Πανελλήνιες 2021 ΕΠΑ.Λ.

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Για τους συντελεστές τι ισχύει στο επαλ;
Η κατάργηση αφορά μόνο τα γελ;
Όσοι δίνουν με το παλιό στα γελ και στα επαλ ισχυουν οι συντελεστές βαρύτητας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οι συντελεστές βαρύτητας καταργήθηκαν για ΦΕΤΟΣ ΜΟΝΟ στα ΓΕΛ ΕΠΑΛ κανονικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Υπάρχει παρα ιατρικό χωρίς αίμα? Εγώ θέλω να περάσω ιδεατά η Πολιτικές Επιστήμες ΑΠΘ ή Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠΑΜΑΚ. Αν δεν περάσω σε κάποιο απο αυτά Πολιτικές Επιστήμες Κομοτηνής και μετά Πολιτικές Επιστήμες ΕΚΠΑ Κοινωνιολγία όσο το δυνατόν λιγότερα μαθηματικά
Υπαρχουν παραιατρικα χωρίς αίμα
.. λογοθεραπεια εργοθεραπεια φυσικοθεραπεια κλπ
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Όσοι δίνουν με το παλιό στα γελ και στα επαλ ισχυουν οι συντελεστές βαρύτητας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καλό αυτο, γιατί στα γελ λογικά εξαιτίας αυτού θα υπάρξει μια μικρή αύξηση στις βάσεις
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Οπότε οι βάσεις θα εξαρτηθούν αποκλειστικά από τις επιδόσεις :) καλή επιτυχία σε όλους. Λίγο έμεινε!
 

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Στα ΕΠΑΛ δεν υπάρχει παλιό σύστημα διότι ούτε η ύλη άλλαξε ούτε αφαιρέθηκαν οι συντελεστές.
Το παλιό σύστημα που ανέφερα αφορούσε τα γελ... Γενικά ότι αλλαγές έγιναν φέτος αφορούσαν μόνο τα Γελ

Συντελεστές βαρύτητας έχουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οπότε οι βάσεις θα εξαρτηθούν αποκλειστικά από τις επιδόσεις :) καλή επιτυχία σε όλους. Λίγο έμεινε!
Σε ευχαριστούμε πολύ... 😊😊😊😊
 

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γράψατε σήμερα ειδικότητα?? Πώς σας φάνηκε?
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ρίχνοντας μια ματιά στα θέματα του Αοθ θα έλεγα πως είναι δυσκολότερο από πέρσι. Βέβαια δεν μπορώ να κρίνω γιατί δεν δίνω εγώ, απλά λέω πως μου φάνηκε😜
 

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγω ανατομία έδινα και ήταν πολύ πιο δύσκολα από πέρσι ... βασικα ειχε πολλες παγιδες και ερωτήσεις οπου οι απαντήσεις στο βιβλίο μέσα ήταν σε παρενθέσεις ...
Αλλά θεωρώ ότι τα πήγα καλά...
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Εγω ανατομία έδινα και ήταν πολύ πιο δύσκολα από πέρσι ... βασικα ειχε πολλες παγιδες και ερωτήσεις οπου οι απαντήσεις στο βιβλίο μέσα ήταν σε παρενθέσεις ...
Αλλά θεωρώ ότι τα πήγα καλά...

Μπράβο σε όλους έχω να πω.
Στην ανατομία από ότι είδα δεν βάλανε τίποτα από κυκλοφορικό εε
 

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μπράβο σε όλους έχω να πω.
Στην ανατομία από ότι είδα δεν βάλανε τίποτα από κυκλοφορικό εε
Έβαλαν ποια αρτηρία αιματωνει το κεφάλι τράχηλο κ άνω άκρα...Κ ποιες φλέβες περνούν αίμα από εκεί... Μόνο αυτό...
Έβαλαν γενικά ουροποιητικο αναπνευστικό και αίμα κατά κύριο ρόλο..λίγο πεπτικό 1 ερώτηση από γεννητικό.
Καθόλου από ενδοκρινεις αδένες...Αλλά λογικά λογο ότι κάποια σχολεία δεν τα είχαν διδαχτεί τα τελευταία κεφάλαια...

