Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Talia..

Νεοφερμένος

Η Talia.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γεια σας λοιπόν ως καινούρια και εγώ θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις σε ότι αναφορά τις μετεγγραφές
Ερώτηση 1η : Η διαφορά των 2750 είναι η διαφορά τον μορίων που έχω βγάλει εγώ και της σχολής που θέλω να πάρω μετεγγραφή;
Επόμενες ερωτήσεις θα γίνουν ανάλογα με την απάντηση που θα μου δοθεί για την 1η Ερώτηση 😂😂 ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Γεια σας λοιπόν ως καινούρια και εγώ θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις σε ότι αναφορά τις μετεγγραφές
Ερώτηση 1η : Η διαφορά των 2750 είναι η διαφορά τον μορίων που έχω βγάλει εγώ και της σχολής που θέλω να πάρω μετεγγραφή;
Επόμενες ερωτήσεις θα γίνουν ανάλογα με την απάντηση που θα μου δοθεί για την 1η Ερώτηση 😂😂 ευχαριστώ εκ των προτέρων
Τα μορια σου + 2750 = βαση σχολης μετεγγραφης
 

Talia..

Νεοφερμένος

Η Talia.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.

Talia..

Νεοφερμένος

Η Talia.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ερώτηση 2η : Εγώ πέρασα Γεωπονίας στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας και θέλω να πάρω μετεγγραφή για το Γεωπονίας στο Διπαε είμαστε 3 παιδιά στην οικογένεια εγώ ειμαι η μεγαλύτερη και το κατά κεφαλήν εισόδημα μας εδώ και χρόνια είναι κάτω από 3000 ευρώ (2800 περιπου) τεσπα με αυτά τα κριτήρια εγώ μαζεύω 6,5 μόρια έχω πιθανότητες να πάρω την μετεγγραφή ;

Υ.γ σε ότι αναφορά τον κόφτη 2750 Δεν υπάρχει θέμα πιάνω την βάση της μετεγγραφής
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωραια σου αρεσε , παμε παρακατω
😂😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Ερώτηση 2η : Εγώ πέρασα Γεωπονίας στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας και θέλω να πάρω μετεγγραφή για το Γεωπονίας στο Διπαε είμαστε 3 παιδιά στην οικογένεια εγώ ειμαι η μεγαλύτερη και το κατά κεφαλήν εισόδημα μας εδώ και χρόνια είναι κάτω από 3000 ευρώ (2800 περιπου) τεσπα με αυτά τα κριτήρια εγώ μαζεύω 6,5 μόρια έχω πιθανότητες να πάρω την μετεγγραφή ;

Υ.γ σε ότι αναφορά τον κόφτη 2750 Δεν υπάρχει θέμα πιάνω την βάση της μετεγγραφής
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


😂😂
Μαλιστα
Ειμαστε Γεωπονια ΠΔΜ και θελουμε να παμε Γεωπονια ΔΙΠΑΕ θεσ/νικη
Οι σχολες ειναι αντιστοιχες και ο κοφτης 2750 πληρουται.
Το κλειδι ειναι στο τεσπα που λες και ειναι ουαου απο πλευρας μοριων. Με 2800 κατα κεφαλη εχεις 6 μορια απο οικονομικα κριτηρια και αλλα 2,5 απο τριτεκνια το συνολο 8,5 μορια.
Τα 8,5 μορια ειναι ακαταμαχητα και η μετεγγραφη σου για ΔΙΠΑΕ ειναι παραπανω απο σιγουρη.
 

Talia..

Νεοφερμένος

Η Talia.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μαλιστα
Ειμαστε Γεωπονια ΠΔΜ και θελουμε να παμε Γεωπονια ΔΙΠΑΕ θεσ/νικη
Οι σχολες ειναι αντιστοιχες και ο κοφτης 2750 πληρουται.
Το κλειδι ειναι στο τεσπα που λες και ειναι ουαου απο πλευρας μοριων. Με 2800 κατα κεφαλη εχεις 6 μορια απο οικονομικα κριτηρια και αλλα 2,5 απο τριτεκνια το συνολο 8,5 μορια.
Τα 8,5 μορια ειναι ακαταμαχητα και η μετεγγραφη σου για ΔΙΠΑΕ ειναι παραπανω
Σε ευχαριστώ πολύ για ολα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Παρακαλω. Επειδη σε βλεπω να ταλαντευσαι στο κατα κεφαλην εισοδημα , να πω οτι αυτο θα στο πει ακριβως το συστημα κατα την διαδικασια της αιτησης οταν δωσεις τα αμκα και αφμ, δικο σου , μπαμπα,μαμας. Και στο τελος θα σου πει και τα συνολικα μορια μαζι με της 3τεκνιας.
 

joannaΚΑ

Νεοφερμένος

Η joannaΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Με 6,5 μόρια πόσο εφικτή είναι η μετεγγραφή μου από Νομική ΑΠΘ σε Νομική Αθήνα;;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

MaryLou

Νεοφερμένος

Η MaryLou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλημέρα σας, κάπου διάβασα ότι οι φετινές μετεγγραφές δε θα πραγματοποιηθούν, λόγο επικείμενου lock-down.Γνωρίζεται κάτι σχετικά;
 

MaryLou

Νεοφερμένος

Η MaryLou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλημέρα σας, κάπου διάβασα πως οι μετεγγραφές δεν θα πραγματοποιηθούν φέτος λόγου επικείμενου lockdown. Γνωρίζεται κάτι σχετικά με αυτό;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Καλημέρα σας, κάπου διάβασα ότι οι φετινές μετεγγραφές δε θα πραγματοποιηθούν, λόγο επικείμενου lock-down.Γνωρίζεται κάτι σχετικά;
Και να το στηριξουν στο οτι δεν ειναι απαραιτητες φετος λογω των εξ αποστασεως.
Θα το ειθελαν, αλλα θα στειλουν κακο πολιτικο μήνυμα οτι η χωρα θα ειναι σε lock down μεχρι το καλοκαιρι και δεν τους συμφέρει. Δεν εχω δει το δημοσιευμα αλλα Οχι θα γινουν.
 

MaryLou

Νεοφερμένος

Η MaryLou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
To ελπίζω. πάντως αργούν πολύ και είναι ήδη αρχές Νοεμβρίου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top