνών απο τμήμα πολιτικών επιστημών Κομοτηνής πόσα μόρια χρειάζονται για μετεγγραφή
Εχω 8.5 μόρια και έχω γράψει 14375 θα καταφέρω να πάρω την μετεγγραφή?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top