Σε ευχαριστούμε πολύ...😊😊😊😊
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Έβαλαν ποια αρτηρία αιματωνει το κεφάλι τράχηλο κ άνω άκρα...Κ ποιες φλέβες περνούν αίμα από εκεί... Μόνο αυτό...
Έβαλαν γενικά ουροποιητικο αναπνευστικό και αίμα κατά κύριο ρόλο..λίγο πεπτικό 1 ερώτηση από γεννητικό.
Καθόλου από ενδοκρινεις αδένες...Αλλά λογικά λογο ότι κάποια σχολεία δεν τα είχαν διδαχτεί τα τελευταία κεφάλαια...

Σε ευχαριστούμε πολύ...😊😊😊😊

Αντε ένα έμεινε η ΥΓΙΕΙΝΗ καλή επιτυχία!!!
Ευχομαι του χρόνου που δίνω εγώ να πάνε όλα καλά
 

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αντε ένα έμεινε η ΥΓΙΕΙΝΗ καλή επιτυχία!!!
Ευχομαι του χρόνου που δίνω εγώ να πάνε όλα καλά
Άντε ν δουμε τ Θ δούμε κ εκει...😊😊😊😊
Σε ευχαριστούμε πολύ.

Καλή σου επιτυχία σου εύχομαι για του χρόνου... αν θες καμία βοήθεια στα μαθήματα πες μου... Μόνο τις σελίδες δεν έχω αποστηθίσει ακόμα...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ σε λίγο θα κάνω και διατριβή πάνω σε αυτά...😋😋😋
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα πότε βγαίνουν φέτος; Εννοώ τα μόρια.
 

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα πότε βγαίνουν φέτος; Εννοώ τα μόρια.
Έλα μου ντε... Δεν ξέρω καθόλου... αν το πάνε σαν τις άλλες χρονιές λογικά γύρω στις 15 Ιουλίου ... δλδ 15μερες μετά την λήξη των γενικών μαθημάτων. Αν κάποιος γνωρίζει θα χαρώ πολύ να μάθω...😊😊😊
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Μακάρι. Να τελειώσει εν μέρει η αγωνία των παίδων όσο το δυνατόν το συντομότερο.
 

lenypap

Νεοφερμένος

Η lenypap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ανατομία σήμερα. Τι ήταν αυτό;;; Εμένα με δυσκόλεψαν αρκετά αυτά τα θέματα. Δεν έγραψα καθόλου καλά, όσο ήθελα δηλαδή... είχα πάρα πολύ άγχος και δεν μπορούσα με τίποτα να σκεφτώ καθαρά.
Στηρίζομαι στην υγιεινή τώρα. Για να δούμε 😁
Καλή επιτυχία παιδιά!!
 

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ανατομία σήμερα. Τι ήταν αυτό;;; Εμένα με δυσκόλεψαν αρκετά αυτά τα θέματα. Δεν έγραψα καθόλου καλά, όσο ήθελα δηλαδή... είχα πάρα πολύ άγχος και δεν μπορούσα με τίποτα να σκεφτώ καθαρά.
Στηρίζομαι στην υγιεινή τώρα. Για να δούμε 😁
Καλή επιτυχία παιδιά!!
Εύχομαι ν σκίσεις στην υγιεινή για ν καλύψεις το χαμένο έδαφος... ηταν παγιδες οι ερωτήσεις η αλήθεια είναι... Όχι όπως άλλες χρονιές... τι θες ν περάσεις σαν πρώτη δεύτερη επιλογή?
 

lenypap

Νεοφερμένος

Η lenypap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ παρα πολύ!! Καλή επιτυχία και σ εσένα!!
Τα κοινής ομάδας με ενδιαφέρουν. Κινηματογράφου ΑΠΘ θα βάλω πρωτη, και μετά θεάτρου...
Εσυ που στοχεύεις;

Edit: α είπες!! Παραιατρικα. Λογοθεραπεία; Εργοθεραπεία;
 

Nat Dor

Νεοφερμένος

Η Nat Dor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ναι τα παραπανω αλλα και φυσικοθεραπεια και επιστήμη διατροφής είτε Γεωπονικό είτε χαροκοπειο...αναλογα τι μόρια θ βγαλω...😋😋😋 αντε καλη μας επιτυχια...🤞🤞🤞🤞🤞😊
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top