Πανελλήνιες 10%: Πιστεύετε ότι υπάρχει περίπτωση να περάσω Ψυχολογία με τα μόρια που έβγαλα;

marylou_290

Νεοφερμένος

Η marylou_290 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα σας

Συμμετείχα στις Πανελλαδικές του 2018. Θέλω να κάνω φέτος 10% από θεωρητική. Συνολικά έβγαλα 14.808 μόρια και με ειδικό μάθημα τα γερμανικά 16.238.
Πιστεύετε οτι υπάρχει περίπτωση να περάσω Ψυχολογία ΕΚΠΑ ή Παντείου?
Επίσης ως επόμενη επιλογή εχω την Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠΑΠΕΙ και ως επόμενη επιλογή του Παντείου.

Πιστεύετε οτι μπορώ να περάσω σε καποιο από αυτά, καθώς οι βάσεις του 10% και κυρίως των δύο χρόνων πριν αλλάζουν αρκετά.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Με 15265 πιστεύετε έχω πιθανότητες να περάσω φέτος ή του χρόνου με το 10% εργοθεραπεία παδα ή κοινωνικη εργασια πάδα με 15700;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Καλησπέρα σας

Συμμετείχα στις Πανελλαδικές του 2018. Θέλω να κάνω φέτος 10% από θεωρητική. Συνολικά έβγαλα 14.808 μόρια και με ειδικό μάθημα τα γερμανικά 16.238.
Πιστεύετε οτι υπάρχει περίπτωση να περάσω Ψυχολογία ΕΚΠΑ ή Παντείου?
Επίσης ως επόμενη επιλογή εχω την Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠΑΠΕΙ και ως επόμενη επιλογή του Παντείου.

Πιστεύετε οτι μπορώ να περάσω σε καποιο από αυτά, καθώς οι βάσεις του 10% και κυρίως των δύο χρόνων πριν αλλάζουν αρκετά.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Καλησπέρα,

Δυστυχώς δεν περνας Ψυχολογία με τα μόρια που έχεις συγκεντρώσει.

Στη Σχολή Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών, παρατηρώντας τις βάσεις του 10% των προηγούμενων χρόνων μπορείς να συμπεράνεις πως υπάρχουν τρομερές αυξομειώσεις, επομένως θεωρώ πως έχεις πιθανότητες να περάσεις :).
 
Τελευταία επεξεργασία:

marylou_290

Νεοφερμένος

Η marylou_290 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για την ειλικρινή απάντηση !!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Οι ημερομηνίες για να δηλώσει κανείς την αίτηση συμμετοχής για τις σχολές αστυφυλάκων και αστυνομίας έχουν περάσει ;

Στον παρακάτω σύνδεσμο έχει αναλυτικά πληροφορίες :).

 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.

JohnS

Νεοφερμένος

Η JohnS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Με 15265 πιστεύετε έχω πιθανότητες να περάσω φέτος ή του χρόνου με το 10% εργοθεραπεία παδα ή κοινωνικη εργασια πάδα με 15700;
Μπορεί να έχεις- αλλά δεν είναι και σίγουρο. Συνήθως, για τα παιδιά με το 10% οι βάσεις είναι λίγο πιο αυξημένες σε σχέση με τα υπόλοιπα (απόφοιτοι, νέο). Νομίζω πως περνάς εργοθεραπεία στην Πτολεμαΐδα.
 
Top