Γενικό - [Παλιό Σύστημα] ΑΟΔΕ: Να διαβάσω από τη Β' Λυκείου;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Είμαι καινούριος στο forum και ήθελα να με βοηθήσετε κάπου...
Είμαι στην τεχνολογική κατεύθυνση και επειδή ουσιαστικά φέτος έχουμε μόνο 3 μαθήματα κατεύθυνσης(έκθεση, μαθηματικά, φυσική)
Σκεφτόμουν να άρχιζα να διαβάζω από φέτος και το <<Αρχές Οργάνωσης & Διοίκησης Επειχηρίσεων & Υπηρεσιών>> της γ΄ λυκείου μήπως και είμαι του χρόνου πιο άνετα.
Είναι θεωριτικό μάθημα από ότι έχω ακούσει οπότε θα μπορέσω και μόνος (δλδ χωρίς φροντιστήριο). Τί λέτε να κάνω?? Εσείς (οι τεχνολογικοί) τί θα κάνετε, θα το ρίξετε καμιά ματιά?

ΥΓ:Υπάρχει σε ηλεκτρονική μορφή το βιβλίο?Δεν μπορώ να το βρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Χαλαρωσε. Δεν χρειαζεται να τρελαινεσαι για το ΑΟΔΕ, ποσο μαλλον απο τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
το βρισκω υπερβολικο να αρχισεις να το διαβαζεις απο τωρα,εχε υποψην σου οτι εαν αρχισεις απο τωρα,σχεδον 2 χρονια πριν τις πανελληνιες πρεπει σχεδον σε καθημερινη βαησ να μαθαινεις και να κανεις επαναληψεις...δυσκολο το κοβω...
θα σου ελεγα να αρχισεις να το διαβαζεις απο καλοκαιρι και γω δεν εκανα φροντ 20 πηρα..
μην αγωνεσαι με υπομονη βγαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ποιος ο λόγος;Του χρόνου θα το σιχαθείς μια και καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ελεοοοος ρε παιδιαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ποιος ο λόγος;Του χρόνου θα το σιχαθείς μια και καλή.

Πολυ σωστος!!!!!!!!!!!
Κατα τη γνωμη μου ειναι η καταρα και η σωτηρια της τεχνολογικης ...
Καταρα γιατι δεν σε προκαλει κανενα ενδιαφερον να το διαβασεις(ποσο μαλλον το αντιθετο ...)
Σωτηρια επειδη βγαινει και σε ενα μηνα για 20αρι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Thanks για τις απαντήσεις!!!
Ηρεμήστε δεν είμαι και <<μαζόχα>>:P απλώς είχα την σκέψη να το διαβάσω φέτος μήπως και ζοριστώ λιγότερο του χρόνου. Και εγώ στην αρχή είχα την άποψη του Μιχάλη(Νάξος), οτι μάλλον θα τα ξεχάσω μέχρι του χρόνου.
Ευχαριστώ πάντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Κι εγω κατι τετοια σκεφτομουν και ειχα παρει απο περυσι ενα ΑΟΔΕ να εχω.
Δεν το ανοιξα ποτε.

Μην το πιασεις απο τωρα, θα το εχεις σιχαθει μεχρι το τελος της χρονιας και δεν θα θες να το βλεπεις του χρονου. Ασε που θα το εχεις ξεχασει. Αν θες να κανεις προετοιμασια σε κατι πιο ευχαριστο (κατα την ταπεινη μου αποψη παντα :p) ξεκινα κανα κομματι θεωριας ΑΕΠΠ ή καναν αλγοριθμο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
ΑΕΠΠ=Ανάπτυξη Εφαρμογών Προγραμματιστικού Περιβάλλοντος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
βρε ρανια τι του λες λες του παιδιου????
αμα ειναι ετσι να ξεκινησει και κανα κομματι στα μαθηματικα κατευθυνσης η της φυσικης!

δεν χρειαζεται να αγχωνεστε τοσο για του χρονου,καθε πραγμα στο καιρο του ,η θεωρια ειναι θεωρια ,θελει συνεχως επαναληψεις.
αν σε ενδιαφερουν οι υπολογιστες και ο προγραμματισμος κανε κανενα προγραμματακι με την γλωσσομαθεια,πιστευω οτι μπορει να το βρεις πολυ ενδιαφερον!

και εγω κατα την διαρκεια της γ λυκειου ειχα κανει μερικα,καποια υλοποιουσαν σπαζοκεφαλιες!(τωρα που το λεμε παω να φτιαξω κανενα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ωραίος! Αν ξες και κανα άλλο ρίχτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Τι αοδε ρε και ΑΕΠΠ εγω στην Β λυκειου εκανα απο Μαθηματικα τους Μιγαδικους-Συναρτησεις-Κανονες Παραγωγισης και φυσικη Κρουσεις εκτος Doppler και ταλαντωσεις..!!1 ΑΟΔΕ και ΑΕΠΠ προλαβαινεις ανετα τα αλλα ειναι τα πολλα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Τι αοδε ρε και ΑΕΠΠ εγω στην Β λυκειου εκανα απο Μαθηματικα τους Μιγαδικους-Συναρτησεις-Κανονες Παραγωγισης και φυσικη Κρουσεις εκτος Doppler και ταλαντωσεις..!!1 ΑΟΔΕ και ΑΕΠΠ προλαβαινεις ανετα τα αλλα ειναι τα πολλα..:D
:mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μιχαλη λεω ΑΝ θελει να κανει προετοιμασια σε κατι. Εδω αλλοι κανουν απο την Α προετοιμασια στα μαθηματικα, εδω θα κολλησουμε; :p
babisgr ναι, και ειναι το αγαπημενο μου μαθημα(μετα τα μαθηματικα) :heart:

(Στρατο εσυ αστο, εισαι κατεστραμενος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Μιχαλη λεω ΑΝ θελει να κανει προετοιμασια σε κατι. Εδω αλλοι κανουν απο την Α προετοιμασια στα μαθηματικα, εδω θα κολλησουμε; :p
babisgr ναι, και ειναι το αγαπημενο μου μαθημα(μετα τα μαθηματικα) :heart:

(Στρατο εσυ αστο, εισαι κατεστραμενος)

Ενας φιλος μ τελειωσε Μγαδικους σε αλλο φροντ. προχτες και εγω μπαινω σε κανενα 10μερο Ολοκληρωματα Ειμαι τελειωμενος...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ε καλά,από τα αποτελέσματα θα κρίνεις όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ενας φιλος μ τελειωσε Μγαδικους σε αλλο φροντ. προχτες και εγω μπαινω σε κανενα 10μερο Ολοκληρωματα Ειμαι τελειωμενος...!!

Τι παιζει με προπαγανδα πια.
Δεν εχει να κανει η ποσοτητα αλλα η ποιοτητα του διαβασματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Τι παιζει με προπαγανδα πια.
Δεν εχει να κανει η ποσοτητα αλλα η ποιοτητα του διαβασματος.

Ακριβώς αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Τι παιζει με προπαγανδα πια.
Δεν εχει να κανει η ποσοτητα αλλα η ποιοτητα του διαβασματος.

Πιστεψε με η ποιοτητα ειναι μοναδικη,δεν μπορω να σου πω το ονομα του φροντ. αλλα για να παω περναω 50 αλλα φροντ. και θελω περιπου 40 λεπτα δεν παω τυχαια εκει,ανοιξε σχολικα βιβλια μαθηματικων και θα καταλαβεις σε ποιου παω..;););););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αρχίζει από "Ω" και έχει έδρα το Μαρούσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top