[Παλιό Σύστημα] Αρχές Περιβαλλοντικών Επιστημών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vardis

Νεοφερμένος

Ο ΒΑΡΔΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
γεια σας,την Παρασκευη μας μοιρασαν στο σχολειο ενα εντυπο για να δηλωσουμε τη κατευθυνση θελουμε να ακολουθησουμε και ποιο μαθημα επιλογης .Εγω δεν ειχα ψαξει και πολυ τα μαθηματα επιλογησ και μετα απο μια γρηγορη σκεψη τελικα επελεξα Αρχες Περιβαλλοντος,ουτε καν π γνωριζω με τι θεματα ασχολειται αυτο.Εχω ακουσει απο πολλους οτι πας λεει επισκεψεισ και εκδρομες περιβαλλοντικεσ παντως.Ξερετε για αυτο?Ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Και εγώ δευτέρα λυκείου μπήκα και διάλεξα και εγώ αυτό το μάθημα γιατί μας πάνε εκδρομή με αυτό...Οπότε καλά έκανες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Και εγώ αυτό διάλεξα, για να δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Μην πολυχαίρεστε.
Δεν ειναι μόνο η εκδρομή που άντε να γίνει 1-2.
Έχει κανονικά διαγώνισμα+βαθμό τετραμήνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αυτο σκεφτομαι και δεν ξερω τι να επιλεξω! παντως εμας μας ειπε η διευθυντρια μας να επιλεξουμε μονο αναμεσα στα αγγλικα και στην αστρονομια! αυτο δεν ειναι παρανομο΄΄΄΄????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
χμ...δυσκολο να σχηματιστει τμημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
αυτο σκεφτομαι και δεν ξερω τι να επιλεξω! παντως εμας μας ειπε η διευθυντρια μας να επιλεξουμε μονο αναμεσα στα αγγλικα και στην αστρονομια! αυτο δεν ειναι παρανομο΄΄΄΄????
όπως το πάρει κανείς!κ εμάς το ίδιο μας είπε ο διευθυντής μας,για να σχηματιστεί τμήμα..αλλά οι αρχές περιβάλλοντος απ'ότι έχω ακούσει,ναι έχουν εκδρομές(περιβαλλοντικές)..εγώ πάντως στοιχεία αστρονομίας διάλεξα,αν κ δεν ήμουν σίγουρη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
στο σχολείο μου πάντως σχηματηστηκε τμήμα. Ξερετε μήπως αν δίνεις εξετάσεις ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
στο τελος της σχολικης χρονιας εννοεις?αν ναι,ναι δινεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
στο σχολείο μου πάντως σχηματηστηκε τμήμα. Ξερετε μήπως αν δίνεις εξετάσεις ???

Εμάς μας είπε πως δίνουμε σε όλα εκτός της πληροφορικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
όπως το πάρει κανείς!κ εμάς το ίδιο μας είπε ο διευθυντής μας,για να σχηματιστεί τμήμα..αλλά οι αρχές περιβάλλοντος απ'ότι έχω ακούσει,ναι έχουν εκδρομές(περιβαλλοντικές)..εγώ πάντως στοιχεία αστρονομίας διάλεξα,αν κ δεν ήμουν σίγουρη!:P
μημα δεν μπορει να σχηματιστει και με 4 παιδια οταν το συνολο των μαθητων ειναι 17΄΄??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
μημα δεν μπορει να σχηματιστει και με 4 παιδια οταν το συνολο των μαθητων ειναι 17΄΄??:hmm:
Σ'αυτή την περίπτωση Ευάκι δεν ξέρω...άμα τα παιδιά είναι τόσο λίγα,μπορεί κάτι να γίνει..αλλά δεν νομίζω!αν γίνει έτσι,θα αναγκαστείτε να διαλέξετε άλλο μάθημα επιλογής,που έχουν διαλέξει πολλοί μαθητές!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Σ'αυτή την περίπτωση Ευάκι δεν ξέρω...άμα τα παιδιά είναι τόσο λίγα,μπορεί κάτι να γίνει..αλλά δεν νομίζω!αν γίνει έτσι,θα αναγκαστείτε να διαλέξετε άλλο μάθημα επιλογής,που έχουν διαλέξει πολλοί μαθητές!:iagree:
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ναι βασικα επειδη ειμαι στο εξωτερικο. . .ειμαστε λιγα παιδια στην ταξη!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
τοτε θα ναι καπως δυσκολο φανταζομαι να βρουν και καθηγητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
τοτε θα ναι καπως δυσκολο φανταζομαι να βρουν και καθηγητη...
βασικα εχουμε καθηγητες!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ε τοτε δε ξερω...μπορει να φτιαξετε τμημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ε τοτε δε ξερω...μπορει να φτιαξετε τμημα...
ναι μπορεί,άμα δν έχετε έλλειψη καθηγητών!όμως κ πάλι λίγο δύσκολο...βέβαια εντάξει το κάθε σχολείο είναι σε ορισμένα πράγματα διαφορετικό από κάποιο άλλο,οπότε δν ξέρεις τι γίνεται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
τι να πω¨???? θα δουμε.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student-savvas

Νεοφερμένος

Ο Σάββας Ιορδανίδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια κι εγω αυτό είχα επιλεξει αρχικα αλλα δεν εγινε τμημα και αλλαξα. ειναι καλο μαθημα γιατι πρπεει να μαθουμε καποια πραγματα. οχι θεωριες αλλα στην πραξη. το μονο μειονεκτημα ειναι πως αν σε παρει <<κλασσικος>> καθηγητης θα το βαρεθεις το μαθημα και δε θα σ αρεσει.:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top